Personali kontaktid

REKTORAAT
rektor      
arendusprorektor Triinu Kaldoja triinu.kaldoja [at] sisekaitse.ee 5569 6300
õppeprorektor Ingrid Vetka ingrid.vetka [at] sisekaitse.ee 5374 5051
 
finantskolledži direktor Kerly Randlane kerly.randlane [at] sisekaitse.ee 514 1987
justiitskolledži direktor Laura Kikas laura.kikas [at] sisekaitse.ee 5306 3068
politsei- ja piirivalvekolledži direktor Kristian Jaani kristian.jaani [at] sisekaitse.ee 516 6379
päästekolledži direktor Jaanis Otsla jaanis.otsla [at] sisekaitse.ee 515 3224
sisejulgeoleku instituudi juhataja Erkki Koort  erkki.koort [at] sisekaitse.ee 507 2133
 
haldusosakonna juhataja  Rene Berting rene.berting [at] sisekaitse.ee  
kriisijuht Kalvi Almosen kalvi.almosen [at] sisekaitse.ee 5342 9995
Narva õppekeskuse juht Anne Kivimäe anne.kivimae [at] sisekaitse.ee 5194 8335
rahandusosakonna juhataja Ain Sari ain.sari [at] sisekaitse.ee 5662 7850
turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja Kaire Paavo kaire.paavo [at] sisekaitse.ee 5865 1526
üldosakonna juhataja-personalijuht Monika Viidul monika.viidul [at] sisekaitse.ee 5307 6133
FINANTSKOLLEDŽ
direktor Kerly Randlane kerly.randlane [at] sisekaitse.ee 514 1987
õppekorralduse spetsialist Grete Riisik grete.riisik [at] sisekaitse.ee 5361 0900
õppekorralduse spetsialist Ulvi Lahe ulvi.lahe [at] sisekaitse.ee 5349 9731
tasemeõppe juhtivspetsialist Aule-Merlin Vihlver aule-merlin.vihlver [at] sisekaitse.ee  
Maksunduse ja tolli õppetool
juhataja-nooremlektor Janus Paurman janus.paurman [at] sisekaitse.ee  
lektor Maret Güldenkoh maret.gyldenkoh [at] sisekaitse.ee 515 4878
nooremlektor Helle Koitla helle.koitla [at] sisekaitse.ee 5566 6371
nooremlektor Ragne Rajas ragne.rajas [at] sisekaitse.ee  
professor Indrek Saar indrek.saar [at] sisekaitse.ee 5566 6371
JUSTIITSKOLLEDŽ
direktor Laura Kikas laura.kikas [at] sisekaitse.ee 5306 3068
õppekorralduse spetsialist Grete Parve grete.parve [at] sisekaitse.ee  
õppekorralduse spetsialist Kristi Dodjak kristi.dodjak [at] sisekaitse.ee 5348 9809
täiendusõppe juhtivspetsialist Heidi Paukson heidi.paukson [at] sisekaitse.ee 5384 7762
täiendusõppe spetsialist Eneli Eiert eneli.eiert [at] sisekaitse.ee 524 1533
tasemeõppe juhtivspetsialist Kadri Pendin kadri.pendin [at] sisekaitse.ee 5695 1951
Järelvalve- ja turvataktika õppetool
juhataja-nooremlektor Ivo Kitsing ivo.kitsing [at] sisekaitse.ee  
instruktor Aivar Rõžko aivar.rozko [at] sisekaitse.ee  
vanemõpetaja Jüri Kulbin jyri.kulbin [at] sisekaitse.ee  
instruktor Raido Liitmäe raido.liitmae [at] sisekaitse.ee  
õpetaja Andryco Muuga andryco.muuga [at] sisekaitse.ee  
vanemõpetaja Kaarel Kraus kaarel.kraus [at] sisekaitse.ee 5365 5461
vanemõpetaja Siim Poll siim.poll [at] sisekaitse.ee  
