Täiendkoolituse kalender 2014

Tarmo Marvet - täiendusõppe juhtivspetsialist 32 28 452 või 51 53 615 või 845

Kaja King - täiendusõppe spetsialist 32 28 456

Kursustele registreerimine e-posti aadressil tarmo dot marvet at sisekaitse dot ee

Koolitustele saabumine esimesel päeval reeglina 10.00

 

Toimumise aeg

Kursuse nimi/kursuse juhendaja

Osalejaid

Toimumise koht

Jaanuar   
06.-31.01Hädaabiteadete menetlemise politsei moodul/Ülle Jõessar ja Epp Näpp20

Väike-Maarja/Tallinn Kase 61

27.-29.01Humanitaarabioperatsioonid/Tarmo Kull25Tallinn Kase 61
28.-29.01Päästetööde I ja II tasandi juhtimine/Andres Mumma ja Epp Näpp12Tallinn Kase 61
    
Veebruar

 

  
03.-28.02Hädaabiteadete menetlemise politsei moodul/Ülle Jõessar ja Epp Näpp20Väike-Maarja/Tallinn Kase 61
17.-21.02Demineerija kvalifikatsioonikoolitus (1. osa)/Margus Kurvits10Tallinn Erika 3
    
Märts   
02.-07.03IHP Operational OSOCC Support Staff Course/Kaarel-Hannes Keller14Tallinn Erika 3
03.-28.03Demineerija kvalifikatsioonikoolitus (2. osa)/Margus Kurvits10Pärnu/Tallinn Erika 3
04.-05.03Päästetööde I ja II tasandi juhtimine/Andres Mumma ja Epp Näpp12Tallinn Kase 61
11.-12.03Suitsusukeldumine mereväelastele/Rainer Asuküla10Väike-Maarja
17.-20.03Pinnaltpääste põhikursus/Ando Vainjärv14Väike-Maarja
24.03Tuleohutuse- ja päästetöödealane õppepäev vanglaametnikele/Rainer Asuküla12Väike-Maarja
28.03Tuleohutuse- ja päästetöödealane õppepäev vanglaametnikele/Rainer Asuküla12Väike-Maarja
31.03-03.04Pinnaltpääste põhikursus/Ando Vainjärv14Väike-Maarja
31.03-07.05Hädaabiteadete menetlemise häirekeskuse ja pääste moodul/Ülle Jõessar ja Epp Näpp20Väike-Maarja/Tallinn Kase 61
    
Aprill   
04.04Tuleohutuse- ja päästetöödealane õppepäev vanglaametnikele/Rainer Asuküla12Väike-Maarja
09.04Tuleohutuse- ja päästetöödealane õppepäev vanglaametnikele/Madis Moor12Väike-Maarja
14.-15.04Päästetööde I ja II tasandi juhtimine/Andres Mumma ja Epp Näpp12 Tallinn Kase 61
22.-23.04Päästetöö logistika põhikursus/Mait Soolepp ja Kaja King16Väike-Maarja
26.-27.04Päästetöö baaslaagri logistik/Mait Soolepp16Päästeameti logistikakeskus 
    
Mai   
05.-16.05Pommitehnik (moodul IV)/Margus Kurvits15Tallinn Erika 3
08.05-11.06Hädaabiteadete menetlemise meditsiini moodul/Ülle Jõessar ja Epp Näpp20Tallinn Kase 61/Väike-Maarja
12.-13.05Päästetööde I ja II tasandi juhtimine/Andres Mumma ja Epp Näpp12Tallinn Kase 61
    
Juuni   
02.06Väärteomenetluse rakendamine päästevaldkonnas/Riina Kroonberg ja Epp Näpp25Tallinn Kase 61
02.-03.06Suitsusukeldumine mereväelastele/Rainer Asuküla12Väike-Maarja
10.06Kiirabitehnikute õppepäev/Kaja King11Väike-Maarja
11.06Küttesüsteemide ehitus ja tööpõhimõtted/Urmas Danil ja Epp Näpp20Tallinn Kase 61
11.-12.06Naftareostuskorjeseadmete operaator/Andres Kaljura ja Epp Näpp20Haapsalu
16.-18.06Päästealane sisseelamiskursus/Epp Näpp20Tallinn Kase 61
    
