Uudised

Õppeaasta avaaktus

Foto

Sisekaitseakadeemia avaaktus toimub 3. septembril Tallinna õppekeskuses algusega kell 14.00. Aktus toimub välitingimustes suurel lipuväljakul.

Lähtume aktuse läbiviimisel Vabariigi Valitsuse, Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Terviseameti juhistest. Aktus ei ole avalik üritus ning sellest võtavad osa vaid Sisekaitseakadeemia õppurid, töötajad ning kutsetega külalised.

Õppurid on jaotatud aktusel hajutatult õppegruppide kaupa. Pealtvaatajatel ja külalistel palume samuti paikneda aktusel hajutatult.

Meie kõigi tervis ja turvalisus algab meist endist. Kui tuled aktusele, tee seda vaid siis, kui oled täiesti terve, haigustunnustega inimesed peavad jääma koju.

Õppekeskuses on kättesaadavad desinfitseerimisvahendid ja isikukaitsevahendid. Soovitame vaktsineerimata inimestel ja ka kõigil teistel soovijatel kanda maski. Ennetava meetmena on uuel õppeaastal teostatud kõigi õppekeskustesse naasnud õppurite ja töötajate nakkusohutuse kontroll. Külalistel palume olla valmis tõendama oma nakkusohutust.

Aktusest korraldatakse veebiülekanne, mida saab jälgida SIIT.

Soovime ilusat ja turvalist kooliaasta algust kõigile!