Uudised

Tule magistriõppesse!

foto

Kui töötad juba julgeolekusfääris ja soovid anda karjäärile väikest lisatõuget või omad bakalaureusekraadi mõnel muul erialal ja soovid alles praegu siseturvalisuse mitmekülgsesse valdkonda siseneda, siis sisejulgeoleku magistriõpe pakub selleks suurepärast võimalust. Üle nädala toimuvad õppesessioonid võimaldavad kraadi omandamist ka töötamise kõrvalt. Sisejulgeoleku õppekava puhul saab kandideerida nii täis- kui ka osakoormusõppesse. Täiskoormusõppe korral on õpingud tasuta. 

Magistriõppe neli tugevust on:

  • PARIM JULGEOLEKUHARIDUS
  • TEADMISED TIPPTEGIJATELT
  • SÜVAÕPPESUUNAD
  • SUUR KOOSTÖÖVÕRGUSTIK

Magistriõppe õppekava eesmärk on süvendada üliõpilase teadmiste, oskuste ja väärtuste kujunemist, mis on vajalikud sisejulgeoleku ja turvalisuse valdkonna spetsialistile ja juhile tööks ning karjääri jätkamiseks tänapäevases muutuvas julgeolekukeskkonnas, lähtudes riigikaitse laiast käsitlusest. Lõpetanu mõistab laiemalt julgeolekuala toimeloogikat ja vastavate organisatsioonide ning süsteemide toimimisviise. Õppe lõppedes saab rahvusvaheliselt tunnustatud sotsiaalteaduste magistrikraadi sisejulgeoleku valdkonnas.

Vastuvõtt magistriõppesse toimub avaliku konkursi korras. Kandideerima on oodatud isikud, kel on bakalaureusekraad, rakenduslik kõrgharidus või neile vastav kvalifikatsioon. Samuti on oluline osata kesktasemel inglise keelt ning sobival kandidaadil on laitmatu taust. 
 

Kandideerimine toimub kuni 29. juunini infosüsteemi SAIS kaudu, kuhu tuleb esitada avaldusCV ja planeeritava magistritöö kava.

Vastu võetakse pingerea alusel vastavalt õppekohtade arvule. Vastuvõetute nimekiri avaldatakse pärast sisseastumiskatseid ja sisseastumisvestlust esimesel võimalusel SAISis.

Loe täpsemalt siit: sisejulgeoleku magistriõpe

Kui vajad abi magistritöö kava kirjutamisel õigete materjalide leidmisega, siis Sisekaitseakadeemia raamatukogu tuleb appi! Pakume allikate leidmiseks individuaalse nõustamise teenust. Võta ühendust: raamatukogu [at] sisekaitse.ee või broneeri aeg SIIT.

Kui sul tekkis küsimusi, siis tule magistriõppe infotundi.

Infotunnid magistriõppesse sisseastujatele toimuvad

5. aprill kell 10.00
10. mai kell 16.30

Infotunnis räägime sisseastumistingimustest, tutvustame õppekava ja vastame Teie küsimustele.
Infotund toimub Teams'i vahendusel. Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, mida saate teha kuni 9.05 lõunani SIIN.