Asud siin: Kontakt Personal

Sisekaitseakadeemia

NimiAmetikohtTelefonE-post
Katri Raik rektor 696 5645 katri.raik@sisekaitse.ee
Andres Pung õppeprorektor 696 5537 andres.pung@sisekaitse.ee
Marek Link arendusprorektor 696 5432 marek.link@sisekaitse.ee
Peeter Tambu nõunik 696 5495 peeter.tambu@sisekaitse.ee
Aivo Viilol nõunik 696 5536 aivo.viilol@sisekaitse.ee
Priit Männik nõunik 696 5647 priit.mannik@sisekaitse.ee
Rahandusosakond
Ain Sari juhataja 696 5635 ain.sari@sisekaitse.ee
Eva Kajasalu juhtivraamatupidaja 696 5317 eva.kajasalu@sisekaitse.ee
Gaida Välling vanemraamatupidaja 696 5314 gaida.valling@sisekaitse.ee
Marta Velt raamatupidaja 696 5316 marta.velt@sisekaitse.ee
Kadri Liivet peaökonomist 696 5312 kadri.liivet@sisekaitse.ee
Laura Tomker vanemökonomist 696 5312 laura.tomker@sisekaitse.ee
Üldosakond
Liis Ader juhataja 696 5349 liis.ader@sisekaitse.ee
Katrin Valter juhataja asetäitja 696 5346 katrin.valter@sisekaitse.ee
Gaili Parts jurist 696 5407 gaili.parts@sisekaitse.ee
Aune Saul personalispetsialist 696 5345 aune.saul@sisekaitse.ee
Sirli Hamer dokumendihaldur-juhiabi 696 5644 sirli.hamer@sisekaitse.ee
Tiina Kopli dokumendihaldur 696 5347 tiina.kopli@sisekaitse.ee
Haldusosakond
Kairi Kuuse riigihangete ja töökeskkonna vanemspetsialist 696 5404 kairi.kuuse@sisekaitse.ee
Anders Kalve logistik 696 5328 anders.kalve@sisekaitse.ee
Jaan Varter haldusjuht 670 7435 jaan.varter@sisekaitse.ee
Ivar Kivitar haldusjuht 447 6731 ivar.kivitar@sisekaitse.ee
Siiri Sibrits haldusjuht 322 8453 siiri.sibrits@sisekaitse.ee
Sergei Filin haldusjuht 696 5332 sergei.filin@sisekaitse.ee
Anne-Ly Nilbe söökla juhataja 322 8465 anne-ly.nilbe@sisekaitse.ee
Eve Abel söökla juhataja 447 6719 eve.abel@sisekaitse.ee
Kristiina Freirik söökla juhataja 670 7448 kristiina.freirik@sisekaitse.ee
Politsei- ja piirivalvekolledž
Priit Heinsoo direktor 670 7444 priit.heinsoo@sisekaitse.ee
Merle Kutser direktori asetäitja 447 6702 merle.kutser@sisekaitse.ee
Maiko Martsik direktori asetäitja 670 7405 maiko.martsik@sisekaitse.ee
Elmar Nurmela nõunik 696 5410 elmar.nurmela@sisekaitse.ee
Tõnis Kaasik tasemeõppe juhtivspetsialist 670 7459 tonis.kaasik@sisekaitse.ee
Eva Alliksoo tasemeõppe juhtivspetsialist 447 6763 eva.alliksoo@sisekaitse.ee
Tarmo Orav õppedistsipliini juhtivspetsialist 447 6730 tarmo.orav@sisekaitse.ee
Triinu Laos õppedistsipliini vanemspetsialist 447 6715 triinu.laos@sisekaitse.ee
Kristjan Haljasoks õppedistsipliini vanemspetsialist 670 7409 kristjan.haljasoks@sisekaitse.ee
Jaan Käos õppedistsipliini vanemspetsialist 670 7425 jaan.kaos@sisekaitse.ee
Hannes Aavik relvur 447 6732 hannes.aavik@sisekaitse.ee
Ülle Loopre raamatukoguhoidja 447 6753 ylle.loopre@sisekaitse.ee
Maarja Bachmann õppekorralduse spetsialist 670 7430 maarja.bachmann@sisekaitse.ee
Marika Laan õppekorralduse spetsialist 670 7434 marika.laan@sisekaitse.ee
Heli Enns õppekorralduse spetsialist 447 6752 heli.enns@sisekaitse.ee
Sirle Kodasma referent 447 6700 sirle.kodasma@sisekaitse.ee
Janela Lääne täiendusõppe juhtivspetsialist 670 7426 janela.laane@sisekaitse.ee
