Selgusid SKA ujumismeistrid

21.03.2017

Akadeemia ujumise MV peeti taas kevadisel koolivaheajal Tallink SPA Pirita ujulas. Kaks esikohta - vabalt ja seliliujumises võitis Kristel Küts finantskolledžist, sama kordas meeste seas vabalt- ja rinnuliujumise võitudega Emil Popazov PPKst. Naiste rinnuliujumises tuli võitjaks Liisi Nõmmela, meeste seliliujumises sai meistritiitli Robertas Požela (mõlemad PPKst).

4x 50 m vabalt teateujumise võitis finantskolledž kahe PPK võistkonna ees. Samas tuli võistluste üldvõitjaks ikkagi PPK.

Spordijuht Epp Jalakas kiidab kõiki aktiivse osalemise eest ning tänab kohtunikke ja abilisi - Leho Tummeleht, Jüri Kulbin, Kristel Talv, Jaanika Jõesoo, Kristjan Kutti ja Karl Kalme.

Jõustruktuuride male auhinnavõistluse võitis Sten Kasela

10.03.2017

10. märtsil Sisekaitseakadeemias peetud jõustruktuuride male auhinnavõistlustel sai esikoha ainsa vanglateenistuse võistlejana osalenud Sten Kasela. Talle järgnesid Ago Kipso ja Arseni Vassiljev.

Võistkondlikus arvestuses sai esikoha Politsei- ja Piirivalveamet, teine oli Kaitsepolitseiamet ja kolmanda koha sai Sisekaitseakadeemia.

Akadeemia meistrivõistluste arvestuses osales vaid neli mängijat. Esikoha sai PPK õppedistsipliini vanemspetsialist Jaan Käos, teiseks tuli PPK kadett Burt Harrison Purre ja kolmandaks PPK süüteomenetluse ÕT lektor Uno Traat. Esikoha rändkarika said enda valdusse töötajad.

Aitäh võistluste peakohtunikule Ivan Moskaljovile!

Akadeemia Fitness5 meistrid on Maiken Merisalu, Argo Rebban ja Andry Liiva

08.03.2017

Sisekaitseakadeemia Fitness5 võistlused peeti esmakordselt meistrivõistlustena ning võrreldes varasemate aastatega oli osalemas rohkem mehi.

Mehed võistlesid kahes kaalukategoorias. Kuni 80 kg meeste seas tuli võitjaks Argo Rebban ja teine oli Joonatan Hallik (mõlemad JK), pronksmedali võitis Kristjan Vähk PPKst. Üle 80 kg kaaluvate meeste kategoorias kuulus võit PPK esmakursuslasele Andry Liivale, teine oli Garri Mölder (PÄK) ja kolmas Jakob Kazakov (PPK).

Naistest sai akadeemia meistritiitli Maiken Merisalu PPKst, järgnesid Piia Pohlak (JK) ja Liis Sindeva (PÄK).

Võistlejaid tuli tervitama akadeemia vilistlane, maailma rammumeeste paremikku kuulunud Andrus Murumets.

06.03.2017 JK kadetid võitsid medaleid vanglateenistuse meistrivõistlustelt

06.03.2017 Semjon Karhanin tuli Eesti poksi meistriks

05.03.2017 Eesti üliõpilaste kergejõustiku meistrivõistlustelt akadeemiale 3 kulda

04.03.2017 Sisekaitseakadeemia meeskond võitis EKKSL saalihokivõistlustel esikoha

27.02.2017 SKA liikumiskampaania töötajatele, vilistlastele ja kadettidele

26.02.2017 Sisekaitseakadeemia meeskond tuli üliõpilaste meistriks saalijalgpallis

23.02.2017 Autasustati 2016. aasta tulemuste põhjal spordis parimaks valitud kadette