Juuli   
14.07Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
15.07Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
16.07Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
17.07Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
18.07Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
21.07Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
22.07Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
23.07Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
24.07Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
25.07Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
    
August   
04.08Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
05.08Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
06.08Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
07.08Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
08.08Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
11.08Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
11.-15.08Nööripääste põhikursus/Heiki Soodla13Väike-Maarja
12.08Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
13.08Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
14.08Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
15.08Suitsusukeldumise tehnika ja taktika/Rainer Asuküla24Väike-Maarja
23.-24.08Päästetöö baaslaagri logistik/Mait Soolepp16Päästeameti logistikakeskus
25.-27.08Õppepäevad politseiametnikele/Kaja King15Väike-Maarja
26.-27.08Kriisireguleerimine lennuliiklusteeninduses/Ants Tammepuu ja Epp Näpp10Tallinn Kase 61
26.-27.08Päästetöö logistika põhikursus/Mait Soolepp ja Kaja King16Väike-Maarja
27.-28.08Praktiline haldusmenetlus/Triin Roosve ja Epp Näpp20Tallinn Kase 61
    
September   
02.-03.09Kriisireguleerimine lennuliiklusteeninduses/Ants Tammepuu ja Epp Näpp10Tallinn Kase 61
08.09-03.10Hädaabiteadete menetlemise politsei moodul/Ülle Jõessar ja Epp Näpp20Tallinn Kase 61/Väike-Maarja
09.-10.09Kriisireguleerimine lennuliiklusteeninduses/Ants Tammepuu ja Epp Näpp10Tallinn Kase 61
10.-12.09Maksu- ja Tolliameti teenistuskoerte võistlus/Kaja King20Väike-Maarja
12.09Tuleohutuse- ja päästetöödealane õppepäev/Rainer Asuküla12Väike-Maarja
13.-14.09Päästetöö baaslaagri logistik/Mait Soolepp16Päästeameti logistikakeskus
16.-17.09Kriisireguleerimine lennuliiklusteeninduses/Ants Tammepuu ja Epp Näpp10Tallinn Kase 61
22.-26.09Nööripääste põhikursus/Heiki Soodla13Väike-Maarja
23.-24.09Kriisireguleerimine lennuliiklusteeninduses/Ants Tammepuu ja Epp Näpp10Tallinn Kase 61
30.09-01.10Kriisireguleerimine lennuliiklusteeninduses/Ants Tammepuu ja Epp Näpp10Tallinn Kase 61
    
Oktoober   
06.-09.10Pinnaltpääste põhikursus/Ando Vainjärv14Väike-Maarja
06.10-07.11Hädaabiteadete menetlemise häirekeskuse ja pääste moodul/Ülle Jõessar ja Epp Näpp20Tallinn Kase 61/Väike-Maarja
07.-08.10Päästetöö logistika põhikursus/Mait Soolepp ja Kaja King16Väike-Maarja
07.-08.10Päästetööde I ja I tasandi juhtimine/Andres Mumma ja Epp Näpp12 Tallinn Kase 61
10.10Tuleohutuse- ja päästetöödealane õppepäev/Rainer Asuküla12Väike-Maarja
20.-23.10Pinnaltpääste põhikursus/Ando Vainjärv14Väike-Maarja
    
November   
03.-04.11Päästetööde I ja I tasandi juhtimine/Andres Mumma ja Epp Näpp12Tallinn Kase 61
10.-14.11Demineerimisalane korduskoolitus/Margus Kurvits10Tallinn Erika 3
10.11-12.12Hädaabiteadete menetlemise meditsiini moodul/Ülle Jõessar ja Epp Näpp20Tallinn Kase 61/Väike-Maarja
    
Detsember   
    
    

 

Kase 61, 12012 Tallinn, Üldtelefon 696 5644, Faks 696 5343, E-post: info@sisekaitse.ee