Sisekaitseakadeemia uue loengusarja avab kindral Riho Terras


Täna algab Sisekaitseakadeemia uus akadeemiliste loengute sari „Turvaline Eesti“. Tallinna Keskraamatukogu saalis kell 16.00 toimuva avaloengu laiapõhjalisest riigikaitsest annab kindral Riho Terras. 

Sisekaitseakadeemia täiendusõppekeskuse juhataja Aire Luts-Vähejausi sõnul on akadeemia eesmärgiks koondada sisejulgeoleku ja turvalisuse valdkonna erinevate tasandite ning sihtgruppide esindajad. “Loengusarja käivitamisega soovime pakkuda kaasamõtlemise võimalust erinevast vaatenurgast ja erinevate eluvaldkondade esindajatele. Kuulama, rääkima ja arutlema on oodatud nii asutuste tippjuhid kui valdkonnaga seotud spetsialistid. Akadeemia jaoks loodame sarja algatamisega laiendada seni pakutavate õppevormide valikut. Perspektiivis võivad loengute teemadest kasvada välja nii uued täiendus- kui põhiõppe õppeprogrammid.”

Tänasel avaloengul osalevad koostööpartnerid Siseministeeriumi valitsemisalast ning teistest avalikku võimu teostavatest asutustest koos akadeemia töötajatega. Osalema on oodatud ka Riigikogu, erasektori ja vabakonna esindajaid. “Teemade käsitlemisel püüame kaasata võimalikult laia sisejulgeoleku ja turvalisuse valdkonna tipptegijate ringi. Täna kavandame juba järgmist loengut, mis on  küberturvalisusest. Kavas on loengud psühholoogilisest sõjast ja propagandast, migratsioonist ning paljudest muudest sisejulgeoleku valdkonda puudutavatest päevateemadest,” lisas Luts-Vähejaus.

Sarja “Turvaline Eesti” loengud hakkavad toimuma kord kuus Tallinna Keskraamatukogu saalis.
 

Jaga |

Viimati muudetud: 06.10.2017 14:28

Kase 61, 12012 Tallinn, Üldtelefon 696 5644, Faks 696 5343, E-post: info@sisekaitse.ee