Sisekaitseakadeemia spordistipendiaadid

Semestri stipendiumid 2017
  • Andra Aho (tai poks) - justiitskolledž
  • Liisu Mitt (sõudmine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Aleksandra Kulitskaja (sõudmine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Karina Kork (jalgpall) - finantskolledž
  • Aveli Tättar (triatlon, vastupidavusalad) - finantskolledž
  • Kris Jalas (motokross) - finantskolledž
  • Martin Kõiv (lamades surumine, kulturism) - päästekolledž
  • Semjon Karhanin (poks) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Karl Koha (kergejõustik) - finantskolledž
  • Laura Tšernova (kergejõustik) - finantskolledž
  • Kristjan Pikhof (tõstmine) - justiitskolledž
  • Ene Liis Lisovik (kergejõustik) - finantskolledž
  • Martin Nassar (suusatamine) - finantskolledž
Kogu õppeaja stipendiumid (anti välja kuni sügiseni 2016)
  • 2016 - Kelly Nevolihhin (keskmaajooks) - magistriõpe
  • 2016 - Oliver Keller (trekisõit) - finantskolledž
  • 2016 - Artjom Nikitin (kettaheide) - finantskolledž
  • 2015 - Kairi Schmidt (triatlon, pikamaajooks) - magistriõpe
  • 2015 - Edit Tammepõld (tuletõrjesport) - päästekolledž
  • 2015 - Rauno Loit (suusahüpped) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • 2013 - Valeria Koljuhhina (laskmine) - finantskolledž
  • 2013 - Eduard Kamenski (tai poks) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • 2013 - Kristjan Koskinen (laskesuusatamine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • 2011 - Erik Jagor (kergejõustik) - justiitskolledž (katkestas õpingud 2012)

 

Semestri stipendiumid 2016
  • Liina Tähnas (maadlus, sumo) - justiitskolledž
  • Semjon Karhanin (poks) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Martin Nassar (suusatamine) - finantskolledž
  • Jakob Kazakov (sisesõudmine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Marite Einland (sõudmine, laskmine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Kelly Nevolihhin (kergejõustik) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Anželika Fedoruk (vehklemine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Karl Koha (kergejõustik) - finantskolledž
  • Raido Liitmäe (maadlus) - justiitskolledž
  • Mauno Kapten (orienteerumine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Sandra Schmidt (jooksmine jt vastupidavusalad) - finantskolledž

 

Semestri stipendiumid 2015
  • Kelly Nevolihhin (kergejõustik) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Laura-Lisett Lepp (lamades surumine, jõutõstmine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Ainar Aruväli (sangpommisport) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Kerli Uue (saalihoki) - finantskolledž
  • Erika Treiman (maadlus) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Marite Einland (laskmine, sõudmine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Martin Nassar (suusatamine) - finantskolledž
  • Kristjan Kosemäe (võrkpall) - finantskolledž
  • Sandra Schmidt (jooksmine jt vastupidavusalad) - finantskolledž

 

Semestri stipendiumid 2014
  • Kelly Nevolihhin (kergejõustik) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Tarmo Habe (judo) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Maria Semjonova (kick-poks) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Aleksandr Malkov (ujumine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Laura-Lisett Lepp (lamades surumine, jõutõstmine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Kristjan Kosemäe (võrkpall, jalgpall) - finantskolledž
  • Raiko Raag (vastupidavusalade harrastaja) - finantskolledž

 

Semestri stipendiumid 2013
  • Kairi Schmidt (triatlon) - finantskolledž
  • Eli Viielo (lamades surumine, athletic fitness) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Jaano Saar (jõutõstmine) - justiitskolledž
  • Olavi Allase (kergejõustik) - justiitskolledž
  • Mark Lutsevitš (ujumine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Taavi Veelmaa (jalgrattasport) - justiitskolledž
  • Aleksandr Malkov (ujumine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Kert Räis (lauatennis) - justiitskolledž

 

Semestri stipendiumid 2012
  • Taavi Veelmaa (jalgrattasport) - justiitskolledž
  • Kairi Schmidt (triatlon) - finantskolledž
  • Jaano Saar (jõutõstmine) - justiitskolledž
  • Eli Viielo (lamades surumine, athletic fitness) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Tarmo Habe (judo) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Killu Kaasik (kergejõustik) - politsei- ja piirivalvekolledž

 

Semestri stipendiumid 2011
  • Vladimir Latin (sõudmine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Karl-Rauno Miljand (triatlon) - finantskolledž
  • Kairi Schmidt (triatlon) - finantskolledž
  • Taavi Veelmaa (jalgrattasport) - justiitskolledž
  • Priit Paakspuu (kulturism ja jõutõstmine) - politsei- ja piirivalvekolledž
  • Imre Kull (maadlus) - päästekolledž
  • Martin Laius (sõudmine) - politsei- ja piirivalvekolledž

 

Toetuseid universiaadidel, üliõpilaste MMidel ning politsei EMil osalemiseks on saanud - Marko Albert (triatlon), Karl-Rauno Miljand (triatlon), Julia Kurbat (ujumine),  Mark Lutsevitš (ujumine), Simo Jaanipere (suusatamine), Martin Nassar (suusatamine), Kert Räis (lauatennis), Valeria Koljuhhina (laskmine), Kelly Nevolihhin (kergejõustik).