Taasühiskonnastamise õppetool
juhataja-lektor Maret Miljan maret.miljan [at] sisekaitse.ee  
lektor Erik Rüütel erik.ryytel [at] sisekaitse.ee 516 6064
lektor Ilana Faiman ilana.faiman [at] sisekaitse.ee  
nooremlektor Ruth Annus ruth.annus [at] sisekaitse.ee  
vanemõpetaja Fredy Bogomolov fredy.bogomolov [at] sisekaitse.ee  
vanemõpetaja Kristel Floren-Anslan kristel.floren-anslan [at] sisekaitse.ee
vanemlektor Silvia Luige silvia.luige [at] sisekaitse.ee 5365 5461
POLITSEI- JA PIIRIVALVEKOLLEDŽ
direktor Kristian Jaani kristian.jaani [at] sisekaitse.ee 516 6379
õppedistsipliini grupijuht-pearelvur Tarmo Orav tarmo.orav [at] sisekaitse.ee 5349 3632
õppedistsipliini juhtivspetsialist Merike Teder merike.teder [at] sisekaitse.ee 510 7568
õppedistsipliini juhtivspetsialist-relvur Jaanus Kumer jaanus.kumer [at] sisekaitse.ee 5326 4747
relvur Ivo Haav ivo.haav [at] sisekaitse.ee 5474 0114
välissuhete grupijuht Mihkel Miller mihkel.miller [at] sisekaitse.ee 588 77405
välissuhete koordinaator Teele Jänes teele.janes [at] sisekaitse.ee 5342 9407
referent Sirle Kodasma sirle.kodasma [at] sisekaitse.ee 501 5819
välissuhete spetsialist Sandra Aavik sandra.aavik [at] sisekaitse.ee 5348 3403
täiendusõppe juhtivspetsialist Kristiine Vesiaid kristiine.vesiaid [at] sisekaitse.ee  
Direktori asetäitja vastutusala
direktori asetäitja Kadri Ann Salla kadriann.salla [at] sisekaitse.ee 5887 6702
tasemeõppe grupijuht Tõnis Kaasik tonis.kaasik [at] sisekaitse.ee 517 3147
tasemeõppe juhtivspetsialist Eva Alliksoo eva.alliksoo [at] sisekaitse.ee 520 7906
tasemeõppe juhtivspetsialist Kristiina Paap kristiina.paap [at] sisekaitse.ee 5919 1241
õppekorralduse grupijuht Ave Põldmets-Ruut ave.poldmets-ruut [at] sisekaitse.ee 5861 8832
õppekorralduse spetsialist Helen Adamson helen.adamson [at] sisekaitse.ee 5855 9434
õppekorralduse spetsialist Heli Enns heli.enns [at] sisekaitse.ee 503 0690
õppekorralduse spetsialist Kairit Pärnmaa kairit.parnmaa [at] sisekaitse.ee 5340 0927
Korrakaitse õppetool
juhataja-lektor Riho Rei riho.rei [at] sisekaitse.ee 5344 7792
nooremlektor Kaisa Kajo kaisa.kajo [at] sisekaitse.ee  
nooremlektor Sirvi Pezonen sirvi.pezonen [at] sisekaitse.ee 5649 2771
vanemõpetaja Raimo Kimmel raimo.kimmel [at] sisekaitse.ee 517 8935
vanemõpetaja Rene Murumaa rene.murumaa [at] sisekaitse.ee 5342 1842
vanemõpetaja Steve Kümnik steve.kymnik [at] sisekaitse.ee 5367 2315
lektor Silva Kirsimägi silva.kirsimagi [at] sisekaitse.ee  
vanemlektor Ülle Vanaisak ylle.vanaisak [at] sisekaitse.ee 526 9085
Piirihalduse õppetool
juhataja-lektor Aleksander Raketski aleksander.raketski [at] sisekaitse.ee 524 3273
nooremlektor Heigo Vija heigo.vija [at] sisekaitse.ee  
vanemõpetaja Leho Tummeleht leho.tummeleht [at] sisekaitse.ee  
