Võistlused 2022

Võistlus või spordiüritus Toimumisaeg Koht Täpsustused, juhend Tulemused
         
2022. aasta JAANUAR      
Vanglateenistuse saalijalgpalli MV 20.01.2022 Paide Juhend JK osales
Üliõpilaste talimängud 28.-30.01.2022 Kääriku Koduleht Akadeemiale mitmeid auhinnakohti, aktiivsuse arvestuses 3. koht
  VEEBRUAR      
Akadeemia aktiivsusnädal 31.01-06.02.2022   Juhised Loosiauhindade saajatele on info edastatud
Akadeemia saalijalgpalli MV ei toimu Tallinn, Kristiine    
Akadeemia ujumise MV ei toimu Tallinn, Pirita    
Vanglateenistuse võrkpalli MV 10.02.2022 Jõhvi Juhend JK - 1. koht
Üliõpilaste ujumise MV 12.02.2022 Tartu Juhend A. Lõvi - kaks pronksmedalit
Üliõpilaste saalijalgpalli MV 12.02.2022 Kiili Juhend Meeskond - hõbe, naiskond - pronks
Üliõpilaste rannavõrkpalli MV 13.02.2022 Ülemiste Juhend Naispaar 1. koht, meespaarid 2. ja 3. koht
Politsei suusatamise MV 16.02.2022 Ebavere Juhend Aveli Leola 1. koht, Jete Hendrika Lood 3. koht
Akadeemia virtuaalne suusavõistlus 15.-28.02.2022, kohapeal ajavõtmisega 21.02 Tallinn, Pirita Juhend Võitjad Aveli Leola ja Steve Kümnik
Üliõpilaste suusatamise MV 25.02.2022 Lähte Juhend Osaleti kõigis võisltusklassides
Kaitseväe male AV 28.02.2022 Tartu   Võistkondlik 3. koht
  MÄRTS      
Jõustruktuuride male AV ja akadeemia male MV selle ajal 11.03.2022 Tallinn, Kase 61 Juhend Akadeemia parim Jaan Käos (4. k), akadeemia tuli võistkondlikus arvestuses 2. kohale
Üliõpilaste sisekergejõustiku MV 11.03.2022 Tartu Juhend A. Siman - esikoht ja 2 teist kohta, J. Mõtsar 2. koht ja 3. koht, L. Trašanov - 2. koht
Vanglateenistuse mälumängu etapp 24.11.2022 kohtadel A109 kell 16.40 JKst 4 võistkonda
  APRILL      
Liikumiskampaania YuMuuviga 1.-30.04.2022 igal pool Juhend 136 osalejat
Vanglateenistuse saalihoki MV 7.04.2022 Tallinn Juhend JKle 3. koht
Akadeemia segavõrkpalli turniir 7.04.2022 Tallinn, Kase 61 Kell 15-21.45, Juhend 1. FK, 2. JK. 3. Töötajad
Akadeemia orienteerumise MV 12.04.2022 Tallinn, Pirita Juhend Võitjad Kairiin Märtson ja Andres Idnurm
Akadeemia aastapäeva võistlused 11., 13. ja 18.04.2022 Tallinn, Kase 61 Ajakava N 3x3 korvpalli võitis akadeemia, teised pallimängud vilistlased, teatejooksus 1. koht töötajatele
Politsei ujumise MV 27.04.2022 Tallinn, Pirita ujula Juhend 5 PPK kadetti ja töötajat tulid individuaalselt meistriks, võideti veel mitmeid medaleid ning 1. ja 3. koht teateujumises.
Kõrghoone kuninga jooks 28.04.2022 Tallinn, Viru hotell Eelregisteerimine 8.-25.04 siin Helen Kiis 2. koht, naiskonnale 1. koht
Üliõpilaste sisesõudmise  MV 30.04.2022      
  MAI      
Vanglateenistuse practical laskmise MV 04.05.2022 Tartu vangla   JK ei osalenud
Akadeemia jõuraja läbimise AV   Tallinn, Kase 61    
Vanglateenistuse orienteerumise MV 05.05.2022 Paldiski Juhend Kätriin Saarma 3. koht
Üliõpilaste male MV 08.05.2022 online   Jaan Käos kõrgeimad punktid
EASL aastapäeva turniir 13.05.2022 Tartu Koduleht Akadeemiale üldvõit, võrkpallimeeskond 2. koht, mitmed individuaalsed auhinnakohad
Vanglateenistuse discgolfi 1. etapp 13.05.2022

