Võistlused

Võistlus või spordiüritus Toimumisaeg Koht Täpsustused, juhend Tulemused
2021. aasta        
  SEPTEMBER      
Aerutamisvõistlus kummipaadi 6+1 meeskonnaga Pärnu jõel 4.09.2021 Pärnu Juhised Epp Jalakalt või PPKst PPK meeskonnale 4. koht
Akadeemia pimevõrkpalliturniir 07.09.2021 Tallinn, Kase 61 Juhend Esikolmik PPK-sega, FK1, JK
Akadeemia naiste rahvastepalli AV 08.09.2021 Tallinn, Kase 61 Juhend Esikolmik PPK3, PPK1, JK
Politsei korvpalli MV 08.09.2021 Paide Juhend meeskond 4. koht
Vanglateenistuse mälumäng 09.09.2021 Tallinn, Kase 61 Juhend osales 2 võistkonda
Scoutsrännak 17.07.2021 Läsna, Kõrvemaa Juhend 13 osalejat
Akadeemia jooksukrossi MV 17.09.2021 Tallinn, Pirita terviserada Juhend, sh kõndijate rajaskeemid 63 jooksjat, 177 kõndijat
Akadeemia spordipäev ja üliõpilasspordipäeva tähistamine 17.09.2021, 20.09.2021 Tallinn, Kase 61 Akadeemia spordipäeva ja rahvusvahelise üliõpilasspordipäeva kava; minivõistluste juhised protokoll siseveebis
FitSphere liikumiskampaania 17.09-27.09.2021 kõikjal registreerimine FitSphere rakendusega. Loosis osalemiseks vaja telefoniga koos liikuda ja igapäevaselt registreerida kokku 100 000 sammu nimetatud perioodil Kampaanias osales 945 inimest, kokku koguti 65690641 sammu.
Rahvusvaheline üliõpilasspordi päev 20.09.2021 Tartu, TÜ spordihoone 3x3 korvpall, pimevõrkpall, keskjoone viskevõistlus - juhised osalesid pimevõtkpalli ja 3x3 korvpalli võiskonnad
Politsei discgolfi MV 23.09.2021 Võru Juhend R. Lepik, R. Kimmel - 1, koht
Laidoneri olümpiateatejooks 23.09.2021 Viimsi 8-liikmeline meeskond ei osalenud
Taltechi teatejooks 23.09.2021 TalTech Juhend, 5-liikmelised võistkonnad, osalustasu 20 eur võistkonna kohta Meeskond võitis ülikoolide arvestuses
Üliõpilaste saalihoki MV 25.09.2021 Tallinn, Õismäe Juhend Naiskond 2. koht, meeskond 3. koht
Üliõpilaste discgolfi MV 26.09.2021 Tartu Ajakava, juhend Angela Sööt 1. koht
Spordinädala üritus - Akadeemia sulgpalli MV individuaalmängud 28.09.2021 Tallinn, Kase 61 Naised alates 16.30, mehed orienteeruvalt alates 18.00, ajad täpsustuvad vastavalt osalejate arvule.Juhend Esikolmikud: 1. Reitel, 2. Samra, 3. Kerna; 1. Kalev, 2. Loid, 3. Višovan
Spordinädala üritus - Akadeemia pehmojalgpalli turniir 29.09.2021 Tallinn, Kase 61 Võimaluse korral alates kell 14.30-20.00, ajakava täpsustub vastavalt osalevate võistkondade arvule Juhend 1. koht PPK1, 2. koht JK, 3. koht PPK3
         
  OKTOOBER      
Akadeemia liikumiskampaania 1.-31.10.2021 Yumuuvi keskkond Juhend, YuMuuviga liitumise juhised, Yumuuvi integratsioonid  
Vanglateenistuse krossijooksu MV 1.10.2021 Aravete Juhend Keity Vaistla 3. koht
Politsei krossijooksu MV 1.10.2021 Ebavere Juhend Ksenia Savchenko 1. koht, Kaarel Trepp 3. koht
Akadeemia lamades surumise MV 4.10.2021 Tallinn, Kase 61 Juhend Kehakaalude võitjad Kätriin Saarma, Keity Vaistla, Chris Leppik, Artjom Tšatšibaja, Erki Palusoo 
Politsei teenistuspüstolist laskmise MV 6.-7.10.2021 Tallinn, Männiku