vanemõpetaja Meelis Kaadu meelis.kaadu [at] sisekaitse.ee 529 6743
vanemõpetaja Kai Veispak-Rawlings kai.veispak-rawlings [at] sisekaitse.ee
Süüteomenetluse õppetool
juhataja-vanemlektor Chris Eljas chris.eljas [at] sisekaitse.ee 516 1769
lektor Marili Kohava marili.kohava [at] sisekaitse.ee 5883 9440
vanemõpetaja Aare Talvere aare.talvere [at] sisekaitse.ee 5341 7688
vanemõpetaja Ardo Ranne ardo.ranne [at] sisekaitse.ee 518 9771
vanemõpetaja Gea Ling gea.ling [at] sisekaitse.ee 525 2790
vanemõpetaja Jan Pulk jan.pulk [at] sisekaitse.ee  
vanemõpetaja Tiit Ilus tiit.ilus [at] sisekaitse.ee 529 1803
vanemõpetaja Veronika Ehrenbusch veronika.ehrenbusch [at] sisekaitse.ee 514 4267
nooremlektor Raivo Öpik raivo.opik [at] sisekaitse.ee 517 9023
vanemõpetaja Oleg Lodeikin oleg.lodeikin [at] sisekaitse.ee 5853 4120
Teenistuskoerte koolituskeskus
juhataja Jüri Pajusoo jyri.pajusoo [at] sisekaitse.ee 517 9208
teenistuskoerte instruktor Madis Koitla madis.koitla [at] sisekaitse.ee 5301 4965
teenistuskoerte instruktor Maksim Jaksman maksim.jaksman [at] sisekaitse.ee 512 9863
täiendusõppe peaspetsialist Andres Suurküla andres.suurkyla [at] sisekaitse.ee 505 2316
täiendusõppe peaspetsialist Rene Radala rene.radala [at] sisekaitse.ee 516 2095
Hooldusspetsialist Ülar Taavel    
Turvataktika õppetool
juhataja-lektor Oliver Purik oliver.purik [at] sisekaitse.ee 502 1651
nooremlektor Hannes Haav hannes.haav [at] sisekaitse.ee 5834 7580
nooremlektor Raimo Kiveste raimo.kiveste [at] sisekaitse.ee  
õpetaja Juhan Aasna juhan.aasna [at] sisekaitse.ee 5664 4997
õpetaja Triinu Vaher triinu.vaher [at] sisekaitse.ee 5343 7757
vanemõpetaja Germo Kukk germo.kukk [at] sisekaitse.ee  
vanemõpetaja Heldur Lomp heldur.lomp [at] sisekaitse.ee 501 3629
vanemõpetaja Kalmer Krimses kalmer.krimses [at] sisekaitse.ee 514 4261
vanemõpetaja Peeter Aan peeter.aan [at] sisekaitse.ee  
vanemõpetaja Tõnis Naarits tonis.naarits [at] sisekaitse.ee 520 8112
vanemõpetaja Ants Kalev ants.kalev [at] sisekaitse.ee 517 3129
vanemõpetaja Rein Mõnnakmäe rein.monnakmae [at] sisekaitse.ee 5750 3736
PÄÄSTEKOLLEDŽ
direktor Jaanis Otsla jaanis.otsla [at] sisekaitse.ee 515 3224
direktori asetäitja Kady Danilas kady.danilas [at] sisekaitse.ee 612 6858
täiendusõppe nõunik Eva-Liisa Arro eva-liisa.arro [at] sisekaitse.ee 507 0545
õppedistsipliini vanemspetsialist Ants Rikberg ants.rikberg [at] sisekaitse.ee 612 6835
päästevahendite spetsialist Are Ilves are.ilves [at] sisekaitse.ee 517 2400
päästevahendite peaspetsialist Kristjan Mägi kristjan.magi [at] sisekaitse.ee 5626 6737
tasemeõppe peaspetsialist Triin Melnik triin.melnik [at] sisekaitse.ee 5559 9365
tasemeõppe juhtivspetsialist Mirjam Vint mirjam.vint [at] sisekaitse.ee 5344 4717