Süüteomenetluse õppetool
Chris Eljas juhataja-lektor 670 7440 chris.eljas@sisekaitse.ee
Annika Lall dotsent 670 7419 annika.lall@sisekaitse.ee
Urmas Krüger lektor 447 6741 urmas.kryger@sisekaitse.ee
Uno Traat lektor 670 7443 uno.traat@sisekaitse.ee
Raivo Öpik lektor 670 7420 raivo.opik@sisekaitse.ee
Ülle Vanaisak lektor 670 7416 ylle.vanaisak@sisekaitse.ee
Jan Pulk lektor 447 6747 jan.pulk@sisekaitse.ee
Kalju Leppik lektor 447 6740 kalju.leppik@sisekaitse.ee
Tanel Tiks assistent 670 7413 tanel.tiks@sisekaitse.ee
Jaan Huik emeriitprofessor jaan.huik@sisekaitse.ee
Korrakaitse õppetool
Rauni Rohuniit lektor 670 7415 rauni.rohuniit@sisekaitse.ee
Pille Vennikas lektor 670 7423 pille.vennikas@sisekaitse.ee
Andres Kutser lektor 447 6708 andres.kutser@sisekaitse.ee
Raimo Kiveste assistent 447 6736 raimo.kiveste@sisekaitse.ee
Germo Kukk assistent germo.kukk@sisekaitse.ee
Kalmer Krimses assistent 447 6735 kalmer.krimses@sisekaitse.ee
Rein Mõnnakmäe assistent 447 6736 rein.monnakmaee@sisekaitse.ee
Rene Murumaa assistent 447 6751 rene.murumaa@sisekaitse.ee
Sirvi Pezonen assistent 447 6738 sirvi.pezonen@sisekaitse.ee
Piirihalduse õppetool
Piret Teppan juhataja-lektor 670 7432 piret.teppan@sisekaitse.ee
Kai Veispak-Rawlings lektor 670 7431 kai.veispak-rawlings@sisekaitse.ee
Marek Liiva assistent 670 7417 marek.liiva@sisekaitse.ee
Leho Tummeleht assistent 670 7407 leho.tummeleht@sisekaitse.ee
Teenistuskoerte koolituskeskus
Jüri Pajusoo juht 670 7461 jyri.pajusoo@sisekaitse.ee
Aljo Pärn peaspetsialist 670 7464 aljo.parn@sisekaitse.ee
Rene Radala peaspetsialist 670 7462 rene.radala@sisekaitse.ee
Maksim Jaksman instruktor 670 7467 maksim.jaksman@sisekaitse.ee
Madis Koitla instruktor 670 7465 madis.koitla@sisekaitse.ee
Janar Klement instruktor 670 7465 janar.klement@sisekaitse.ee
Andres Suurküla instruktor 670 7463 andres.suurkyla@sisekaitse.ee
Päästekolledž
Ain Karafin direktor 696 5419 ain.karafin@sisekaitse.ee
Janek Lass direktori asetäitja 322 8451 janek.lass@sisekaitse.ee
Kairi Pruul tasemeõppe juhtivspetsialist 696 5449 kairi.pruul@sisekaitse.ee
Mirjam Vint tasemeõppe juhtivspetsialist 696 5418 mirjam.vint@sisekaitse.ee
Helen Kiis täiendusõppe spetsialist helen.kiis@sisekaitse.ee
Avo Kiik peaspetsialist 322 8466 avo.kiik@sisekaitse.ee
Ants Rikberg vanemspetsialist 322 8461 ants.rikberg@sisekaitse.ee
Urmas Kruve vanemspetsialist 322 8466 urmas.kruve@sisekaitse.ee
Kristjan Mägi päästevahendite spetsialist kristjan.magi@sisekaitse.ee
Riho Kiis IT spetsialist 322 8463 riho.kiis@sisekaitse.ee
Maire Udeküll raamatukoguhoidja 322 8469 maire.udekyll@sisekaitse.ee
Karin Liivaleht õppekorralduse spetsialist 696 5459 karin.liivaleht@sisekaitse.ee
Siret Hobolainen õppekorralduse spetsialist 322 8455 siret.hobolainen@sisekaitse.ee
Paula Misjutina referent 322 8450 paula.misjutina@sisekaitse.ee
Kelly Vaabel täiendusõppe juhtivspetsialist 696 5452 kelly.vaabel@sisekaitse.ee
Tuleohutuse ja inseneriainete õppetool
Rait Pukk juhataja-lektor 696 5465 rait.pukk@sisekaitse.ee
Alar Just dotsent alar.just@sisekaitse.ee