Ida-Virumaa

Üldjuhend  
Politsei jalgpalli MV 19.05.2022 Tartu Juhend  
SELLi mängud 20.-22.05.2022 Läti, Riia ja Ogre Koduleht  
Vanglateenistuse mälumängu etapp 26.05.2022 Tallinn    
Üliõpilaste jõutõstmise MV 28.05.2022 Tartu Juhend  
  JUUNI      
Vanglateenistuse kergejõustiku MV 09.06.2022 Rakvere Juhend  
Vanglateenistuse discgolfi etapp 10.06.2022      
Jõustruktuuride jõutõstmise AV ja VT lamades surumise MV 11.06.2022 Elva Juhend  
Kõva mehe jooks 11.-12.06.2022 Harjumaa, Saunapunkt Juhend  
  JUULI      
Üliõpilaste suvemängud 01.-03.2022 Kääriku Koduleht  
  AUGUST      
Vanglateenistuse discgolfi etapp 12.08.2022 Tartumaa    
Vanglateenistuse jalgpalli MV 26.08.2022 Paide    
  SEPTEMBER      
Under Armour Powertrack võistkondlik 3.09.2022 Nõo    
Jõustruktuuride paadiralli 4.09.2022 Pärnu info spordijuhilt  
Mini Spikeballi turniir 7.09.2022 Tallinn, Kase 61 võistlus segapaaridele, registreerida artur.partel [at] kad.sisekaitse.ee  
Rahvastepalli AV 13.09.2022 Tallinn, Kase 61 Juhend  
Pimevõrkpalli turniir 14.09.2022 Tallinn, Kase 61    
Politsei orienteerumise MV 15.09.2022 Obinitsa Juhend  
Discgolfi MV 19.09.2022 Harku, Disclandi rada Juhend  
Sisekaitseakadeemia spordipäev + IDUS 20.09.2022 Tallinn, Kase 61 Ajakava  
Akadeemia jooksukrossi MV 20.09.2022 Pirita terviserada Juhend  
Harjutuskompleks segapaaridele 20.09.2022 Kase 61 pallimängusaal Juhend  
Politsei discgolfi MV 21.09.2022 Mäetaguse Juhend  
Rahvusvahelise üliõpilasspordi päeva mini-Ylipall  21.09.2022 Tartu Juhendid EASL kodulehel  
Vanglateenistuse krossijooksu MV 22.09.2022 Aravete Juhend  
Laidoneri teatejooks 22.09.2022 Viimsi 8-liikmeline meeskond Juhend  
TalTechi teatejooks 22.09.2022 Mustamäe/Nõmme 5-liikmelised võistkonnad Registreerimisvorm  
Saatse saabas (laskejooks) 23.09.2022 Saatse Juhend  
EASL saalihoki MV 25.09.2022 Tartu, Maaüllikool Juhend  
3x3 korvpalli MV 27.09.2022 Tallinn, Kase 61 alates kell 18.15 Juhend  
Politsei krossijooksu MV 29.09.2022 Jõulumäe Juhend  
  OKTOOBER      
EASl sulgpalli MV 1.10.2022 Tartu Juhend  
EASL discgolfi MV 2.10.2022 Tartu Juhend  
Politsei teenistuspüstolist laskmise MV 5.-6.10.2022 Männiku Juhend  
EASL võrkpalli MV 8.10.2022 Tartu Juhend  
EASL judo MV 9.10.2022 Tartu Juhend  
EASL kardi KV 9.10.2022 Lange Juhend  
EASL 3x3 korvpalli MV 15.10.2022 Tallinn Juhend  
Pehmojalgpalli turniir 17.10.2022 Tallinn, Kase 61 Kell 18.30-22, registreerimine 13. oktoobriks Nikita Vassiljevile  
Mälestussõit Mäosse 19.10.2022 Tallinnast, Tartust, Rakverest, Pärnust Registreerimine Epp Jalaka kaudu  
Lamades surumise MV 19.10.2022 Tallinn, Kase 61 jõusaal Juhend  
Võrkpalli MV 25.10.2022 Väike-Maarja pärast lõunat ja õhtupoolikul  
Vanglateenistuse jõuraja läbimise MV 27.10.2022 Tartu Juhend  
Akadeemia naiste 3x3 korvpalli MV 31.10.2022 Tallinn, Kase 61 kell 18.30  
  NOVEMBER      
Vanglateenistuse mälumängu etapp 02 või 03.11.2022 erinevad asukohad    
Politsei võrkpalli MV 3.11.2022 Rakvere Juhend  
EASL lamades surumise MV 5.11.2022 Tartu Juhend  
EASL korvpalli MV 5.11.2022 Tallinn, Õismäe hall Juhend  
Akadeemia lauatennise MV 9.11.2022 Kase 61 rühmatreeningusaal Juhend  
Vanglateenistuse korvpalli MV 10.11.2022 Tallinn, Kase 61 Juhend  
Ylipall 12.11.2022 Pärnu Koduleht  
Vanglateenistuse sisesõudmise MV 18.11.2022 vanglates ja SKAs Juhend  
EASL lauatennise MV 20.11.2022 Tallinn, Taltech Juhend  
  DETSEMBER      
Kõrgkoolide vaheline ragbiturniir        
Saalihoki MV 5.-6.12.2022 Tallinn    
Vanglateenistuse mini-reketlon 08.12.2022 Jõhvi Juhend  

 

Sisekaitseakadeemia 2021/22. õppeaasta spordivõistluste üldjuhend

Sisekaitseakadeemia 2022/23. õppeaasta spordivõistluste üldjuhend