Tule Sisekaitseakadeemiasse kadetivarjuks!

Head sõbrad!

Kadetivarjupäev 2016Juba kolmandat aastat järjest korraldab Sisekaitseakadeemia kadetivarjupäevi, andes kevadvaheajal huvilistele võimaluse tulla kaheks päevaks Sisekaitseakadeemiasse (teine päev on avatud uste päev, kus toimuvad väljasõsidud ametitesse) ning näha ise, mida teda huvitav eriala endast kujutab ehk saad ühe päeva elada kadetina!

Kadetivarjupäevad toimuvad 21.-22. märtsil ja kõigile huvilistele saadame ka täpsustava informatsiooni e-posti teel. Hetkel on teine päev arvestatud avatud uste päevana, kus saate minna kohapeale kolledžitega tutvuma. Lisainfo ene dot puhm at sisekaitse dot ee 

Kadetivarjupäeva piltidega saad tutvuda SKA Facebooki lehel

Miks tulla:

  • oma kadett aitab Sul organiseerida päeva ja on Sinu kõrval kogu aeg
  • tutvud teiste kadettide ja õppejõududega
  • osaled loengutes, seminaridesvõi praktilistes tundides
  • näed reaalselt erinevate asukohtade õppetingimusi, võimalusi jne.
  • saad osa põnevast tudengielust
  • kadetide  väärt nõuanded ja vastused tekkinud küsimustele

Suure huvi tõttu on registreerimine selleks korraks lõppenud. Ootame aga kõiki huvilisi kindlasti meie Avatud uste päevale!

 

Kadetivarjupäevad varasematel aastatel

18.-19. märtsil toimusid kadetivarjupäevad, mis olid eelmisel aastal äärmiselt populaarsed. Rõõm oli tõdeda, et kõik osalejad jäid igati rahule. Siit saad lugeda ka kadetivarjutajate mõtteid ja emotsioone, mis neil nende päevadega seoses tekkisid.

Kadetiivarjupäeva piltidega saad tutvuda SKA Facebooki lehel.Mis Sulle kadetivarjupäeva puhul kõige rohkem meeldis?

Meeldis, et õppetöös sai reaalselt osaleda. Väljaspool kooli pole ju õppetööst ja igapäevaelust aimugi. Kõige rohkem meeldis, et õppetöös ja koolielus on väga suur osa spordil. Palju suurem osa, kui oleks arvataosanud ja see on väga positiivne!

Miks Sinu arvates peaks tulema Sisekaitseakadeemiasse kadetiivarjupäevale?Tudengivarjupäevad 2014 Mida soovitad teistele?

Kadetivarju kogemus annab väga hea ettekujutuse koolis õppimisest, siis tunned kohe ära, kas oled selleks valmis või oled endale vaimusilmas midagi hoopis teistsugust ette kujutanud. Minu soov kooli astuda oli juba enne kindel, kuid sai pärast kadetivarjuks olemist vaid kinnitust. Super kogemus!

Politsei- ja piirivalvekolledži kadetivari Kadri
 Mis Sulle kadetivarjupäeva puhul kõige rohkem meeldis?

Olen väga tänulik, et sain sellise võimaluse osaliseks. Sain kolledžit näha lähemalt ja seda, kuidas asjad tegelikult on. Väga toredad kaks päeva olid!

Miks Sinu arvates peaks tulema Sisekaitseakadeemiasse kadetivarjupäevale? Mida soovitad teistele?

Tudengivarjupäevad 2014Soovitan kasutada seda võimalust, sest siis näeb kooli lähemalt ja saab oma küsimustele vastused. Kui pole päris kindel, kas see eriala on just sulle ja kas see on ka meelepärane, siis on õige minna akadeemiasse kadetivarjuks. Hea võimalus, mida saab kasutada, et näha kolledžit enne õppima asumist. Soovitan seda teistele väga. Mulle jäid ainult positiivsed elamused ja tegin otsuse, et tahan sinna kooli kindlasti kandideerida :)

Finantskolledži kadetivari Ragne
 Mis Sulle kadetivarjupäeva puhul kõige rohkem meeldis?

Olin põnevil alatest esimesest minutist, kui istusin bussi. Mulle meeldis tohutult see, et kõik oli läbi mõeldud ja polnud kuskile kiiret. Sain näha õppuri elu väga erinevatest külgedest ja suhelda kadettidega piisavalt, et saada vastused kõikidele oma küsimustele. Meid ei jäetud kunagi omapäi – alati oli keegi, kes meie eest hoolitses ja õigesse kohta juhatas. Meid võeti väga soojalt vastu, tutvustati ja näidati kõike võimalikku.

Miks Sinu arvates peaks tulema Sisekaitseakadeemiasse kadetivarjupäevale?Tudengivarjupäevad 2014 Mida soovitad teistele?

Olen äärmiselt õnnelik ja tänulik, et mulle selline võimalus avanes. Sellest tuleb ilmtingimata kinni haarata, sest üks asi on lugeda kirjeldusi Internetist ja hoopis teine asi on ise näha ja kogeda. Politsei- ja piirivalvekolledž Murastes ületas minu ootused nii kollektiivi kui õppeprogrammi osas ning aitas teha tulevikuplaanidega seotud otsuseid.

Politsei- ja piirivalvekolledži kadetivari Veronika

Kase 61, 12012 Tallinn, Üldtelefon 696 5644, Faks 696 5343, E-post: info@sisekaitse.ee