õppekorralduse spetsialist Eleri Aitman eleri.aitman [at] sisekaitse.ee 534 71459
õppekorralduse spetsialist Terje Lõomets-Lõoke terje.loomets-looke [at] sisekaitse.ee 5350 8455
täiendusõppe nõunik Mart Käit mart.kait [at] sisekaitse.ee  
referent Regina Kaasik regina.kaasik [at] sisekaitse.ee 5357 6463
täiendusõppe spetsialist Anella Pikki anella.pikki [at] sisekaitse.ee 5400 5574
täiendusõppe spetsialist Helen Kiis helen.kiis [at] sisekaitse.ee 524 8753
Kriisireguleerimise ja tuleohutuse õppetool
juhataja-lektor Tarmo Terep tarmo.terep [at] sisekaitse.ee 503 4112
lektor Jaan Tross jaan.tross [at] sisekaitse.ee 514 0441
lektor Kärt Reitel kart.reitel [at] sisekaitse.ee  
nooremlektor Gert Teder gert.teder [at] sisekaitse.ee 5198 4283
päästekorralduse õppejuht-õpetaja Jane Peiponen jane.peiponen [at] sisekaitse.ee  
õpetaja Liis Truubon liis.truubon [at] sisekaitse.ee 5303 8619
õpetaja Vitali Merkurjev vitali.merkurjev [at] sisekaitse.ee 5196 5790
vanemlektor Alar Valge alar.valge [at] sisekaitse.ee  
vanemlektor Stella Polikarpus stella.polikarpus [at] sisekaitse.ee 5860 4484
assistent Ain Siimon ain.siimon [at] sisekaitse.ee  
instruktor Rauno Annama rauno.annama [at] sisekaitse.ee  
õpetaja Maarja Kängsep maarja.kangsep [at] sisekaitse.ee  
Päästetööde õppetool
instruktor Jan Trakmann jan.trakmann [at] sisekaitse.ee  
instruktor Kristjan Siiroja kristjan.siiroja [at] sisekaitse.ee 523 7561
instruktor Rene Šimko rene.simko [at] sisekaitse.ee  
instruktor Silver Kritt silver.kritt [at] sisekaitse.ee  
kutseõpetaja Taavi Aruvainu taavi.aruvainu [at] sisekaitse.ee 5341 3823
nooremlektor Pavel Ivanov pavel.ivanov [at] sisekaitse.ee  
õpetaja Ando Vainjärv ando.vainjarv [at] sisekaitse.ee 612 6833
õpetaja Daniel Jefimov daniel.jefimov [at] sisekaitse.ee  
õpetaja Madis Klaassen madis.klaassen [at] sisekaitse.ee  
õpetaja Mart Kohv mart.kohv [at] sisekaitse.ee  
õpetaja Ragne Savi ragne.savi [at] sisekaitse.ee  
vanemõpetaja Igor Šarin igor.sarin [at] sisekaitse.ee 504 8769
vanemõpetaja Tambet Kütt tambet.kytt [at] sisekaitse.ee 523 1378
SISEJULGEOLEKU INSTITUUT
juhataja Erkki Koort erkki.koort [at] sisekaitse.ee 507 2133
magistriprogrammi juht Külli Saluste kylli.saluste [at] sisekaitse.ee 5560 1136
Piirihalduse nõunik Inge Lindsaar inge.lindsaar [at] sisekaitse.ee 5887 9402
nõunik Merle Kutser merle.kutser [at] sisekaitse.ee  
õppekorralduse spetsialist Diana Lüütsepp diana.lyytsepp [at] sisekaitse.ee 5883 7493
       
Teaduskeskus      
teaduskeskuse juhataja-teadur Raul Savimaa raul.savimaa [at] sisekaitse.ee 501 7071
nooremteadur Jaanika Puusalu jaanika.puusalu [at] sisekaitse.ee  
nooremteadur Oksana Belova-Dalton oksana.belova-dalton [at] sisekaitse.ee 5347 6163
