Asud siin: Kontakt Personal

Sisekaitseakadeemia

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Lauri Tabur rektor 696 5645 lauri.tabur@sisekaitse.ee
Krista Haak õppeprorektor 696 5537 krista.haak@sisekaitse.ee
Ramon Loik teadus- ja arendusprorektor 696 5405 ramon.loik@sisekaitse.ee
Aivo Viilol haldusdirektor 696 5536 aivo.viilol@sisekaitse.ee
Priit Männik nõunik 696 5647 priit.mannik@sisekaitse.ee
Raivo Küüt nõunik raivo.kyyt@sisekaitse.ee
Kalev Timberg nõunik kalev.timberg@sisekaitse.ee
Kristi Kulu välissuhete juht 696 5402 kristi.kulu@sisekaitse.ee
Kaisa Kägu Teenistussuhe peatatud 696 5402 kaisa.kagu@sisekaitse.ee
Katrin Pihl välissuhete vanemspetsialist 696 5402 katrin.pihl@sisekaitse.ee
Hanno Hantson IKT juht 696 5440 hanno.hantson@sisekaitse.ee
Rahandusosakond
Ain Sari finantsdirektor 696 5635 ain.sari@sisekaitse.ee
Merike Karras arendusjuht 696 5316 merike.karras@sisekaitse.ee
Mari-Liis Kullasaar Teenistussuhe peatatud
Sirkka-Leena Nurmse peaökonomist 696 5312 sirkka-leena.nurmse@sisekaitse.ee
Helen Mõttus pearaamatupidaja 696 5313 helen.mottus@sisekaitse.ee
Eva Kajasalu vanemraamatupidaja 696 5317 eva.kajasalu@sisekaitse.ee
Gaida Välling vanemraamatupidaja 696 5314 gaida.valling@sisekaitse.ee
Andra Mankin Teenistussuhe peatatud 696 5525 andra.mankin@sisekaitse.ee
Reesi Popilenkov raamatupidaja 447 6760 reesi.popilenkov@sisekaitse.ee
Maarika Sotnik raamatupidaja 696 5315 maarika.sotnik@sisekaitse.ee
Kadri Toming raamatupidaja 696 5525 kadri.toming@sisekaitse.ee
Üldosakond
Piret Tamm-Vessin Teenistussuhe peatatud
Sirje Asu jurist 696 5407 sirje.asu@sisekaitse.ee
Merle Ruubel jurist 696 5639 merle.ruubel@sisekaitse.ee
Airi Saaron dokumendihalduse vanemspetsialist 696 5420 airi.saaron@sisekaitse.ee (juhataja ülesannetes)
Sirli Hamer dokumendihalduse spetsialist 696 5349 sirli.hamer@sisekaitse.ee
Tiina Kopli dokumendihalduse spetsialist 696 5347 tiina.kopli@sisekaitse.ee
Õppeosakond
Tiina Karu juhataja 696 5487 tiina.karu@sisekaitse.ee
Merle Tammela arendusjuht 696 5453 merle.tammela@sisekaitse.ee
Vaiko Mäe haridustehnoloog 696 5437 vaiko.mae@sisekaitse.ee
Nele Teearu vanemspetsialist 696 5403 nele.teearu@sisekaitse.ee
Siret Salm spetsialist 696 5474 siret.salm@sisekaitse.ee
Lia Toro spetsialist 696 5451 lia.toro@sisekaitse.ee
Avaliku teenistuse arendus- ja koolituskeskus
Janela Lääne juhiabi 696 5566 janela.laane@sisekaitse.ee
Marili Mikson Teenistussuhe peatatud
Katrin Solberg Teenistussuhe peatatud
Kirke Võisula valdkonnajuht 696 5422 kirke.voisula@sisekaitse.ee
Mia Lokk valdkonnajuht 696 5573 mia.lokk@sisekaitse.ee
Keelekeskus
Elen Laanemaa juhataja-lektor 696 5444 elen.laanemaa@sisekaitse.ee
Jelena Kapura lektor 696 5445 jelena.kapura@sisekaitse.ee
Triin Kibar lektor 696 5445 triin.kibar@sisekaitse.ee
Epp Leibur lektor 696 5445 epp.leibur@sisekaitse.ee
Tiina Meos lektor 696 5445 tiina.meos@sisekaitse.ee
Evelyn Soidla lektor 696 5445 evelyn.soidla@sisekaitse.ee
Jelena Trahtman lektor 696 5445 jelena.trahtman@sisekaitse.ee
Raamatukogu
