Akadeemia esindajatele SELLi mängudelt 5 medalit

22.05.2017

19.-21. maini Riias peetud 33. SELLi mängudelt tõid akadeemiale kuldmedali jõutõstmises Marek Vähi ja vabamaadluses Hannes Käärik. Mareki lamades surumise 207,5 kg on ka akadeemia uueks rekordiks. Hõbeda võitsid kuulitõukes Karl Koha, judos Hookan Lember ja naiste maadluses Marika Bibikov.

Saadi ka mitmeid neljandaid kohti - näiteks Karl odaviskes uue akadeemia rekordiga 63.84, Laura Tšernova kuulitõukes. Kristjan Pikhof oli tõstmises viies. Pronksimatšini jõudis, kuid pidi seal vastase paremust tunnistama judoka Taavi Bekker. Ene Liis Lisovik jooksis ainsa eestlasena 100 m finaalis. PPK jalgpallimeeskond sai ühe võidu, ühe viigi ja kahe kaotusega 7. koha.

Kokkuvõttes oli akadeemia 65 kõrgkooli seas 20. kohal, Eesti kõrgkoolidest sai meist kõrgema koha vaid TTÜ. Fotole kogunesid akadeemia võistlejad avatseremoonia järel.

PPK naiskond võitis politsei teenistuspüstolist laskmise MV

18.05.2017

17. mail Männikul peetud Eesti politsei teenistuspüstolist laskmise meistrivõistlustel oli PPK esindajatest kõrgeima individuaalkohaga Jaana Maasing, kes sai naiste seas hõbemedali. Koos Triinu Laose ja Marite Einlandiga võideti naiskondlik esikoht.

PPK I meeskond - Oliver Purik, Andres Kutser ja Ants Kalev sai meeskondlikus arvestuses kolmanda koha.

Sisekaitseakadeemia võidutses Toompea teatejooksul

16.05.2017

Akadeemia teatemeeskond ja naiskond võitsid 15. mail Toompea teatejooksu rändkarikad aastaks meie vitriinidesse hoiule! Aitäh eduka akadeemia esindamise eest - Timo Truu, Rain Liblikas, Bengt Rootslane, Argo Rebban, Geily Sinijärv, Mirjam Vint, Sigre Sumla ja Aveli Tättar!