Erasmuslased tänasid akadeemiat heade sportimisvõimaluste eest

Sügissemestril akadeemias õppinud ERASMUS-programmi vahetusüliõpilased kiitsid jõulude eel Sisekaitseakadeemiat pakutavate spordiga tegelemise võimaluste eest, mida enamik neist oli mitmete kuude vältel usinalt kasutanud.

Erasmulased ja sport"Ehkki meie kodukõrgkoolid on ka sarnase suunitlusega ning seal peaks olema treenimine ja enda füüsise arendamine tähtsal kohal, ei ole meil nii head jõusaali. Siin saime õpingute kõrvalt ka enda jõunäitajaid kenasti tõsta," oli Damian Bugoš Slovakkiast rahul.

Erasmuse selle õppeaasta rühmale jätkub kiidusõnu ka spordijuhil Epp Jalakal: „Nad suutsid treeningutel pingutada ning lõid akadeemia spordielus aktiivselt kaasa, nii nagu õppetöö kõrvalt vähegi sai. Protokollidest leiab erasmuslasi sisesõudmisest, kus nad said kaheksa osalenud võistkonna seas viienda koha, lamades surumisest, milles tuldi kolmandaks, saalihoki meeskondadest saadi koos töötajatega samuti kolmas koht ning lauatennises oldi kokkuvõttes teised.“

Erasmus ja sportEnne jõule veel akadeemias olnud vahetusüliõpilased andsid saalile väikese kingitusena mõned ekspanderlindid, mida saab kasutada nii taastaval treeningul kui abiks raskemate jõuharjutuste sooritamisel.

Jaga |

Viimati muudetud: 00.00.0000 00:00

Kase 61, 12012 Tallinn, Üldtelefon 696 5644, Faks 696 5343, E-post: info@sisekaitse.ee