Raile Reigo juhataja 696 5323 raile.reigo@sisekaitse.ee
Liina Tamm raamatukoguhoidja-bibliograaf 696 5324 liina.tamm@sisekaitse.ee
Jaana Kulbin raamatukoguhoidja 696 5325 jaana.kulbin@sisekaitse.ee
Edna-Helen Verev raamatukoguhoidja 696 5325 edna-helen.verev@sisekaitse.ee
Merike Lees kirjastaja 696 5350 merike.lees@sisekaitse.ee
Spordikeskus
Epp Jalakas juhataja-lektor 696 5481 epp.jalakas@sisekaitse.ee
Jüri Kulbin õpetaja 696 5482 jyri.kulbin@sisekaitse.ee
Marje Laar õppereferent 696 5481 marje.laar@sisekaitse.ee
Päästekolledž
Ain Karafin direktor (PÄ) 696 5419 ain.karafin@sisekaitse.ee
Janek Lass direktori asetäitja (PÄ) 322 8451 janek.lass@sisekaitse.ee
Tarmo Marvet täiendusõppe juhtivspetsialist (PÄ) 696 5452 tarmo.marvet@sisekaitse.ee
Kairi Pruul tasemeõppe juhtivspetsialist (PÄ) 696 5449 kairi.pruul@sisekaitse.ee
Karin Liivaleht õppereferent 696 5459 karin.liivaleht@sisekaitse.ee
Epp Näpp õppereferent 696 5418 epp.napp@sisekaitse.ee
Päästekool
Ants Rikberg vanemspetsialist (PÄ) 322 8461 ants.rikberg@sisekaitse.ee
Kaidi Ojamäe sekretär-asjaajaja 322 8450 kaidi.ojamae@sisekaitse.ee
Kaja King täiendusõppe spetsialist 322 8456 kaja.king@sisekaitse.ee
Riho Kiis IT spetsialist 0,5 322 8463 riho.kiis@sisekaitse.ee
Maire Udeküll raamatukoguhoidja 322 8469 maire.udekull@sisekaitse.ee
Siret Hobolainen õppereferent 322 8455 siret.hobolainen@sisekaitse.ee
Päästetööde õppetool
Ando Vainjärv juhataja-kutseõpetaja (PÄ) 322 8489 ando.vainjarv@sisekaitse.ee
Imbi Jäetma kutseõpetaja (PÄ) 322 8454 imbi.jaetma@sisekaitse.ee
Heino Berggren kutseõpetaja (PÄ) 322 8489 heino.berggren@sisekaitse.ee
Ott Kalaus kutseõpetaja (PÄ) 322 8488 ott.kalaus@sisekaitse.ee
Andres Mumma kutseõpetaja (PÄ) andres.mumma@sisekaitse.ee
Igor Šarin kutseõpetaja (PÄ) 322 8488 igor.sarin@sisekaitse.ee
Marko Soontalu kutseõpetaja (PÄ) 322 8488 marko.soontalu@sisekaitse.ee
Andre Tammik kutseõpetaja (PÄ) andre.tammik@sisekaitse.ee
Päästekorralduse õppetool
Ülle Jõessar juhataja-kutseõpetaja (PÄ) 322 8457 ulle.joessar@sisekaitse.ee
Marko Evert kutseõpetaja (PÄ) 322 8459 marko.evert@sisekaitse.ee
Kaire Saage kutseõpetaja (PÄ) 322 8459 kaire.saage@sisekaitse.ee
Mart Sild kutseõpetaja (PÄ)
Haldustalitus
Jaanika Künnapuu juhataja 322 8453 jaanika.kynnapuu@sisekaitse.ee
Siiri Sibrits Teenistussuhe peatatud
Anne-Ly Nilbe söökla juhataja 322 8467 anne-ly.nilbe@sisekaitse.ee
Avo Kiik peaspetsialist (PÄ) 322 8466 avo.kiik@sisekaitse.ee
Urmas Kruve vanemspetsialist (PÄ) 322 8466 urmas.kruve@sisekaitse.ee
Kristjan Mägi päästevahendite spetsialist (PÄ) kristjan.magi@sisekaitse.ee
Tuleohutusjärelevalve õppetool
Alar Valge juhataja-lektor (PÄ) 696 5460 alar.valge@sisekaitse.ee
Kadi Luht lektor (PÄ) 696 5466 kadi.luht@sisekaitse.ee
Kriisireguleerimise õppetool
Ants Tammepuu lektor (PÄ) 696 5414 ants.tammepuu@sisekaitse.ee
Jaan Tross juhataja-lektor (PÄ) jaan.tross@sisekaitse.ee
Tarmo Kull assistent (PÄ) 696 5456 tarmo.kull@sisekaitse.ee
Stella Polikarpus assistent (PÄ) 696 5532 stella.polikarpus@sisekaitse.ee
