Priit Suve kolme minuti loengud

Politsei- ja Piirivalveameti nõunik Priit Suve, endine Lääne prefekt, tegeleb põhjaliku politseiorganisatsioonide ja nende organisatsioonisiseste muutuste uurimisega. Samuti ka organisatsioonide kaasaegse juhtimisega seonduvat. Nüüd on Priit Suve alustanud huvitavat kolme minuti loenguseeriat, mis annab hea kokkuvõtliku ülevaate erinevatest politseireformidest ja nende tahkudest. Loengud on suunatud kõigile, kes huvituvad  organisatsiooniteooriatest, muutustest ja muutuste juhtimisest. Loengutes on ka hulgaliselt viiteid materjalile, mida saavad  huvitatud kasutada.

Loe lähemalt...

Sisekaitseakadeemia keelekeskus annab panuse Soome Mere- ja piirivalvekooli integreeritud keeleõppe strateegia väljatöötamiseks

Käesoleval sügisel alustab Sisekaitseakadeemia keelekeskus NORDPLUS projekti, mille eesmärk on luua balti- ning põhjamaade vaheline lõimitud aine- ja keeleõppe (LAK) võrgustik. Koos Vilniuse Ülikooliga antakse sellega panus Soome Mere- ja piirivalvekooli integreeritud keeleõppe strateegia väljaarendamiseks.

Loe lähemalt...

Kolledž

Ajalugu

Juhtimine

Teadustöö

Eriala

SISSEASTUJALE

Eriala

Vastuvõtt

Testid ja blanketid

ÕPPURILE

Õppeinfo

Avalduste vormid

Õpilasesindus

AVALIKKUSELE

Konverents 2014

Konverents 2013

Konverents 2012

Konverents 2011

Konverents 2010


Kase 61, 12012 Tallinn, Üldtelefon 696 5644, Faks 696 5343, E-post: info@sisekaitse.ee

Uudised

Kalender