Annika Lallile 25. medal politsei ja tuletõrje maailmamängudelt

02.07.2015

USAs Fairfaxis peetavatel politsei ja tuletõrje maailmamängudel (WPFG) saavutas PPK süüteomenetluse õppetooli dotsent Annika Lall lamades surumises enda vanuse- ja kaalukategoorias esikoha. Vigastuse tõttu jäi tulemuseks vaid 65 kg, kuid sellest piisas kuldmedali võitmiseks. Märkimisväärseks teeb auhinna asjaolu, et see oli meie võistlejal juba veerandsajas WPFG medal.

Akadeemia võitis Kääriku mängudel tänavakorvpalli, üldarvestuses saadi jälle neljas koht

29.06.2015

26.-28. juunini Käärikul peetud 16. üliõpilaste suvemängud olid meeleolukad ja pakkusid palju sportlikke väljakutseid. Sisekaitseakadeemia poolesajaliikmeline osalejaskond lõi kaasa peaaegu kõigil kavas olnud aladel ja võitis tänavakorvpalli ning taas tuli meil TTÜ, TLÜ ja TÜ suuremaarvuliste delegatsioonide järel leppida neljanda kohaga.

Pallimängud on alati olnud nende mängude kaasakiskuvad alad, kus on tulnud enda oskusi näitama ka meistriliigade mängijaid. Seekord olime edukaimad meeste tänavakorvpallis, kus Martin Meeksa, Rauno Tikko, Ivo Kitsing ja Mihkel Niine (ülemisel fotol) võitlesid akadeemiale välja esikoha.

Alumisel fotol on hetk rammunaise võistluselt, kus Renne Merilo suutis eelmise aasta kolmanda koha seekord teise koha vastu vahetada.

Mitmeid kordi tõusis individuaalaladel autasustamispoodiumile ka Helen Elias, võites uudisalana kavas olnud võistluse kick-bike'il ning oli kolmas elamusjooksus. aktiivseid ja tublisid kadette ning vilistlasi oli akadeemial neil mängudel veel palju ning seekord aitasid rektorite ja õppejõudude võistlusel osaluspunkte lisada nii Lauri Tabur kui ka mitmed akadeemia töötajad.

Tulemused peaksid mõne aja pärast ilmuma suvemängude kodulehele. Fotosid, videoid ja kommentaare saab lugeda ja lisada suvemängude FB lehele.

Spordikeskuse juht Epp Jalakas tänab SKA tiimi ja loodab, et mõned saadud vigastused kiiresti paranevad, kõigi vaim ikka ärksana püsib ning et peagi hakatakse planeerima osavõttu esimestest talimängudest jaanuari lõpus ning järgmistest suvemängudest.

Mõnusat suvevaheaega kõigile!

Rattamatk Vasalemma-Rummu-Ämari

22.06.2015

Juba mitu aastat olime justiitskolledži inimestega arutanud, et võiks teha matka endisesse vanglasse ja vaadata, kuidas Murru omal ajal toimis ja mis sellest praeguseks veel alles. 16. juunil sai mõte lõpuks teoks ning lisaks vanglale külastasime 22 akadeemia töötaja ja kadetiga ka Vasalemma lossi, mida tutvustas põhikooli direktor Siiri Kasemaa, käisime Rummu karjääri ääres, endise Ämari vangla väravas ning saime põhjalikult tutvuda Ämari lennubaasiga. Mõned vapramad sõitsid ratastega kohale Tallinnast või Murastest, enamik seltskonnast alustas rattasõitu Vasalemma raudteejaama juurest. Hilisemates kommentaarides arvati, et ühist rattasõitu võinuks ka rohkem olla, samas kiideti põhjalikke ja huvitavaid peatusi Murru vanglas ja Ämari lennubaasis.

Loe veel

16.06.2015 Sisseastujad saavad kandideerida kogu õppeaja spordistipendiumile

16.06.2015 Kepikõnd, ühised jooksutreeningud, rattamatk

01.06.2015 SKA Spordiklubi üldkoosolek

29.05.2015 Politsei teenistusrelvast laskmise meistriks tuli Marite Einland

20.05.2015 Sisseastujate eelkatsetel osales 160 huvilist

17.05.2015 Akadeemiale võideti SELLi mängudelt taas kolm medalit

11.05.2015 PPK naases Lätist teise kohaga

05.05.2015 Üliõpilaste harrastajate sulgpalliturniiril sai akadeemia naispaar esikoha

28.04.2015 Võrkpallinaiskond naases üliõpilaste harrastajate võistlustelt teise kohaga

28.04.2015 Kaks rekorditega absoluutvõitu üliõpilaste klassikalise jõutõstmise MVlt tulid akadeemiasse

Arhiiv

Kase 61, 12012 Tallinn, Üldtelefon 696 5644, Faks 696 5343, E-post: info@sisekaitse.ee