Pirita sügisjooksu eel tehti soojendusvõimlemisega akadeemiale reklaami

26.09.2016

Pühapäeval kuuendat korda Kloostrimetsas toimunud Pirita Sügisjooksu eel viisid sadadele jooksuks kogunenud inimestele soojendusvõimlemise läbi akadeemia rühmatreener Katrin Väli, meie PPK vilistlane ja  naiste arvestuses mitmel korral jooksu võitnud Kaisa Kukk ning samuti sel jooksul osalenud päästekolledži töötaja Mirjam Vint. Akadeemia nime ja logodega T-särgid paistsid kenasti silma ning kommentaatori muhedal toetusel kuulutati ka "üle küla", et just nii aktiivselt Sisekaitseakadeemias iga päev treenitakse.

Jooksul on igal aastal osalenud mitmeid akadeemia kadette ja töötajaid ning lisaks Kaisale ka teisi vilistlasi. Sügisjooksu populaarsus ning osalejate arv on võrreldes algusaastatega tublisti kasvanud. Jooksu koduleht on siin.

Medaleid politsei ja vanglateenistuse jooksurossi meistrivõistlustelt

22.09.2016

Akadeemia võistkonnad olid edukad eilsel politsei ja vanglateenistuse ühisel krossijooksu meistrivõistlusel.

Justiitskolledžist tõusid vanglateenistuse arvestuses poodiumile Emma Bachmann ja Tarmo Samuel esikohtadega 36+ vanuseklassides. Kuni 35 vanuseklassis oli Siim Part kolmas ning võistkondlikult tuli justiitskolledž kolme parema mehe ja kahe parema naise jooksuaegade liitmisel teiseks.
PPK võistlejad kahjuks individuaalselt medaleid ei saanud, vaid meie magistrant Kelly Nevolihhin võitis Põhja Prefektuuri esindades esikoha -29 naiste seas. Siiski tõestasid noored enda head vormi teatejooksudes ning PPK Muraste kooli baasil kokku pandud võistkond, kus jooksid Reelika Villak, Robertas Požela, Aleksander Rahnel ja Semjon Karhanin, sai Põhja teateneliku järel teise koha. PPK Paikuse kooli võistkond jäi kümne teatevõistkonna seas napilt neljandaks.
Aitäh akadeemiat esindanutele ja õnne medalivõitjaile!

Põhjamaade politsei laskmise meistrivõistlustel jätkus medaleid ka Eesti võistlejaile

18.09.2016

15.-18. septembril Männikul peetud Põhjamaade politsei laskmise MV-l esines edukalt Triin Tähtla, kelle kuldmedal tuli naiste sportpüstoli 30+30 harjutuses, kui ta ülipõnevas finaalis võitis Soome esindajat Paula Viitasaari ja õhupüstoli harjutuses sai Norra esindaja Ingeborg Grani järel ühesilmase kaotusega teise koha (367 s), nii sportpüstoli, õhupüstoli kui püstoliharjutuses olid Eesti naised võistkondlikult teised, kaotades Taanil naiskonnale. Peale Triin Tähtla võistlesid naiskonnas veel Küllike Sinisalu ja Annika Malva.

Naistest näitas neil võistlustel kõrget taset Norra politseikadett Sina Busk, võites naiste õhupüssi harjutuse (416 s), väikepüssi lamades laskmise harjutuse (621,4 s) ning avatud klassi vabapüssi harjutuse 3x40 lasku (finaalis 460 silma). Naiste standardpüstoli harjutuse võitis Ingeborg Gran Norrast.

Loe veel

12.09.2016 Akadeemia naised jooksid hästi!

09.09.2016 Spordipäeval püstitati osalemisrekordeid

06.09.2016 Jooksudele osalema!

29.08.2016 Akadeemia spordib 9. septembril

28.08.2016 2017. aasta universiaadid

27.08.2016 Jõustruktuuride mängude võitjad

12.08.2016 Alanud on kandideerimine kogu õppeaja ja sügissemestri spordistipendiumitele

10.08.2016 Meenutusi üliõpilasspordi suvest

09.08.2016 Häid tagajärgi tuletõrjespordist

20.06.2016 Akadeemia pakub sisseastujaile kogu õppeaja spordistipendiume ja mitmekesist võistlemisvõimalust