Sisseastujate eelkatsetel täiendavaks algusajaks ka kell 11.30

20.05.2015

Täname kõiki akadeemiasse õppima pürgijaid aktiivse kehalistele eelkatsetele registreerumise eest!

Et kella üheks on juba üle 130 registreerunu, soovitame alade juures ootejärjekordade lühendamiseks tulla neil, kel võimalik, katsetele varem - algusega kell 11.30. Muidugi kinnitame, et kellelgi katsed sooritamata ei jää hoolimata akadeemiasse kohalejõudmise ajast 22. mail.

Jõualade algusajad Kase 61 spordikeskuses sel reedel on seega kell 10.00, kell 11.30 ja kell 13.00. Pärast kätekõverdusi ja istesse tõusu katset on kavas 1500 m jooks akadeemia territooriumil asuval 500 m jooksuringil.

Võtke kaasa või pange selga spordiriided, kaasa palume võtta ka vahetusjalatsid saalikatseteks, isikut tõendava dokumendi, vajadusel juua, tubli sportliku vorm ning hea tuju.

Akadeemiale võideti SELLi mängudelt taas kolm medalit

17.05.2015

15.-17. maini Kaunases peetud SELLi mängudel võitsid Sisekaitseakadeemia sportlased sarnaselt eelmisele aastale kolm medalit. Seekord kaks kuldset ja ühe hõbedase. Eesti kõrgkoolidest oli meil kuldmedalite osas parim tulemus.

Jõutõstmises sai naiste -63 kg kehakaalus esikoha Laura-Lisett Lepp ja meeste -120 kg kehakaalus tuli võitjaks Marek Vähi (fotol). Marek püstitas ka kükis 227,5 kilogrammiga uue Eesti rekordi.

Naiste kettaheites sai teise koha Laura Lannusalu. Kõik medalistid õpivad PPKs.

Laura Lannusalu oli neljas kuulitõukes, Kelly Nevolihhin viies 800 m jooksus, Aleksandr Malkov kuues 100 m rinnuliujumises. Akadeemia korvpalli- ja jalgpallimeeskonnad said mõlemad alagruppides küll ühe võidu, kuid edasi kohamängudele sellega ei pääsenud ning nende koht oli 16 võistkonna seas 9.-12. Eesti parimaks pallimänguvõistkonnaks nendel mängudel tuli TLÜ võrkpallinaiskond 5. kohaga.

Loe veel

PPK naases Lätist teise kohaga

11.05.2015

5.-7. mail Läti Vabariigi Piirivalvekolledži korraldatud spordivõistlustel osalesid Läti, Eesti ja Leedu võistkonnad. SKA PPK võistkond sai üldarvestuses teise koha.
Individuaalne laskmine (juhtkond) I koht – Aivar Toompere.
Võistkondlik laskejooks – II koht – Triinu Laos, Reelika Paomees, Silver Joa, Kristo Tuvi.
Jalgpall - III koht – Martin Skrobot, Rene Koppel, Valeri Malovski, Sander Taim, Innar Joost, Paul Palm, Rando Saar, Silver Joa.
Kombineeritud teatejooks - II koht – Birgit Karu, Triinu Laos, Reelika Paomees, Anti Soots, Paul Palm, Rando Saar.

05.05.2015 Üliõpilaste harrastajate sulgpalliturniiril sai akadeemia naispaar esikoha

28.04.2015 Võrkpallinaiskond naases üliõpilaste harrastajate võistlustelt teise kohaga

28.04.2015 Kaks rekorditega absoluutvõitu üliõpilaste klassikalise jõutõstmise MVlt tulid akadeemiasse