Juulis toimuvate vastuvõtukatsete ajakava

01.07.2019 Eesti keele oskuse test

Eesti keele oskuse test toimub kahes jaos:

  • kl 10.00 kandidaadid, kelle perekonnanimi algab tähtedega A-L
  • kl 13.00 kandidaadid, kelle perekonnanimi algab tähtedega K-Ü

 

Eesti keele oskuse test toimub Tallinnas Sisekaitseakadeemia uues õppehoones aadressil Kase 61. Palume kõigil osalejatel kaasa võtta isikut tõendav dokument ja kirjutusvahend.

 
02.07.2019 Kehalised katsed

Kehaliste katsete jõualade vastuvõtmisega alustame kl 10.00 Sisekaitseakadeemia spordikeskuses ja pärast jõukatseid liigub iga kandidaat iseseisvalt Pirita Majandusgümnaasiumi staadionile (Metsavahi tee 19, Tallinn) jooksukatset sooritama. Pirita Majandusgümnaasiumis on ka võimalus ennast pärast katsete sooritamist pesta.

 

Kutsesobivusvestlused

 

Kutsesobivusvestlused toimuvad vastavalt etteantud ajakavale ja neile registreerumine toimub läbi SAISi avalduse esitamise.

 

Finantskolledži tolli ja maksunduse ning maksunduse ja tolli eriala vastuvõtu kutsesobivusvestlused toimuvad 02.-04.07 iga päev kell 10.00-15.00. Tegu on grupivestlusega ja komisjon võtab kandidaate vastu elava järjekorra alusel. Kui mõnel antud eriala kandidaadil on vaja kokku leppida konkreetne kellaaeg või on muid vestlust mõjutavaid asjaolusid, siis palume ühendus võtta finantskolledži õppekorralduse spetsialistiga (ulvi.lahe [at] sisekaitse.ee).

 

Teistel erialadel lepitakse kutsesobivusvestluste ajad individuaalselt kokku nende kandidaatidega, kes on täitnud eesti keele kriteeriumi ja vajadusel sooritanud kehalised katsed.

 

Palume katsetele registreerunutel arvestada järgmiste asjadega:

1) Iga katse puhul küsitakse isikut tõendavat dokumenti, seega kindlasti kaasa võtta ID-kaart või pass;

2) Vältimaks halbu üllatusi või ebakõlasid palume katsetel osalejatel tutvuda vastuvõtukatsete nõuetega;

3) Mõningad kehalised katsed toimuvad siseruumides, mistõttu palume kehalistel katsetel osalejatel võtta kaasa sisejalanõud;

4) Katseid muudel aegadel sooritada ei ole võimalik, kuna katsete hindamiskomisjonide kokkukutsumine on aja- ja ressursimahukas ning see ei ole teiste kandidaatide suhtes aus;

5) Paralleelselt vestlustega võivad toimuda vormiriiete mõõtmised (va sisejulgeoleku magistriõpe);

6) Kui kandidaat ei soorita eesti keele oskuse testi või kehalisi katseid, siis langeb ta konkurentsist välja ja järgmisele katsele ei pääse.

 

Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võtke julgesti meiega ühendust e-postil vastuvott [at] sisekaitse.ee, telefonil 513 8295 või Messengeris Sisekaitseakadeemia: sisseastumise kanaliga liitudes.

 

Viimane muutmine: 26.06.2019