Asud siin: Koolitused

Lähiajal toimuvad koolitused

Kõik sellel lehel olevad koolitused on avatud koolitused ja neile saab allpoololeva tabeli kaudu registreeruda. Vahetult enne koolitust võtame Teiega ühendust, et kinnitada registreerumist ja meelde tuletada koolituse toimumist.

27. ja 28. september ning 4. oktoober 2017      Uute riigiametnike ja töötajate sisseelamiskoolitus (TARTU)Uued, kuni 1,5 aastase tööstaažiga riigiametnikud ja töötajad, kel puudub ega ole omandamisel avaliku halduse, riigiteaduse, õiguse või politoloogia alane tasemeharidus (bakalaureus või magister).
REGISTREERIMINE
28. september 2017

Korruptsiooni ennetamine avalikus sektoris   (TARTU)

Valla- ja linnavolikogude liikmed, riigi- ja KOV ametiasutuste hallatavate asutuste töötajad, riigi- ja KOV osalusega  MTÜde ja SA-de liikmed; riigi- ja KOV osalusega äriühingute töötajadREGISTREERIMINE
05. oktoober 2017Päästeameti infopäev tuleohutusteenuse pakkujateletuleohutusteenuste pakkujad
REGISTREERIMINE
25. ja 26. oktoober ning 1. november 2017Uute riigiametnike ja töötajate sisseelamiskoolitus (TALLINN)Uued, kuni 1,5 aastase tööstaažiga riigiametnikud ja töötajad, kel puudub ega ole omandamisel avaliku halduse, riigiteaduse, õiguse või politoloogia alane tasemeharidus (bakalaureus või magister).
REGISTREERIMINE
1. novembril 2017Korruptsiooni ennetamine avalikus sektoris (TALLINN)
Valla- ja linnavolikogude liikmed, riigi- ja KOV ametiasutuste hallatavate asutuste töötajad, riigi- ja KOV osalusega  MTÜde ja SA-de liikmed; riigi- ja KOV osalusega äriühingute töötajadREGISTREERIMINE
8., 9. ja 15. novembril 2017Uute riigiametnike ja töötajate sisseelamiskoolitus (TALLINN)Uued, kuni 1,5 aastase tööstaažiga riigiametnikud ja töötajad, kel puudub ega ole omandamisel avaliku halduse, riigiteaduse, õiguse või politoloogia alane tasemeharidus (bakalaureus või magister).
REGISTREERIMINE
14. novembril 2017Haldusmenetlus ja haldusakti koostamineAmetnikud ja teenistujad, kes soovivad täiendada ning uuendada oma teadmisi haldusmenetlusest.
REGISTREERIMINE
21., 22. ja 29. novembril 2017Uute KOV ametnike ja töötajate sisseelamiskoolitus (TALLINN)Sihtrühma kuuluvad uued, kuni 1,5 aastase tööstaažiga kohaliku omavalitsuse ametnikud ja töötajad, kel puudub avaliku halduse, riigiteaduse, õiguse või politoloogia alane tasemeharidus (bakalaureus või magister).
REGISTREERIMINE
6., 7. ja 14. detsembril 2017Uute riigiametnike ja töötajate sisseelamiskoolitus (TALLINN)Uued, kuni 1,5 aastase tööstaažiga riigiametnikud ja töötajad, kel puudub ega ole omandamisel avaliku halduse, riigiteaduse, õiguse või politoloogia alane tasemeharidus (bakalaureus või magister).REGISTREERIMINE
16. oktoober-15. detsember 2017Korrakaitseametniku 5. taseme kutseeksamiks ettevalmistav koolitusKohaliku omavalitsuse üksuste korrakaitseametnikud, õppe alustamiseks on vajalik keskharidus ja töökohal omandatud kutseoskused.REGISTREERIMINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ei leidnud sobivat koolitust?

Iga koolitus vajab kohandamist sihtgrupi vajadustele, pakkumuse saamiseks palume Teil täita ankeet.

ANKEETI TÄITMA

Kui soovite meile otse kirjutada, siis ootame Teie kirju
aadressile koolitus@sisekaitse.ee.

Täiendusõppe õppekorraldus

Sisekaitseakadeemia täiendusõppe korraldamise põhimõtted

Sisekaitseakadeemia täiendusõppe eeskiri

Sirvi