Lea Pallas lektor 696 5454 lea.pallas@sisekaitse.ee
Alar Valge lektor 696 5460 alar.valge@sisekaitse.ee
Kadi Luht lektor 696 5466 kadi.luht@sisekaitse.ee
Helmo Käerdi emeriitprofessor helmo.kaerdi@sisekaitse.ee
Feliks Angelstok emeriitprofessor feliks.angelstok@sisekaitse.ee
Kriisireguleerimise õppetool
Jaan Tross juhataja-lektor 696 5473 jaan.tross@sisekaitse.ee
Ants Tammepuu dotsent 696 5414 ants.tammepuu@sisekaitse.ee
Stella Polikarpus lektor 696 5532 stella.polikarpus@sisekaitse.ee
Tarmo Kull lektor 696 5456 tarmo.kull@sisekaitse.ee
Andre Tammik assistent andre.tammik@rescue.ee
Kristjan Sepp assistent kristjan.sepp@rescue.ee
Ramon Ruotsi assistent ramon.ruotsi@rescue.ee
Andres Mumma assistent andres.mumma@rescue.ee
Andres Talvari emeriitprofessor andres.talvari@sisekaitse.ee
Päästetööde õppetool
Vadim Ivanov juhataja-lektor 322 8458 vadim.ivanov@sisekaitse.ee
Imbi Jäetma kutseõpetaja 322 8459 imbi.jaetma@sisekaitse.ee
Taavi Aruvainu kutseõpetaja 322 8489 taavi.aruvainu@sisekaitse.ee
Igor Šarin kutseõpetaja 322 8488 igor.sarin@sisekaitse.ee
Ando Vainjärv kutseõpetaja 322 8489 ando.vainjarv@sisekaitse.ee
Heino Berggren kutseõpetaja 322 8489 heino.berggren@sisekaitse.ee
Marko Soontalu kutseõpetaja 322 8488 marko.soontalu@sisekaitse.ee
Tambet Kütt kutseõpetaja 322 8489 tambet.kytt@sisekaitse.ee
Päästekorralduse õppetool
Ülle Jõessar juhataja-kutseõpetaja 696 5450 ylle.joessar@sisekaitse.ee
Ain Siimon kutseõpetaja ain.siimon@sisekaitse.ee
Kaire Saage kutseõpetaja 322 8459 kaire.saage@sisekaitse.ee
Mart Sild kutseõpetaja mart.sild@rescue.ee
Annika Hiiemäe kutseõpetaja annika.hiiemae@sisekaitse.ee
Justiitskolledž
Erkki Osolainen direktor 696 5428 erkki.osolainen@sisekaitse.ee
Hannes Liivak tasemeõppe juhtivspetsialist 696 5416 hannes.liivak@sisekaitse.ee
Grete Perlbach täiendusõppe spetsialist 696 5485 grete.perlbach@sisekaitse.ee
Liis Vihmar õppekorralduse spetsialist 696 5417 liis.vihmar@sisekaitse.ee
Kati Kask täiendusõppe juhtivspetsialist 696 5485 kati.kask@sisekaitse.ee
Vangistuskorralduse õppetool
Triinu Kaldoja juhataja-lektor 696 5468 triinu.kaldoja@sisekaitse.ee
Krislin Pärt lektor 696 5488 krislin.part@sisekaitse.ee
Piret Liba lektor 696 5471 piret.liba@sisekaitse.ee
Silvia Luige lektor 696 5461 silvia.luige@sisekaitse.ee
Erik Rüütel lektor 696 5471 erik.ryytel@sisekaitse.ee
Anna Rubtsova lektor 696 5461 anna.rubtsova@sisekaitse.ee
Jüri Kulbin assistent 696 5481 jyri.kulbin@sisekaitse.ee
Finantskolledž
Uno Silberg direktor 696 5548 uno.silberg@sisekaitse.ee
Evelin Kattai õppekorralduse spetsialist evelin.kattai@sisekaitse.ee
Ulvi Lahe õppekorralduse spetsialist 696 5470 ulvi.lahe@sisekaitse.ee
Maksunduse ja tolli õppetool
Tõnis Elling juhataja-lektor 696 5520 tonis.elling@sisekaitse.ee
Indrek Saar dotsent 696 5524 indrek.saar@sisekaitse.ee
Maret Güldenkoh lektor 696 5524 maret.gyldenkoh@sisekaitse.ee
Helle Koitla lektor helle.koitla@sisekaitse.ee
Kerly Randlane lektor 696 5524 kerly.randlane@sisekaitse.ee
Õppeosakond
Tiina Karu juhataja 696 5487 tiina.karu@sisekaitse.ee
Merle Tammela arendusjuht 696 5453 merle.tammela@sisekaitse.ee
