SELL 2014 Tartu Üliõpilasmängud

16.-18. maini toimuvad SELL 2014 Tartu Üliõpilasmängud, mille raames võistlevad parimate tulemuste nimel 1600 tudengit 13 erinevast riigist, sealhulgas ka Sisekaitseakadeemiast.

SELLi mängud on rahvusvahelised üliõpilasmängud, mis toimuvad iga-aastaselt vaheldumisi neljas korraldajariigis – Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. SELLi mänge korraldavad rahvuslikud akadeemilised spordiliidud ja mängud on avatud kõikide riikide üliõpilastele. SELLi mängud, mida korraldatakse rahvusvahelise üliõpilasspordiliidu (FISU) ja Euroopa üliõpilasspordiliidu (EUSA) patronaaži all, on kõige vanem ning unikaalsem rahvusvaheline üliõpilasspordivõistlus Põhja- ja Ida-Euroopas, mida kutsutakse ka Balti miniuniversiaadiks. Ka Sisekaitseakadeemia osaleb SELLi mängudel. Kõik on oodatud osalema ja/või kaasa elama.

Et aga SELLi mängude eesmärk on propageerida liikumist tervikuna, siis toimub päev enne mänge, 15. mail, ka AHHAA Teaduskeskuses konverents “Tehnoloogia arengud spordis”, kus tuleb juttu erinevatest tehnoloogilistest rakendustest ja arengutest, mis on muutnud spordisõprade elu.

 

 

Loe lähemalt...

Tule osalema Tudengilaulule!

 Kui oled tüdinenud munakarpidest seinte vahel mängimisest ja tahad saada korralikule lavale, siis nüüd on Sul selleks võimalus - tulekul on juba 40. Tudengilaulu konkurss. Kui Sinuga koos musitseerib vähemalt üks tudeng või oled seda ise, siis saada oma demod juba täna.

Paar vajalikku sammu lavale jõudmiseks:

* Salvestage või otsige välja 2-3 demolugu, millest vähemalt kaks on kollektiivi omalooming.
* Lugege läbi Tudengilaul 2014 reglement, mille leiate http://studentdays.ee kodulehelt ürituse Tudengilaul juurest.
* Täitke ära osalemisankeet, mille leiate http://studentdays.ee/ kodulehelt ürituse Tudengilaul juurest.
* Seejärel saada meile oma demod hiljemalt 23. aprilliks aadressile osalen at studentdays dot ee või postiga Ülikooli Kultuuriklubi, Kalevi 24, 51010 Tartu.

Loe lähemalt...

ÜLIÕPILASESINDUS

Kes sind esindab?

Tule aktiivi!

Küsi meilt!

Kontaktid

KONKURSID

TEKLID JA MEENED

SKA meened

Teklite tellimine

Kasulik

Kasulikud numbrid

Transpordiinfo

Treeningud

Stipendiumid

Üliõpilaspilet ja ISIC

Tallinnasse sissekirjutus


Kase 61, 12012 Tallinn, Esinduse üldtelefon 517 0952, Ruum B-314, E-post: esindus@list.sisekaitse.ee