teadur Algo Rämmer algo.rammer [at] sisekaitse.ee  
teadur Jüri Saar jyri.saar [at] sisekaitse.ee  
teadur Kate-Riin Kont kate-riin.kont [at] sisekaitse.ee  
teadur Märt Läänemets mart.laanemets [at] sisekaitse.ee  
hübriidohtude analüütik Ramon Loik ramon.loik [at] sisekaitse.ee  
teadustöö koordinaator Triin Rätsepp triin.ratsepp [at] sisekaitse.ee  
Õigus- ja sotsiaalteaduste keskus
juhataja-vanemlektor Anne Valk anne.valk [at] sisekaitse.ee  
professor Priit Suve priit.suve [at] sisekaitse.ee 502 4585
lektor Mairit Kratovitš mairit.kratovits [at] sisekaitse.ee  
lektor Triin Roosve triin.roosve [at] sisekaitse.ee  
nooremlektor Silvia Tänav silvia.tanav [at] sisekaitse.ee  
vanemlektor Eda Sieberk eda.sieberk [at] sisekaitse.ee 447 6737
vanemlektor Riina Kroonberg riina.kroonberg [at] sisekaitse.ee  
Euroopa rändevõrgustiku Eesti kontaktpunkt
juhataja Barbara Orloff barbara.orloff [at] sisekaitse.ee 5333 9368
rändeekspert Annika Murov annika.murov [at] sisekaitse.ee  
rändeekspert Eike Luik eike.luik [at] sisekaitse.ee 5647 4822
rändeekspert Maarja Vollmer maarja.vollmer [at] sisekaitse.ee  
ARENDUSPROREKTORI VASTUTUSALA
arendusprorektor Triinu Kaldoja triinu.kaldoja [at] sisekaitse.ee 5569 6300
Digiarenguosakond
juhataja Vaiko Mäe vaiko.mae [at] sisekaitse.ee 5666 6904
haridustehnoloog-projektijuht Alina Gavrijaševa alina.gavrijaseva [at] sisekaitse.ee 5866 8766
haridustehnoloog-projektijuht Arlee Kaugemaa arlee.kaugemaa [at] sisekaitse.ee 524 8379
info- ja kommunikatsioonitehnoloogia spesialist Hanno Hantson hanno.hantson [at] sisekaitse.ee 509 9685
multimeedia spetsialist Marika Vinkmann marika.vinkmann [at] sisekaitse.ee 5333 9812
virtuaalsimulatsiooni keskuse juht Kristjan Sepp kristjan.sepp [at] sisekaitse.ee 5621 5008
Kaugseire teadus- ja arenduskeskus
juhataja Veiko Randlaine veiko.randlaine [at] sisekaitse.ee 506 3046
ekspert Andres Mumma andres.mumma [at] sisekaitse.ee 524 3794
ekspert Madis Stern madis.stern [at] sisekaitse.ee 5851 4984
ekspert Andrus Padar andrus.padar [at] sisekaitse.ee  
teadus- ja arendustegevuse projektijuht Viktoria Gudkova viktoria.gudkova [at] sisekaitse.ee  
nooremteadur Tõnu Pärn tonu.parn [at] sisekaitse.ee 5301 9899
Raamatukogu
juhataja Raile Reigo raile.reigo [at] sisekaitse.ee 5330 3639
raamatukoguhoidja Jaana Kulbin jaana.kulbin [at] sisekaitse.ee 5330 5325
raamatukoguhoidja Mari-Liis Reemet mari-liis.reemet [at] sisekaitse.ee 5330 5325
raamatukoguhoidja Sigrid Sünd sigrid.synd [at] sisekaitse.ee 5330 5325
Strateegiaosakond
juhataja      
projektide koordinaator Renata Lukk renata.lukk [at] sisekaitse.ee 5355 9167
välissuhete koordinaator Eleny Aalde eleny.aalde [at] sisekaitse.ee 522 4748
ÕPPEPROREKTORI VASTUTUSALA
õppeprorektor Ingrid Vetka ingrid.vetka [at] sisekaitse.ee 5374 5051
