Uudised

Teenime Eesti rahvast! EV102!

Sisekaitseakadeemia EV102 paraadil

Eesti Vabariigi 102. aastapäeva pidustused Sisekaitseakadeemias said alguse juba 21. veebruaril, kui Tallinna õppehoone lipuväljakul toimus pidulik rivistus.

24. veebruari varahommikul startis Sisekaitseakadeemia Tallinna õppehoonest kell 5 hommikul rännak Toompeale, mille käigus viidi Sisekaitseakadeemia lipp Eesti Vabariigi lipuheiskamisele. Üle 12 aasta on rännakuga mindud Viimist Toompeale, Eesti Vabariigi aastapäeva lipuheiskamisele. Sisekaitseakadeemia tudengid on SKA lipuga sellest rännakust osa võtnud kolmel viimasel aastal.

Sisekaitseakadeemia oli tänavusel Eesti Vabariigi Kaitsejõudude paraadil ühtse akadeemia perena üks suuremaid - neli rühma, 85 kadetti, 7 politseiametnikku ja 4 teenistuskoera. Esindatud olid kõik Sisekaitseakadeemia kolledžid; Politsei- ja Piirivalvekolledž, Päästekolledž, Justiitskolledž ning Finantskolledž. Viimastel aastatel on meie koosseisus osalenud ka rahva ja telekaamerate lemmikud - teenistuskoerad Politsei- ja Piirivalveametist koos koertejuhtidega. Esimest korda oli esindatud ka Sisekaitseakadeemia teenistuskoerte koolituskeskuse koerad: Uljas, Uru, Välk ja Sharky.

 

Palju õnne Eesti Vabariik!