Saalijalgpallis oli parim PPK Muraste kooli meeskond

05.03.2015

3. märtsil toimusid Murastes Sisekaitseakadeemia saalijalgpalli meistrivõistlused. Esindatud olid kõik kolledžid. Osalesid viis meeskonda, kaks Politsei- ja Piirivalvekolledžist, üks Paikuselt ja üks Murastest. Mängud olid huvitavad ja väravaid löödi rohkelt. Kokku löödi kogu turniiri peale 63 väravat. Võistluse võitis PPK Muraste kooli võistkond (fotol). Võistkonda kuulusid: Kalle-Priit Peebo, Raiko Kiik, Erik Merilaine, Jagnar Jakobson, Hannes Lember, Olari Urboja, Kaspar Kruusalu ja Einri Pärn. Teiseks tuli finantskolledži võistkond kooseisus: Kristjan Kosemäe, Siim Einberg, Siim Linamäe, Lisett Kuusik, Ilon Peterson, Tarmo Kaunissaar ja Stanislav Titusko. Kolmanda koha saavutas justiitskolledži võistkond kooseisus: Villu Tammerik, Keijo Õunapu, Kevin Kröönström, Jarno Ameerikas, Raino Teras, Sten Alvar Männamets, Tambet Krasnov ja Kert Räis.

Jõustruktuuride male auhinnavõistlustel oli parasjagu konkurentsi

03.03.2015

27. veebruaril akadeemia tudengikorpuses peetud jõustruktuuride male auhinnavõistluste võitjaks tuli Agu Kipso, järgnesid Arseni Vassiljev ja Rein Mändmets.

Võistkondlikus arvestuses edestas PPA kindlalt Kaitseväe Paldiski linnaku esindust. Kolmanda koha punktid teenis välja KAPO. Lisaks oli osalejaid veel Kaitseliidust, Sisekaitseakadeemiast ning Maksu- ja Tolliametist.

Eesti üliõpilaste sisesõudmise MV-l sai hõbemedali Marite Einland

03.03.2015

28. veebruaril Väike-Maarjas peetud sisesõudmise võistlustel sai PPK kadett Marite Einland üliõpilaste arvestuses teise koha, läbides 2000 m ajaga 7.27,5.

Meeste seas võttis järjekordse üliõpilaste meistritiitli akadeemia vilistlane, praegu Tartu Ülikooli esindav Allar Raja.

Fotol on Marite kõrval naiste vabaklassis sõudmas samuti akadeemia vilistlane Julia Kurbat.

22.02.2015 Kelly Nevolihhin võitis medaleid Eesti meistrivõistlustelt

19.02.2015 4. märtsini saab kandideerida SKA kevadsemestri spordistipendiumile

12.02.2015 Suusatamise võitsid finantskolledži kadetid

10.02.2015 Kelly Nevolihhin valiti parimaks politseisportlaseks, Andres Kutser sai sportliku visaduse auhinna

10.02.2015 PÄK lahtiste ergomeetrivõistluste võitjad

06.02.2015 Akadeemia võistkonnad esinesid taas edukalt sisesõudmises

16.01.2015 Järgmised SKA võistlused ja Tallinna treeningud

13.01.2015 Akadeemia võitis EASLi turniiril kokkuvõttes kolmanda koha

13.01.2015 Liikumiskampaanias kogunes detsembri lõpuks kokku üle 16 tuhande kilomeetri

29.12.2014 Eesti üliõpilaste korvpalli meistrivõistlustel pidi akadeemia teist korda järjest leppima viienda kohaga