Uudised

Sisekaitseakadeemia andis austusavaldusena välja Rein Tiiveli personaalbibliograafia

Kaas

28. juulil tähistas oma 80. juubelit Sisekaitseakadeemia emeriitprofessor Rein Tiivel.

Austusavaldusena professor Tiiveli tööle Sisekaitseakadeemias andis Sisekaitseakadeemia kirjastus koostöös raamatukoguga välja Rein Tiiveli personaalbibliograafia. Rein Tiivel alustas Sisekaitseakadeemias tööd aastal 2000 kohtuametnike õppetooli juhatajana. Kui õppetooli tegevus lõpetati jätkas Rein Tiivel akadeemias tegevust professorina. Rein Tiiveli erialaks on olnud asjaõiguse ja tsiviilõiguse õpetamine.

’’Rein Tiivel on väga meeldiv ja hea huumorisoonega kolleeg, kellel on tihti jagada erinevaid lugusid mitmetelt elualadelt. Rein on põhjalik ja suure lugemusega nagu professorid ikka ning vaatamata emeriitprofessori staatusele, endiselt äärmiselt vitaalne ja oma valdkonnaga hästi kursis. Võib öelda, et Rein on meie üksuse raudvara ja lisab sellele oma olemuse ja tarkusega alati värvi,’’ sõnas Sisekaitseakadeemia õigus- ja sotsiaalteaduste keskuse juhataja ja lektor Anne Valk.

Bibliograafia koondab Rein Tiiveli artiklite, raamatute, teaduslike kirjutiste ning muude publikatsioonide kirjed. Sissejuhatuseks on Tiiveli elulugu, mille on koostanud emeriitprofessor ise ja mida illustreerivad asjakohased fotod tema erakogust. 

Personalibibliograafiaga saab tutvuda Digiriiulis: https://bit.ly/3bSZM8y. Paberväljaande osas palume ühendust võtta Sisekaitseakadeemia raamatukogu juhataja Raile Reigoga.