Inseneriainete ja matemaatika õppetool
Feliks Angelstok professor 696 5450 feliks.angelstok@sisekaitse.ee
Alar Just dotsent 0,2 alar.just@sisekaitse.ee
Lea Pallas lektor 0,8 696 5454 lea.pallas@sisekaitse.ee
Justiitskolledž
Erkki Osolainen direktor (VA) 696 5428 erkki.osolainen@sisekaitse.ee
Pille Riin Pettai õppereferent 696 5417 pille.pettai@sisekaitse.ee
Triin Voodla õppereferent 696 5417 triin.voodla@sisekaitse.ee
Hannes Liivak tasemeõppe juhtivspetsialist 696 5416 hannes.liivak@sisekaitse.ee
Heidi Paukson täiendusõppe juhtivspetsialist 696 5485 heidi.paukson@sisekaitse.ee
Vangistuskorralduse õppetool
Triinu Kaldoja juhataja-lektor (VA) 696 5468 triinu.kaldoja@sisekaitse.ee
Piret Liba lektor 696 5471 piret.liba@sisekaitse.ee
Andres Põdra lektor (VA) 696 5488 andres.podra@sisekaitse.ee
Liisa Saarna lektor 696 5468 liisa.saarna@sisekaitse.ee
Krislin Pärt lektor (VA) 696 5488 krislin.part@sisekaitse.ee
Erik Rüütel lektor 696 5471 erik.ryytel@sisekaitse.ee
Erki Uus assistent (VA) 696 5485 erki.uus@sisekaitse.ee
Silvia Luige õpetaja (VA) 696 5488 silvia.luige@sisekaitse.ee
Finantskolledž
Uno Silberg direktor 696 5548 uno.silberg@sisekaitse.ee
Evelin Kattai Teenistussuhe peatatud
Ulvi Lahe õppereferent 696 5470 ulvi.lahe@sisekaitse.ee
Pille Morševitski õppereferent 696 5531 pille.morsevitski@sisekaitse.ee
Maksunduse ja tolli õppetool
Tõnis Elling juhataja-lektor 696 5520 tonis.elling@sisekaitse.ee
Maret Güldenkoh lektor 696 5524 maret.kirsipuu@sisekaitse.ee
Kerly Randlane lektor 696 5524 kerly.randlane@sisekaitse.ee
Indrek Saar dotsent 696 5524 indrek.saar@sisekaitse.ee
Paul Tammert lektor 696 5524 paul.tammert@sisekaitse.ee
Turundus- ja kommunikatsiooniosakond
Ene Puhm juhataja 696 5529 ene.puhm@sisekaitse.ee
Anneli Leinemann Teenistussuhe peatatud
Veiko Ristissaar vanemspetsialist 696 5646 veiko.ristissaar@sisekaitse.ee
Marie Kukk avalike suhete spetsialist 696 5526 marie.kukk@sisekaitse.ee
Kairi Sarapuu Teenistussuhe peatatud
Rein Vaher spetsialist 696 5519 rein.vaher@sisekaitse.ee
Sisejulgeoleku instituut
Harry Lahtein juhataja 696 5406 harry.lahtein@sisekaitse.ee
Aare Kasemets teadur 0,5 696 5412 aare.kasemets@sisekaitse.ee
Kristel Toom juhataja asetäitja-teadur 696 5446 kristel.toom@sisekaitse.ee
Shvea Järvet lektor 696 5494 shvea.jarvet@sisekaitse.ee
Külli Saluste magistriprogrammi juht 696 5493 kylli.saluste@sisekaitse.ee
Diana Lüütsepp õppereferent 696 5493 diana.lyytsepp@sisekaitse.ee
Marek Link innovaatiliste haridustehnoloogiate keskuse juht 696 5432 marek.link@sisekaitse.ee
Liisa Laid innovaatiliste haridustehnologiate keskuse arendusjuht 696 5492 liisa.laid@sisekaitse.ee
Majandus- ja remondiosakond
Sergei Filin juhataja 696 5332 sergei.filin@sisekaitse.ee
Hildegard Klaus majandusjuhataja 696 5331 hildegard.klaus@sisekaitse.ee
Kristiina Kivirand riigihangete ja töökeskkonna vanemspetsialist 696 5404 kristiina.kivirand@sisekaitse.ee
Kairi Kuuse Teenistussuhe peatatud
Taivo Talvik logistik 696 5328 taivo.talvik@sisekaitse.ee
Politsei- ja piirivalvekolledž