Juhend

Oliver Purik 2. koht, Priidik Sepp 3. koht
Üliõpilaste sulgpalli MV 09.10.2021 Tartu Juhend Kätlyn Samra üksikmäng 3. koht, koos Margot Danilišiniga paaris 2. koht
Üliõpilaste kardisõidu karikavõistlused 10.10.2021 Lange motokeskus Juhend 1 võistkond osales
Akadeemia lautennise MV 13.10.2021 Tallinn, Kase 61 Juhend Võitjad Kädi Raju ja Rait Viskov
Eesti MV klassikalises jõutõstmises 15.-17.10.21 Tartu Võimalus esindada Sisekaitseakadeemia spordiklubi! registreerimine kuni 30.09 Juhend Akadeemia esindaja ei saanud tulemust kirja
Üliõpilaste judo MV 16.10.2021 Tartu Juhend Akadeemiast ei olnud osalejaid
Akadeemia 3x3 korvpalli MV 18.10.2021 Tallinn, Kase 61 Juhend Võitsid JK2 naiskond ja esindusmeeskond
Vanglateenistuse crossfit 21.10.2021 Tartu Juhend  
Üliõpilaste võrkpalli MV 24.10.2021 TalTech Juhend  
Akadeemia võrkpalli MV nov Tallinn    
Üliõpilaste 3x3 korvpalli MV 31.10.2021 Tartu    
  NOVEMBER      
Vanglateenistuse korvpalli MV 04.11.2021 Tallinn, Kase 61 Juhend  
Üliõpilaste klassikalise lamades surumise MV 06.11.2021 Tartu    
Üliõpilaste korvpalli MV 6.11.2021 Tartu    
Üliõpilaste maadluse MV 7.11.2021 Tartu    
Talijalgpall alates 11.11.21      
Ylipall 13.11.2021 Pärnu Juhend  
Akadeemia saalihoki MV 15.11.2021 ja 17.11.2021 Tallinn, Kase 61    
Akadeemia sisesõudmise MV 17.-23.11.2021 Kõigis akadeemia asukohtades    
Politsei sügisspartakiaad (sh võrkpalli ja sulgpalli MV) 25.-26.11.2021 Rakvere    
Üliõpilaste lauatennise MV 29.11.2021 TalTech    
Akadeemia Fitness Five 30.11.2021 Tallinn, Kase 61    
  DETSEMBER      
Üliõpilaste jõutõstmise MV 04.12.2021 Elva    
  JAANUAR      
EASL kõrgkoolide õppejõudude turniir 8.01.2022 Tartu    
Üliõpilaste talimängud 28.-30.01.2022 Kääriku    
  VEEBRUAR      
Akadeemia saalijalgpalli MV 01.02.2022 Tallinn, Kristiine    
Akadeemia ujumise MV 09.02.2022 Tallinn, Pirita    
Akadeemia sisekergejõustiku MV 17.02.2022 Tallinn, Lasnamäe    
Akadeemia talispordipäev ja suusatamise MV 21.02.2022 Tallinn, Pirita    
Üliõpilaste ujumise MV        
  MÄRTS      
Jõustruktuuride male AV 11.03.2022 Tallinn, Kase 61    
  APRILL      
Akadeemia orienteerumise MV 06.04.2022 Tallinn, Pirita    
Akadeemia aastapäeva võistlused aastapäeva nädalal Tallinn, Kase 61    
  MAI      
Akadeemia jõuraja läbimise AV 04.05.2022 Tallinn, Kase 61    
SELLi mängud   Läti    
  JUULI      
Üliõpilaste suvemängud 01.-03.2022 Kääriku    

 

Sisekaitseakadeemia 2021/22. õppeaasta spordivõistluste üldjuhendi leiate siit.