Sisekaitseakadeemia tähistab spordinädalat üle-akadeemialise spordipäevaga

21.08.2015

Reedel, 11. septembril on kõik akadeemia kadetid, töötajad ja vilistlased oodatud ühiselt liikuma ja sportima.

Kavas on:

9.00 E. Raska auditooriumis Ott Kiivikasega kohtumine ja loeng teemal „Liikumine ja toitumine“
10.30 jooksukross (N 2 km, M 3 km) ja kõnd (5 km) Pirita terviseradadel (kõnnikepid soovijatel ise kaasa võtta või laenata Pirita Spordikeskusest)
12.00 võimalus minna Pirita Seiklusparki – letihinnast -30%
13-14.30 minivõistlused spordisaalis – 500 m rattasõit, 200 m sõudmine ergomeetritel, lamades surumine (N 40%KK, M 60%KK)
14.00 Zumba Tudengikorpuse saalis (Katrin Väli)
14.00 Koordineeriv treening matisaalis (Rain Arukaevu)
15.00 Kombineeritud rühmatreening Tudengikorpuse saalis (Maila Kurg)
16.00 Autasustamine ja loosiauhindade jagamine jõusaalis

Spordipäeva kuulutus on siin.

Lisainfo: epp.jalakas@sisekaitse.ee.

Justiitskolledži jalgpallivõistkond sai vanglateenistuse võistlustel neljanda koha

14.08.2015

13. augustil Paides peetud vanglateenistuse jalgpalli meistrivõistlustel pääses JK võistkond küll poolfinaali, kuid kohamängudes tuli leppida neljanda kohaga.

Kadettidest esindasid seekord kolledžit Keijo Õunapu, Kevin Kröönström, Keijo Salakka, Matis Pedak, Silver Pauk, Joonatan Hallik ja Egle Esko.

Kelly Nevolihhin tuli Eesti meistriks 800 m ja 1500 m jooksus

09.08.2015

Kadrioru staadionil 8.-9. augustil peetud Eesti MV-l võitis PPK kadett Kelly Nevolihhin esikoha nii 800 m (aeg 2.16,13) kui 1500 m jooksus (4.46,49).

Eesti hooaja 800 m edetabelis on Kelly esimene juuli lõpus Valmieras joostud ajaga 2.11,13 ja teine 1500 m jooksus universiaadil saadud tulemusega 4.34,29.

Meeste kuulitõukes tuli Eesti MV-l kolmandaks sügisest finantskolledžis õppetööd alustav Karl Koha (16.86).

09.08.2015 Esmakordselt peeti jõustruktuuride triatloni auhinnavõistluseid

02.07.2015 Annika Lallile 25. medal politsei ja tuletõrje maailmamängudelt

29.06.2015 Akadeemia võitis Kääriku mängudel tänavakorvpalli, üldarvestuses saadi jälle neljas koht