Aivar Toompere direktor (politseikolonel) 670 7444, 447 6701 aivar.toompere@sisekaitse.ee
Merle Kutser direktori asetäitja õppetöö alal (politseimajor) 447 6702, 670 7403 merle.kutser@sisekaitse.ee
Maiko Martsik direktori asetäitja (piirivalvekolonelleitnant) 670 7405 maiko.martsik@sisekaitse.ee
Elmar Nurmela nõunik 696 5410 elmar.nurmela@sisekaitse.ee
Piret Palusoo Teenistussuhe peatatud piret.palusoo@sisekaitse.ee
Eva Alliksoo tasemeõppe juhtivspetsialist (politseikapten) 447 6763 eva.alliksoo@sisekaitse.ee
Tõnis Kaasik tasemeõppe juhtivspetsialist (politseikapten) 670 7459 tonis.kaasik@sisekaitse.ee
Avo Mitt tasemeõppe juhtivspetsialist (politseikapten) 447 6767 avo.mitt@sisekaitse.ee
Malle Tiirusson täiendusõppe juhtivspetsialist (komissar) 670 7426 malle.tiirusson@sisekaitse.ee
Kristjan Haljasoks õppedistsipliini vanemspetsialist (üleminspektor) 670 7409 kristjan.haljasoks@sisekaitse.ee
Jaan Käos õppedistsipliini vanemspetsialist (komissar) 670 7425 jaan.kaos@sisekaitse.ee
Eveliis Jeedas vanemraamatukoguhoidja 670 7438 eveliis.jeedas@sisekaitse.ee
Heli Raudnagel raamatukoguhoidja 0,5 670 7438 heli.raudnagel@sisekaitse.ee
Maarja Bachmann õppereferent 670 7430 maarja.bachmann@sisekaitse.ee
Marika Laan õppereferent 670 7434 marika.laan@sisekaitse.ee
Alina Gavrijaševa e-õppe spetsialist 0,5 447 6766 alina.gavrijaseva@sisekaitse.ee
Hanna-Loore Tiisler sekretär-asjaajaja 670 7402 loore.tiisler@sisekaitse.ee
Korrakaitse õppetool
Ülle Vanaisak juhataja-lektor (politseimajor) 670 7416 ylle.vanaisak@sisekaitse.ee
Andres Kutser lektor (politseimajor) 447 6708 andres.kutser@sisekaitse.ee
Enn Kooskora lektor (politseimajor) - enn.kooskora@sisekaitse.ee
Raimo Kiveste assistent (vanemkomissar) 447 6736 raimo.kiveste@sisekaitse.ee
Kalmer Krimses assistent (politseikapten) 447 6706 kalmer.krimses@sisekaitse.ee
Germo Kukk assistent (politseikapten) - germo.kukk@sisekaitse.ee
Heldur Lomp assistent (politseimajor) 670 7424 heldur.lomp@sisekaitse.ee
Rene Murumaa assistent (politseikapten) 447 6751 rene.murumaa@sisekaitse.ee
Sirvi Pezonen assistent (komissar) 447 6738 sirvi.pezonen@sisekaitse.ee
Rein Mõnnakmäe assistent 447 6736 rein.monnakmae@sisekaitse.ee
Teenistuskoerte koolituskeskus
Jüri Pajusoo juht (piirivalvemajor) 670 7461 jyri.pajusoo@sisekaitse.ee
Aljo Pärn peaspetsialist (politseikapten) 670 7464 aljo.parn@sisekaitse.ee
Rene Radala peaspetsialist (piirivalvekapten) 670 7462 rene.radala@sisekaitse.ee
Maksim Jaksman instruktor (komissar) 670 7467 maksim.jaksman@sisekaitse.ee
Janar Klement instruktor (komissar) 670 7465 janar.klement@sisekaitse.ee
Andres Suurküla instruktor (komissar) 670 7463 andres.suurkyla@sisekaitse.ee
Paikuse kool
Triinu Laos õppedistsipliini vanemspetsialist (üleminspektor) 447 6715 triinu.laos@sisekaitse.ee
Tarmo Orav õppedistsipliini vanemspetsialist (vanemkomissar) 447 6730 tarmo.orav@sisekaitse.ee
Hannes Aavik relvur 447 6732 hannes.aavik@sisekaitse.ee
Heli Enns õppereferent 447 6752 heli.enns@sisekaitse.ee