Kristi Veelmaa vanemspetsialist 6965403 kristi.veelmaa@sisekaitse.ee
Marit Rahe spetsialist 696 5474 marit.rahe@sisekaitse.ee
Epp Jalakas spordijuht-lektor 696 5481 epp.jalakas@sisekaitse.ee
Keelekeskus
Elen Laanemaa juhataja-lektor 696 5444 elen.laanemaa@sisekaitse.ee
Tiina Meos lektor 696 5445 tiina.meos@sisekaitse.ee
Aida Hatšaturjan lektor 696 5445 aida.hatsaturjan@sisekaitse.ee
Triin Kibar lektor 696 5445 triin.kibar@sisekaitse.ee
Jelena Kapura lektor 696 5445 jelena.kapura@sisekaitse.ee
Marika Salom lektor marika.salom@sisekaitse.ee
Evelyn Soidla lektor 696 5445 evelyn.soidla@sisekaitse.ee
Spordikeskus
Täiendusõppe keskus
Kert Valdaru juhataja 696 5558 kert.valdaru@sisekaitse.ee
Mia Lokk valdkonnajuht 696 5573 mia.lokk@sisekaitse.ee
Aivar Hiio valdkonnajuht 696 5568 aivar.hiio@sisekaitse.ee
Kirke Võisula valdkonnajuht 696 5422 kirke.voisula@sisekaitse.ee
Külliki Kurvits täiendusõppe juhtivspetsialist 696 5475 kylliki.kurvits@sisekaitse.ee
Arendusosakond
Kristi Kulu juhataja 696 5402 kristi.kulu@sisekaitse.ee
Hanno Hantson info- ja kommunikatsioonitehnoloogia juht 696 5440 hanno.hantson@sisekaitse.ee
Katrin Pihl välissuhete vanemspetsialist 696 5402 katrin.pihl@sisekaitse.ee
Vaiko Mäe haridustehnoloog-projektijuht 696 5437 vaiko.mae@sisekaitse.ee
Marit Dremljuga-Telk haridustehnoloog-projektijuht 6965438 marit.dremljuga-telk@sisekaitse.ee
Alina Gavrijaševa haridustehnoloog-projektijuht 447 6766 alina.gavrijaseva@sisekaitse.ee
Liisa Soosuu projektijuht 696 5492 liisa.soosuu@sisekaitse.ee
Raamatukogu
Raile Reigo juhataja 696 5323 raile.reigo@sisekaitse.ee
Liina Tamm raamatukoguhoidja-bibliograaf 696 5324 liina.tamm@sisekaitse.ee
Jaana Kulbin raamatukoguhoidja 696 5325 jaana.kulbin@sisekaitse.ee
Heli Raudnagel raamatukoguhoidja 670 7438 heli.raudnagel@sisekaitse.ee
Arlee Kaugemaa vanemraamatukoguhoidja 696 5325 arlee.kaugemaa@sisekaitse.ee
Kommunikatsiooni osakond
Veiko Ristissaar vanemspetsialist 696 5646 veiko.ristissaar@sisekaitse.ee
Ene Puhm turundusjuht 696 5529 ene.puhm@sisekaitse.ee
Lauri Vanamölder kirjastaja-projektijuht 696 5350 lauri.vanamolder@sisekaitse.ee
Sisejulgeoleku instituut
Ivo Juurvee juhataja 696 5446 ivo.juurvee@sisekaitse.ee
Diana Lüütsepp õppekorralduse spetsialist 696 5493 diana.lyytsepp@sisekaitse.ee
Külli Saluste magistriprogrammi juht 696 5493 kylli.saluste@sisekaitse.ee
Õigus- ja sotsiaalteaduste keskus
Anne Valk juhataja-lektor 696 5441 anne.valk@sisekaitse.ee
Eda Sieberk lektor 447 6737 eda.sieberk@sisekaitse.ee
Krista Haak lektor 696 5442 krista.haak@sisekaitse.ee
Riina Kroonberg lektor 696 5463 riina.kroonberg@sisekaitse.ee
Silva Kirsimägi lektor silva.kirsimagi@sisekaitse.ee
Mairit Kratovitš lektor 696 5424 mairit.kratovits@sisekaitse.ee
Triin Roosve lektor 696 5464 triin.roosve@sisekaitse.ee
Arne Rannikmäe lektor 696 5494 arne.rannikmae@sisekaitse.ee
Ero Liivik lektor 696 5463 ero.liivik@sisekaitse.ee
Rein Tiivel emeriitprofessor rein.tiivel@sisekaitse.ee

Kase 61, 12012 Tallinn, Üldtelefon 696 5644, Faks 696 5343, E-post: info@sisekaitse.ee