Sügissemestri spordistipendiumi avaldusi ootame 15. septembriks

12.08.2014

Täpsemalt lugege palun siit.

Sisekaitseakadeemia naases Kääriku mängudelt taas 4. kohaga

02.07.2014

27.-29. juunini oli Käärikul Eesti üliõpilaste 15. suvemängudel akadeemiat esindamas kokku 49 kadetti, vilistlast ja töötajat. Nagu eelmistelgi aastatel oli meil üldarvestuses keeruline saada vastu suurte ülikoolide võistkondadele, aga paljud meie osalejad väärivad kindlasti tunnustust heade sportlike tulemuste ja aktiivsuse eest.

Alavõidud said Kääriku järve jooksus Kairi Schmidt ning Seinamäe jooksus Ivo Kitsing. Ivo uuendas ka enda nimele kuulunud rajarekordit. Kairi oli ka teine 25 m vabaltujumises ning koos Mikk Altermanni ja Karl-Rauno Miljandiga said nad teise koha teatetriatlonis. Meie triatlonivõistkonna osalemine sattus pool tundi enne võistlust ratta purunemise tõttu kahtluse alla, aga tutvuste kaudu õnnestus siiski kiiresti asendusratas leida.

Viperusi oli ka Karl-Rauno Kääriku järve jooksuga, kus tal ebasoodsama rajavaliku tõttu kolmanda kohaga leppida tuli.

Ultimate frisbee võistkond (Soekõrv, Miljand, Teder, Repp, Raag, Schmidt, Kamenik, Mölder, Kuum, Lõhmus, Kruusma) sai teise koha. Algselt tulime sel alal kolmandaks, kuid üks võistkond diskvalifitseeriti mõnede liikmete samal päeval liiga paljudel pallimängualadel osalemise tõttu.

Tubli saavutus oli Renne Merilo kolmas koht rammunaise võistlustel. Teda tuleb kindlasti tunnustada elamusjooksus ja Seinamäe jooksus ainsa SKA naisvõistlejana osaluspunktide toomise ja ka teistel aladel aktiivse kaasalöömise eest.

Jalgpallis lõi Lenuakadeemia meie võistkonnale poolfinaali viimasel minutil värava ning seega saime edasi võidelda vaid kolmanda koha pärast. Jalgpallurite võistlus oli samuti keerukas, sest meie üks naismängija sai viga juba esimeses mängus ning teine pidi kohamängude päeval lahkuma, seega mängisime vähemuses. Veerandfinaalis TTÜ võistkonna vastu ei õnnestunud meil näiteks vaatamata tugevale pealekäimisele mängus väravat lüüa ning edasipääsu tagas alles seitsmes penalt. Lõpptulemuseks jäi võistkonnale siiski tubli kolmas koht. Mängisid Kert Räis, Mihkel Teder, Jagnar Jakobson, Andrus Arbeiter, Hannes Lember, Erik Merilaine, Helen Elias, Jarno Ameerikas, Cärol Elias ja Kalle-Priit Peebo.

Kolmandaks tuli ka meie teateujumisvõistkond (Schmidt, Mäeots, Meeksa, Raag) ning köieveo meeskond (Meeksa, Langemets, Lember, Merilaine, Kiik, Lõhmus) ja kastipanemise naiskond (Merilo, Mäeots). Siim Einberg oli kolmas nooleviskevõistlusel.

Tänavahokis tõid Jagnar, Raiko, Kalle-Priit ja Stefani akadeemiale neljanda koha. Neljanda koha punktid said ka naiste tänavakorvpallis osalenud Renne, Anny-Gret ja Epp, viimased küll seetõttu, et rohkem naiskondi polnudki turniirile registreeritud. Meie korvpallimeeskond pidi sel aastal leppima seitsmenda kohaga.

Kahjuks ei jõudnud meie võistlejad osalema veepalli, indiacasse ning keegi meestest ei võtnud  osa ka rammumehe võistlusest. Kõik ülejäänud punktialad olid kaetud.

Täpsemalt saab igaüks alade tulemusi vaadata www.suvemängud.ee.

Siinkohal tänu kõigile meie aktiivsetele osalejatele ning kindlasti ka Lauri Taburile oma panuse andmise eest rektorite võistlustel (rektor toob võistkonnale topeltpunktid võrreldes sellega, kui keegi teine teda sel võistlusel asendab).

Nii vihma kui päikest pakkunud viieteistkümnendad suvemängud said ajalooks. Kui väsimus on välja puhatud ja vigastustest taastutud, saab kindlasti mõelda, kuidas järgmisel korral häid tulemusi korrata või veel paremaid saavutada. Paljud suvemängude fännid broneerivad juba praegu enda kalendrites järgmise aasta juuni lõpu taas Käärikule.

Epp, üks suvemängude "fossiilidest"

 

Politsei kergejõustiku meistrivõistlused

19.06.2014

Tartus toimusid 17.juunil Eesti Politsei kergejõustiku meistrivõistlused.

Akadeemiast olid edukamad  Kelly Nevolihhin kahe esikoha ja ühe teise kohaga ja Svea Pohla kahe esikohaga . Auhinnakohti saavutasid veel Epp Jalakas, Andres Kutser, Triinu Laos, Stefani Korman, Jaan Lea, Andres Tamm ja Tago Trei. Võideti ka  naiste 4x100 teatejooks ( Stefani Korman, Triinu Laos, Svea Pohla, Kelly Nevolihhin) ja meeste 4x100 teatejooks ( Andres Tamm, Raino Rõõm, Jaan Lea, Martin Meeksa).

Palju õnne !

19.06.2014 Vanglateenistuse kergejõustiku meistrivõistlused

19.06.2014 Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste lahtistel male meistrivõistlustel

19.05.2014 Medaleid SELLi mängudelt

18.05.2014 SKA spordiklubi üldkoosolek

05.05.2014 Tublid tulemused lamades surumise võistlustelt

28.04.2014 SKA 2013/2014 arvestuslike võistluste üldvõit läks PPK-le.

22.04.2014 SELL 2014 Tartu Üliõpilasmängud

03.04.2014 SKA aastapäeva spordivõistluste ajakava

19.03.2014 Selgusid SKA ühissportimise kampaanias osalenutest loosiauhindade võitjad

04.03.2014 Peagi saab läbi SKA ühissportimise kampaania Endomondo keskkonnas

Arhiiv

Kase 61, 12012 Tallinn, Üldtelefon 696 5644, Faks 696 5343, E-post: info@sisekaitse.ee