Sirle Kodasma sekretär-asjaajaja 447 6700 sirle.kodasma@sisekaitse.ee
Ülle Loopre raamatukoguhoidja 447 6753 ylle.loopre@sisekaitse.ee
Haldustalitus
Ivar Kivitar juhataja 447 6731 ivar.kivitar@sisekaitse.ee
Eve Abel söökla juhataja 447 6719 eve.abel@sisekaitse.ee
Haldustalitus
Teet Kiik juhataja 670 7435 teet.kiik@sisekaitse.ee
Maido Rajang tehnilise halduse vanemspetsialist 670 7418 maido.rajang@sisekaitse.ee
Kristiina Freirik söökla juhataja 670 7448 kristiina.freirik@sisekaitse.ee
Süüteomenetluse õppetool
Chris Eljas juhataja-lektor 670 7440 chris.eljas@sisekaitse.ee
Annika Lall dotsent 670 7419 annika.lall@sisekaitse.ee
Jan Pulk lektor (vanemkomissar) 447 6747 jan.pulk@sisekaitse.ee
Heli Kesklaas lektor 447 6741 heli.kesklaas@sisekaitse.ee
Urmas Krüger lektor 447 6741 urmas.kryger@sisekaitse.ee
Kalju Leppik lektor 447 6740 kalju.leppik@sisekaitse.ee
Raivo Öpik lektor 670 7420 raivo.opik@sisekaitse.ee
Uno Traat lektor 670 7443 uno.traat@sisekaitse.ee
Tanel Tiks assistent (vanemkomissar) 670 7413 tanel.tiks@sisekaitse.ee
Piirihalduse õppetool
Piret Teppan juhataja-lektor (piirivalvekolonelleitnant) 670 7432 piret.teppan@sisekaitse.ee
Kai Veispak-Rawlings lektor 670 7431 kai.veispak-rawlings@sisekaitse.ee
Leho Tummeleht assistent (vanemkomissar) 670 7407 leho.tummeleht@sisekaitse.ee
Personaliarendusosakond
Elina Orumaa Teenistussuhe peatatud
Ly Sari personalidirektor 696 5637 ly.sari@sisekaitse.ee
Katrin Valter personalidirektori asetäitja 696 5346 katrin.valter@sisekaitse.ee
Pille Järvekald arendusjuht 696 5541 pille.jarvekald@sisekaitse.ee
Sirli Aron Teenistussuhe peatatud 696 5542 sirli.aron@sisekaitse.ee
Sigrit Lilleste kvaliteedijuht 696 5636 sigrit.lilleste@sisekaitse.ee
Sirje Kullerkupp koolitusjuht 696 5539 sirje.kullerkupp@sisekaitse.ee
Aune Saul spetsialist 696 5345 aune.saul@sisekaitse.ee
Sigrid Vool spetsialist 447 6725 sigrid.vool@sisekaitse.ee
Õigus- ja sotsiaalteaduste keskus
Anne Valk juhataja-lektor 696 5441 anne.valk@sisekaitse.ee
Mari Käbi lektor 696 5469 mari.kabi@sisekaitse.ee
Silva Kirsimägi lektor 696 5447 silva.kirsimagi@sisekaitse.ee
Mairit Kratovitš lektor 696 5424 mairit.kratovits@sisekaitse.ee
Riina Kroonberg lektor 696 5463 riina.kroonberg@sisekaitse.ee
Stella Laansoo lektor 696 5464 stella.laansoo@sisekaitse.ee
Ero Liivik lektor 696 5463 ero.liivik@sisekaitse.ee
Aire Mill lektor 696 5457 aire.mill@sisekaitse.ee
Triin Roosve lektor 696 5464 triin.roosve@sisekaitse.ee
Eda Sieberk lektor 447 6737 eda.sieberk@sisekaitse.ee
Migratsiooniuuringute keskus
Kert Valdaru juhataja 696 5558 kert.valdaru@sisekaitse.ee
Eva-Maria Asari projektijuht 696 5560 eva-maria.asari@sisekaitse.ee
Eike Luik projektijuht 696 5559 eike.luik@sisekaitse.ee
Helina Maasing projektijuht 696 5559 helina.maasing@sisekaitse.ee
Täiendusõppe keskus
Tanel Oppi juhataja 696 5423 tanel.oppi@sisekaitse.ee (ATAK direktori ülesannetes)
Annika Kaljusaar spetsialist 696 5475 annika.kaljusaar@sisekaitse.ee

Kase 61, 12012 Tallinn, Üldtelefon 696 5644, Faks 696 5343, E-post: info@sisekaitse.ee