Treeningud

Alates 1.03 treeninguid piirangute tõttu kontakttundidena ei toimu! Gruppides, kus juhendajal on võimalik teha treeninguid online või anda ülesandeid, toimub infovahetus grupisiseselt e-posti vm kokku lepitud kanali vahendusel. Jõusaali saab individuaaltreeninguteks kasutada vaid eelneva broneeringu alusel.

Soovitame treenida välitingimustes ja liituda akadeemia liikumiskampaaniatega. Orienteerumise võimaluste info leiate siit.

ÜLDINE INFO:

Matisaalidesse tuleb minna vahetusjalatsitega, mati juures need ära võtta. Mattidel liikumine ilma jalatsiteta! Pallimängusaalis treenimine jälgi mitte jätvate "nonmarkable" vahetusjalatsitega. Jalgpalli pallimängusaalis mängida ei tohi, teised pallimängud on lubatud. Poksikotte ei lööda jalatsitega. Muusikaseadmeid võib kasutada, kui täpselt teate, kuidas seda teha ning muusika ei sega teisi saalis treenijaid. Saunauksed palume hoida kinni. Saalidest lahkudes tuleb paigutada kasutatud vahendid tagasi, puhastada enda järel treeningvahendid ja kustutada tuled.

KAVANDATUD DEKLAREERITUD SPORDIAINED JA SAALIAEGADE JAOTUS KEVADSEMESTRIL:

Päev Kellaaeg Treening Juhendaja või vastutaja Märkused
Esmaspäev 17.00-18.30 Rahvatants* Anli Aja rühmatreeningute saal, ajutiselt ei toimu
Esmaspäev 17.00-18.00 ÜKE* Aare Jamnes pallimängusaal või väljas, kokkuleppel osalejatega
Teisipäev 17.15-18.15 Tantsulised rühmatreeningud* Anastassia Donets tegevused kokkuleppel osalejatega
Teisipäev 16.45-17.45 Ringtreeningud* Epp Jalakas Teams, rühmatreeningute saal
Teisipäeviti 18.30-19.30 Venitustreening* Anastassia Donets tegevused kokkuleppel osalejatega
Teisipäeviti täpsustub, 1. kord 18-19.30 Võrkpall* Artur Pärtel pallimängusaal, ajutiselt ei toimu
Kolmapäev 17.00-18.30 Korvpall Aare Jamnes pallimängusaal, ajutiselt ei toimu
Kolmapäeviti  ja üle nädala neljapäeviti 19.00-20.30 Peotantsukursus algajatele ja kõigile teistele huvilistele* Jaan Spaidel aatrium, ajutiselt ei toimu

T, N

L

18.30-20

11-12.30

Musubi klubi aikidotreeningud Kalev Liivorg väike matisaal hõivatud (treeninguid ei toimu C-stsenaariumi ajal)
L 15-16.30 Estonia võrkpall Sven Tarlap pallimängusaal hõivatud, treeninguid ajutiselt ei toimu

* Treeninguid saab deklareerida valikainena, maht 1 EAP (20 tundi) semestris, valikaine läbimise üheks nõudeks on ka kehaliste katsete (kätekõverdused, istesse tõus ja vastupidavusala) läbi tegemine ning treeningpäeviku täitmine. Kui treeningusse ei registreeru vähemalt 10 inimest, siis ei saa treeningrühma avada. Ühes semestris saab õppur deklareerida kuni kaks treeningut, teistes treeningutes võib vabade kohtade korral samuti osaleda.

2021. aasta kevadsemestri treeninguid sai deklareerida jaanuaris. Deklareerimiste lisandumisel või muutmisvajadusega, samuti  vabade saaliaegade broneerimiseks pöörduge spordijuhi poole.

Epp Jalakas, spordijuht-lektor

5111286