Uudised

Õppeaasta avaaktus

Avaaktus 2019

Sisekaitseakadeemia avaaktus toimub 28. augustil Tallinna õppehoone lipuväljakul algusega kell 14.00. Aktus toimub välitingimustes ning kestab orienteeruvalt üks tund. 

Lähtudes Eesti Vabariigi Valitsuse, Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Terviseameti juhistest õppeasutustele aktuste korraldamiseks, viiakse Sisekaitseakadeemia 2020/21. õppeaasta avaaktus läbi tavapärases formaadis.

Aktusel on osalejaid kokku 600 inimest, kellest ligikaudu 500 on õppurid ja ülejäänud on akadeemia töötajad ning partnerasutuste juhid. Õppurid on jaotatud aktusel hajutatult õppegruppide kaupa.

Meie kõigi tervis ja turvalisus algab igaühest endast. Kui plaanid tulla aktusele, tee seda vaid siis, kui oled täiesti terve ning ei ole endale teadaolevalt kokku puutunud COVID-19 haigega. Kui oled riskigrupis, kaalu aktusel osalemise vajalikkust.

Traditsiooniline õppeaasta alguse tordisöömine toimub samuti välitingimustes ja mitmes eri asukohas hajutatult. Väldi palun suures grupis kogunemist ja hoia teistega distantsi.

 

Soovime ilusat ja turvalist kooliaasta algust kõigile!