Kuidas katsetele tulla

Kus vastuvõtu katsed toimuvad?

Vastuvõtukatsed toimuvad enamasti Sisekaitseakadeemia Tallinna õppekeskuses, kuid I etapis saab kehalistel katsetel ja mõnedel vestlustel osaleda ka Paikusel, Tartus, Rakveres või Narvas. Kõikides asukohtades lubatakse katsele isikut tõendava dokumendi alusel need kandidaadid, kes on katsele registreerunud.

Vastuvõtukatsed võivad toimuda mitmel järjestikusel päeval ning selleks pakume kandidaatidele võimalust broneerida tuba akadeemia ühiselamus. Toa broneerimiseks võta ühendust majutusadministraatoriga Katrin Salumets, katrin.salumets [at] sisekaitse.ee, 5488 5339.

 

Tallinna õppekeskus

Kase 61, Tallinn

Vaata kaardil

Territooriumile pääsemine
Tallinna õppekeskusesse pääsemiseks tuleb suunduda Kase tänava poolsesse väravasse ning siseneda pääslasse. Kui sisenemisel väljastatakse sulle ligipääsukaart, tuleb see väljumisel pääslasse tagastada.

Ühistranspordiga tulijale
Kesklinnast saab Sisekaitseakadeemiasse bussiga nr 5, mis sõidab liinil Männiku - Metsakooli tee. Lähim bussipeatus on Sarapuu, mis on akadeemiast umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Autoga tulijale
Parkida saab Kase tänava külaliste parklasse või tänava äärde. Külaliste parkla on tasuline ja tasuta parkimiseks tuleb sõiduk registreerida väravahoone seadmes.

 

Paikuse õppekeskus

Kooli tee 12, Paikuse

Vaata kaardil

Ühistranspordiga tulijale
Lähim bussipeatus on Paikuse alev, kuhu Pärnu kesklinnast sõidab buss nr 40. Peatus asub õppekeskusest umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Autoga tulijale
Parkida on võimalik õppurite parklasse ühiselamu ees, mis asub administratiivhoonest edasi, või võimla kõrvale.

 

Narva õppekeskus

Paul Kerese 14, Narva

Vaata kaardil

Ühistranspordiga tulijale
Lähim bussipeatus on Kerese, kuhu sõidavad bussid nr 4 ja 5. Õppekeskus asub peatusest paariminutilise jalutuskäigu kaugusel.

Autoga tulijale
Parkida on võimalik maja esisest parklast vasakul külaliste parklas.

 

Lõuna prefektuur

Riia 132, Tartu

Vaata kaardil

Ühistranspordiga tulijale
Lähimad peatused on Raja ja Riia ring, kuhu sõidavad bussid nr 1 ja 2. Lõuna prefektuur on mõlemast peatusest umbes 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Autoga tulijale
Parkida on võimalik maja vasakpoolsele küljele.

 

Rakvere spordikeskus

Kastani pst 12, Rakvere

Vaata kaardil

Ühistranspordiga tulijale
Lähim bussipeatus on Rakvere bussijaam. Peatus asub spordikeskusest umbes 7-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Autoga tulijale
Parkida on võimalik spordikeskuse ette tasuta parklasse.