Uudised

Uuskasutuskeskuse kogumiskast Tallinna õppekeskuses

Foto

Sinu kodus leidub kindlasti asju, mida Sa enam ei vaja, kuid mis on ikka veel kasutuskõlblikud. Ära selliseid asju visata ei tahaks ega tohikski, kuid ise neile uue omaniku otsimine võib olla aeganõudev.

Kogume sellised esemed mugavalt akadeemia Tallinna õppekeskuses kohapeal kokku ning anname uuele ringile koostöös MTÜ Uuskasutuskeskusega. Haara akadeemiasse tulles kodus liigseks muutunud asjad kaasa ja vii kogumiskasti. Kokkulepitud ajal tuleb Uuskasutuskeskuse kaubik neile järele. Uuskasutuskeskus suunab heas korras asjad oma kaupluste ning erinevate abiprojektide kaudu uuesti ringlusse. Andes asjadele uue elu, hoiame keskkonda, hoolime abivajajatest meie ümber ning saame ka kodu ja kontori korda!


Mida tuua? Oodatud on heas korras puhtad ja terved riided, jalatsid, aksessuaarid, nõud, mänguasjad, sisustusesemed, hobi- ja spordivahendid, raamatud, lauamängud, muusika/filmid, toataimed, väiksem (kodu)tehnika. Uuskasutuskeskus ei võta vastu kineskooptelereid, turvahälle ja -toole ning ka klavereid. 

Hea teada! Kui Sinu kodus ootab äraviimist terve ja puhas mööbel või veel korralikult toimiv suurem kodutehnika, siis saad kaubiku ka otse koju tellida. Selleks saada foto esemest koos enda kontaktidega aadressile kaubik [at] uuskasutus.ee.

Too oma asjad B korpuse esimesel korrusel asuvate tualettide juurde kogumiskasti. Asju saab tuua esialgu 11. oktoobrini.

Täpsemat infot saad kommunikatsioon [at] sisekaitse.ee.