Uudised

Välistudengid tulevad taas sellel sügisel Sisekaitseakadeemiasse

Foto

ERASMUS tudengite dokumentide esitamise tähtaeg Sisekaitseakadeemiasse lõppes 16. juulil. Hea meel on teatada, et peale aastast pausi koroonapandeemia tõttu, saame sügisel tervitada 26 välistudengit, kes tulevad Saksamaalt, Slovakkiast, Sloveeniast, Poolast, Soomest, Kosovost, Bulgaariast, Ungarist ja Ukrainast.  

Välistudengid tulevad Sisekaitseakadeemiasse erinevatest asutustest, mille hulgas on nii sisejulgeoleku koole, aga ka suuremaid ülikoole, nagu näiteks HAW Hamburg, University of Žilina, University of Maribor, War Studies University Poland, Police University College, Kosovo Academy for Public Safety, Bulgarian Academy of the Ministry of Interior, University of Public Service Hungary, Lviv University.

Välistudengid saabuvad Sisekaitseakadeemiasse septembri lõpus, kus esmalt ootab neid nädalane „Welcome Week“ programm, eesmärgiga tutvustada akadeemia toimimist, saada üksteisega tuttavaks, tutvuda Eesti eluoluga ja anda võimalus sisseelamiseks enne semestri algust. Välistudengid on Sisekaitseakadeemias jaanuarini 2022.  

Värskelt tööle asunud välissuhete spetsialisti Triin Bõstrovi sõnul on hea meel näha, et üleilmne pandeemia pole kustutanud noorte soovi õppida välismaal, vaid andnud indu juurde, et omandada rahvusvaheline kogemus, millest saab nende tulevikus tähelepanuväärne konkurentsieelis mitte ainult tööturul, aga ka elus laiemalt.

Bõstrov kutsub kõiki Sisekaitseakadeemia tudengeid, kellel on huvi leida endale uusi sõpru ja laiendada oma rahvusvahelist pilti, kandideerida tuutoriks, saates email triin.bostrov [at] sisekaitse.ee.

 

Lisainfo:

Triin Bõstrov

Väliskoostöö spetsialist

triin.bostrov [at] sisekaitse.ee