Keelekeskus
juhataja-lektor Elen Laanemaa elen.laanemaa [at] sisekaitse.ee 5347 9145
lektor Jelena Kapura jelena.kapura [at] sisekaitse.ee 5364 5445
lektor Marju Taukar marju.taukar [at] sisekaitse.ee 5340 1733
lektor Triin Kibar triin.kibar [at] sisekaitse.ee  
nooremlektor Kerli Linnat kerli.linnat [at] sisekaitse.ee 522 4737
õpetaja Anna Sokolovskaya anna.sokolovskaya [at] sisekaitse.ee  
õpetaja Inga Tammemets inga.tammemets [at] sisekaitse.ee  
vanemlektor Aida Hatšaturjan aida.hatsaturjan [at] sisekaitse.ee 5364 5445
vanemõpetaja Pille Paulberg pille.paulberg [at] sisekaitse.ee  
Täiendusõppe keskus
juhataja Aire Luts-Vähejaus aire.luts-vahejaus [at] sisekaitse.ee 517 6484
sisekaitseõppe õpetaja Peeter Pau peeter.pau [at] sisekaitse.ee 524 1358
täiendusõppe juhtivspetsialist Triin Pajur triin.pajur [at] sisekaitse.ee 5624 9999
täiendusõppe projektijuht Angelina Savolainen angelina.savolainen [at] sisekaitse.ee 5304 3388
täiendusõppe projektijuht Margit Paakspuu margit.paakspuu [at] sisekaitse.ee 5650 4272
täiendusõppe projektijuht Siret Linnas siret.linnas [at] sisekaitse.ee 5306 9431
Õppeosakond
juhataja Tiina Karu tiina.karu [at] sisekaitse.ee 512 4143
analüütik-metoodik Anu Kose anu.kose [at] sisekaitse.ee  
arendusjuht Merle Tammela merle.tammela [at] sisekaitse.ee 523 4289
õppespetsialist Kristi Kotkas kristi.kotkas [at] sisekaitse.ee 5384 0403
õppespetsialist Monika Ristmäe monika.ristmae [at] sisekaitse.ee 513 8295
spordijuht-vanemlektor Epp Jalakas epp.jalakas [at] sisekaitse.ee 511 1286
HALDUSOSAKOND
haldusosakonna juhataja Rene Berting rene.berting [at] sisekaitse.ee  
õppedistsipliini vanemspetsialist Jaan Käos jaan.kaos [at] sisekaitse.ee 520 7219
finants ja riigihangete juhtivspetsialis Liivika Toming liivika.toming [at] sisekaitse.ee 503 0775
halduse peaspetsialist Katrin Tomp katrin.tomp [at] sisekaitse.ee 5660 6444
konverentsikeskuse koordinaator Karin Org karin.org [at] sisekaitse.ee 5380 7851
logistik Anders Kalve anders.kalve [at] sisekaitse.ee 5331 2239
tehnik-autojuht Kalle Tikk kalle.tikk [at] sisekaitse.ee 5453 1313
Narva õppekeskus
haldusjuht Olev Pung olev.pung [at] sisekaitse.ee 5330 2336
administraator Liina Tumanov liina.tumanov [at] sisekaitse.ee 5770 2834
Paikuse õppekeskus
haldusjuht Ivar Kivitar ivar.kivitar [at] sisekaitse.ee 505 8508
autojuht Ralf Kärner ralf.karner [at] sisekaitse.ee 5330 2166
ehitus- ja remondispetsialist Einar Mere    
majutusadministraator Triin Pihl triin.pihl [at] sisekaitse.ee  
söökla juhataja Eve Lassel eve.lassel [at] sisekaitse.ee 5567 6170
kokk Kristi Laaneväli kristi.laanevali [at] sisekaitse.ee  
kokk Egle Pärn egle.parn [at] sisekaitse.ee  
kokk Lii Tamme    
