Sisekaitseakadeemia naiste 60 m jooksu rekord paranes kahe kümnendiku võrra

7. detsembril Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Sisekaitseakadeemia kergejõustiku meistrivõistlustel sai korraliku rekordiparandusega hakkama finantskolledži esmakursuslane Ene Liis Lisovik, kes uuendas 2001. aastast Kadi Luhti nimel olnud 60 meetri jooksu rekordit kahe sekundikümnendikuga. Akadeemia naiste uueks rekordiks on 7,8 sekundit.

Sisekaitseakadeemia kergejõustiku meistrivõistlused

Lisaks jõudsid sprindis auhinnakohtadele kuulitõukes enda püstitatud akadeemia rekordile 1 sentimeetriga alla jäänud Laura Tšernova (FK, fotol vasakul) ja kaugushüppe võitnud Liisi Nõmmela (PPK, fotol paremal). Võitja Ene Liis Lisovik (FK, fotol keskel).

Meesvõistlejate osas oli osalemas rohkem kadette kui varasematel aastatel. Kõige rohkemaarvulise osajaskonnaga PPK sai taas üldvõidu, järgnesid finants- ja justiitskolledži võistkonnad.

Mitu individuaalset medalit võitsid ka kõrgushüppe esikoha omanik Kristi Mändoja JKst ning 800 m jooksus kulla saanud Kristiina Soe (PPK).

Meestest oli edukaim Karl Koha (FK) esikohaga kuulitõukes, kõrgushüppes ja hõbemedaliga 60 m jooksus. Meeste sprindi distantsi võitis Mardo Kööp (FK) ja 1500 m Kristo Soo (PPK). Nii meeste kui naiste 4x200 m teatejooksu kuldmedalid kuulusid seekord finantskolledži nelikutele (Kööp, Ruus, Keller, Koha ja Lisovik, Haritonova, Sinijärv, Tšernova).

Aitäh võistluste peakorraldajale Anna Haritonovale ja teistele abistanud kadettidele! Protokolli leiate võistlustulemuste rubriigist.