SKA kõige aktiivsemate tudengite ühing ehk aktiiv

SKA aktiivsed kadetidKes või mis on aktiiv?

SKA aktiivi list on selline vahva listikene, kuhu koondatakse kõik keskmisest kõrgema aktiivsusega inimesed, kes on ka ise huvitatud sündmustega kursis olemisest. Püüame ÜE poolt edastada sellesse listi võimalikult palju võimalikult asjalikku infot ning loodame saada oma kirjadele vastukaja/arvamusi/kriitikat/ettepanekuid jms. Samuti olete ka ise oodatud seda listi ära kasutama nii palju, kui tarvis on.

Miks tasub aktiiviga liituda?

Aktiiv annab kõikidele SKA särasilmsetele ja aktiivsetele kadettidele (keda on meil ju ometigi väga palju!) võimaluse anda oma panus SKA tudengielu korraldamisesse. See on võimalus kohtuda lahedate inimestega ning teha koos lahedaid asju kõige lahedamal viisil! :)

Aktiivi liikmed on koondatud ühte listi ning selle sama listi kaudu edastab SKA üliõpilasesindus teile teavet oma tegemistest ja ootab väga, et ka teie nendes kaasa lööksite.

Näiteks:

  • ÜE sisustab igakuiselt akadeemia ajalehes Verbis aut Re lehekülge arvamuslugude, naljanurgakese ja muu seesugusega. Olete igati oodatud välja pakkuma teemasid, mida lehes käsitleda võiks. Samuti olete oodatud kirjutama oma arvamuslugusid jms, mida oluliseks peate. Saame Teie kirjutised avaldada ajalehes või kodukal, olenevalt ajalehe mahutatavusest jms.
  • Korraldame erinevaid üritusi/konkursse jne. Ootame teie poolt pakkumisi, mida võiksime veel teha, et akadeemia tudengite elu lõbusam ja huvitavam oleks.
  • jne jne jne

SKA aktiivi listiga liitumiseks palume ära täita allolev vorm, märkides mailinglistiks "SKA tudengite aktiiv".

Eesnimi *
Perekonnanimi *
E-posti aadress *
Mailinglist *

Sirvi