abikokk Marina Kravtsova marina.kravtsova [at] sisekaitse.ee  
abikokk Regina Kask    
abikokk Eve Jürvenson    
Tallinna õppekeskus
haldusjuht Enn Valk enn.valk [at] sisekaitse.ee 5357 3331
laomajanduse spetsialist Arnold Järvelaht   5887 4312
heakorraspetsialist Žanna Lääne zanna.laane [at] sisekaitse.ee 5810 3414
majutusadministraator Arge Leis arge.leis [at] sisekaitse.ee 5551 2614
majutusadministraator Katrin Salumets katrin.salumets [at] sisekaitse.ee 5488 5339
remondispetsialist Valdo Kütt valdo.kutt [at] sisekaitse.ee  
multimeedia tugispetsialist Carl-Martin Kaupmees carl-martin.kaupmees [at] sisekaitse.ee 5323 1239
Väike-Maarja õppekeskus
haldusjuht Siiri Sibrits siiri.sibrits [at] sisekaitse.ee 612 6853
laospetsialist Viivi Kahr viivi.kahr [at] sisekaitse.ee 527 7395
pesukorraldaja Sirje Lippasaar sirje.lippasaar [at] sisekaitse.ee  
päästevahendite tehnik Ain Danilas ain.danilas [at] sisekaitse.ee  
õppeväljaku tehnik Margus Põllu margus.pollu [at] sisekaitse.ee  
õppeväljaku tehnik Luigi Eesalu luigi.eesalu [at] sisekaitse.ee  
haldusspetsialist Pauri Pedo pauri.pedo [at] sisekaitse.ee  
administraator Kaja King kaja.king [at] sisekaitse.ee  
söökla juhataja Anne-Ly Nilbe anne-ly.nilbe [at] sisekaitse.ee  
kokk Kai Haus kai.haus [at] sisekaitse.ee  
kokk Rita Õiglane rita.oiglane [at] sisekaitse.ee  
abikokk Krista Tealane krista.tealane [at] sisekaitse.ee  
RAHANDUSOSAKOND
juhataja Ain Sari ain.sari [at] sisekaitse.ee 5662 7850
finantsanalüütik Kadri Liivet kadri.liivet [at] sisekaitse.ee 517 3145
finantsanalüütik Sirkka-Leena Nurmse sirkka-leena.nurmse [at] sisekaitse.ee 5883 6312
finantsspetsialist Gaida Välling gaida.valling [at] sisekaitse.ee 5886 2314
finantsspetsialist Signe Tomker signe.tomker [at] sisekaitse.ee 5884 6316
finantsspetsialist Laura Tomker laura.tomker [at] siekaitse.ee  
juhtiv finantsspetsialist Kadri Sulakatko Kadri.Sulakatko [at] sisekaitse.ee  
TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIOSAKOND
juhataja Kaire Paavo kaire.paavo [at] sisekaitse.ee 5865 1526
kommunikatsioonispetsialist Kristi Kirikal kristi.kirikal [at] sisekaitse.ee 511 9341
turundusspetsialist Kätlin Kahju katlin.kahju [at] sisekaitse.ee 523 9696
kirjastaja-projektijuht Lauri Vanamölder lauri.vanamolder [at] sisekaitse.ee 522 9359
ÜLDOSAKOND
juhataja-personalijuht Monika Viidul monika.viidul [at] sisekaitse.ee 5307 6133
personalianalüütik Katrin Valter katrin.valter [at] sisekaitse.ee 524 7558
personalispetsialist Taisa Galadi taisa.galadi [at] sisekaitse.ee 5397 6407
       
Rektoraadi büroo      
juhataja-õigusjuht Gaili Parts gaili.parts [at] sisekaitse.ee 5883 6306
dokumendihaldur Tiina Kopli tiina.kopli [at] sisekaitse.ee 5397 7305
juhiabi Kaie Leidsaar kaie.leidsaar [at] sisekaitse.ee 5362 4644