Vanglaametnik

 

Kas tahad, et elu Eestis oleks turvalisem? Kas tahad, et seaduse vastu eksinud ei satuks kuritegelikule teele tagasi? Kas tahad innustada ja juhtida – nii ennast kui teisi?
 

  • Sinust saab tänapäevane vanglaametnik
  • 1-aastane õpe
  • Töötasu alates õppe esimesest päevast.

Õpe on praktiline ja töökohapõhine ning teadmised omandad nii mõnes Eesti tänapäevases vanglas kui ka Sisekaitseakadeemias. Juba aasta pärast saab sinust professionaalne valvur, kelle peamine tööriist on tarkus, visioon ja kindel sõna. Tänu sinu tööle saavad olude sunnil halvale teele sattunud Eesti inimesed võimaluse uueks alguseks.

Oma otsuste, tegude ja eeskujuga aitad hoida tavaellu naasmiseks vajalikku distsipliini. Sa oled autoriteetseks ja motiveerivaks toeks, et erinevatel põhjustel kuriteo toime pannud inimesed harjuksid taas töötama, õppima ja olema vastutustundlikud ühiskonnaliikmed.

Õpingute käigus õpid sa ennekõike tundma ja juhtima inimesi – iseennast ja neid, keda hakkad valvama ning aitama. See haridus ja töö on unikaalne kogemus, mis toob välja su tugevused ja teeb sinust parema inimestetundja, enesekindlama suhtleja ning miks mitte ka liidri.

Julgustame iga huvilist kandideerima ja proovima vastuvõtukatseid läbida. Töö vanglateenistuses on vastutusrikas. Sinust sõltuvad inimsaatused. 

Tutvu õppekavaga siin ja vastuvõtu ajakavaga siin. Loe edasi, et tutvuda lähemalt vastuvõtutingimuste ja õppekorraldusega. Kui tahad anda oma panuse, et raske saatusega kaasmaalasi aidates Eestit turvalisena hoida, esita avaldus siin.

vangla2