Arhiiv

Võistlus või spordiüritus Toimumisaeg Koht Täpsustused, juhend Tulemused
         
 

JAANUAR

2020

     
EASL õppejõudude turniir 10.01.2020 Tartu Juhend EASL koduleht meeste võrkpall 3. koht, male võitkond ja individuaalselt 3. koht, sisesõudmises 1. ja 2. koht, üldarvestuses 4. koht
VT saalijalgpalli MV 17.01.2020 Paide max 8 inimest JK osales
SKA saalijalgpalli MV 21.01.2020 Tallinn, Forelli 12 Juhend Tulemused
Politsei spordipidu 23.01.2020 Tallinn, SKA Osalustasuga parima meessportlase nominent Peeter Aan, parim politseikadett spordis Liisu Mitt
Üliõpilaste talimängud 24.-26.01.2020 Kääriku Koduleht Ylispordi leht
Alfa sisesõudevõistlus 25.01.2020 Tallinn Koduleht SKA naiskond ja meeskond 1. koht, Liisu Mitt ind 2. koht. Tulemused
  VEEBRUAR      
Politsei suusakilomeetrite kogumine 01.02-31.03.2020 kõikjal    
SKA ujumise MV 03.02.2020 Tallinn, Regati 1 Juhendregistreerimine 30. jaanuariks Tulemused
Jõustruktuuride klassikalise jõutõstmise MV, VT lamades surumine 07.02.2020 Tartumaa, Kõrveküla Juhend Helena Veelmaa 1. koht jõutõstmises ja lamades surumises, Kristjan Sõrg esimene ja Rait Kivi teine lamades surumises, Allan Rasva teine jõutõstmises.
Üliõpilaste saalijalgpalli MV 09.02.2020 Tartu, EMÜ SH Juhend Naiskond 1. koht, meeskond 5.-8. koht.
SKA sisekergejõustiku MV 12.02.2020 Tallinn, Lasnamäe hall Juhendregistreerimine 7. veebruariks Tulemused
Politsei suusatamise MV (koos kaitseväega) 20.-21.02.2020 Haanja Juhend Võistlus jäi lume puudumise tõttu ära
VT võrkpalli MV 20.02.2020 Jõhvi Juhend JK-le 4. koht
Üliõpilaste ujumise MV 22.02.2020 Tartu, Aura Juhend Tulemused
Politsei veespordipäev ja ujumise MV 27.02.2020 Rakvere Juhend PPK võitis teateujumise, lisaks võideti mitmeid individuaalmedaleid
  MÄRTS      
SKA sulgpalli MV 04.03.2020 Tallinn, SKA Juhend Tulemused
Siseorienteerumise sarja lõpuetapp 05.03.2020 Tallinn, SKA Üldinfo SKAst 1 osaleja
Üliõpilaste sisekergejõustiku MV 06.03.2020 Tartu, TÜ spordihoone Juhend Tulemused
Üliõpilaste sisesõudmise MV 07.03.2020 Narva Juhend Tulemused
SKA talispordipäev ja suusatamise MV 10.03.2020 Tallinn, Pirita Lume puudumisel ei toimu.  
Jõustruktuuride male AV 13.03.2020 Tallinn, SKA Juhend Jäi eriolukorra tõttu ära, edasi lükatud sügisesse.  
Politsei saalihoki AV 19.03.2020 Tallinn Juhend Jääb eriolukorra tõttu ära.  
SKA linnaorienteerumise MV 24.03.2020 Tallinn Juhend Jääb eriolukorra tõttu ära.  
  APRILL      
PPA sammukilomeetrite kogumine 01.04-31.05.2020 Kõikjal Endomondo keskkonnas registreerumine (ainult PPK-le)  
SKA aastapäeva kodune kolmikvõistlus 06.04.-15.04.2020 Kõikjal Juhend. Tulemuste registreerimise lõpptähtaeg 15.04 kell 15.00! Võistluse esikolmik: Triin Mutli, Johanna Tau, Riin Paabo, kokku 17 osalenut.
Vanglateenistuse "Aprilli väljakutse" 06.04.-03.05.2020 Kõikjal Ainult JK inimestele. Registreerimislinki küsi spordijuhilt!  
Vanglateenistuse saalihoki MV 09.04.2020 Tallinn, Sparta Juhend Jääb eriolukorra tõttu ära.  
SKA discgolfi MV 14.04.2020?   Eriolukorra tõttu edasi lükatud.  
Politsei korvpalli MV 21.-22.04.2020 Tallinn Jääb eriolukorra tõttu ära.  
Üliõpilaste saalihoki MV 26.04.2020 Tallinn, Õismäe hall Juhend Jääb eriolukorra tõttu ära.  
  MAI      
Üliõpilaste sulgpalli MV 10.05.2020 Tartu Juhend Võistlus jääb eriolukorra tõttu ära.  
SELLi mängud 15.-17.05.2020 Soome, Lahti Koduleht Võistlus jääb eriolukorra tõttu ära.  
Tallinna ülikoolide Karantiiniolümpia 18.-24.05.2020 virtuaalselt Info Facebooki lehel siin.  
  JUUNI      
PPA ratta- ja rulluisukilomeetrite kogumine 01.06-31.07.2020 Kõikjal PPK inimestel võimalik liituda siin.  
Vanglateenistuse discgolfi MV 1. etapp 05.06.2020 Kiiu Juhend  
Politsei kevadolümpia, sh kergejõustiku ja jalgpalli MV 11.-12.06.2020 Viljandi Ei toimu sel aastal.  
Üliõpilaste suvemängud 26.-28.06.2020 Kääriku Koduleht Ei toimu sel aastal.  
  AUGUST      
PPA jooksu- ja sõudmise km kogumine 01.08-30.09.2020 kõikjal PPK inimestel võimalik liituda siin  
Jõustruktuuride spordimängud 13.-14.08.2020 Viljandi Edasi lükatud järgmisesse aastasse  
XXI Kõrghoone kuninga jooks 19.08.2020 Otepää, Tehvandi Juhend  
PPA rattakrossi MV 27.08.2020 Pärnumaa, Jõulumäe Osaleda saavad PPK õppurid ja töötajad.Registreerimine 16.08 epp.jalakas [at] sisekaitse.ee Juhend

 

Võistlus või spordiüritus Toimumisaeg Koht Täpsustused, juhend Tulemused

 

 

JAANUAR 2019

 

 

 

EASLi aastapäevaturniir

11.01.2019

Tartu

www.easl.ee

SKAle 5. koht, sh korvpalli meeskond - 2. koht, Eger Karuse lauatennises 2. koht, sisesõudmises 3. koht, Peeter Aan sisesõudmises 3. koht

Üliõpilaste 3x3 korvpall

13.01.2019

Tallinn, Nord hall

 

SKA naiskonnale 3. koht

VT saalijalgpalli MV

18.01.2019

Tallinna vangla

Ainult JK kadettidele ja töötajatele

JK ei osale

EKKSL lauatennise MV

23.01.2019

Tallinn

Registreerimine Rein Mõnnakmäe kaudu

 

Politsei spordipidu

24.01.2019

Haapsalu kultuurikeskus

Registreerimine Epp Jalakale või Rein Mõnnakmäele, osalustasu 12 EUR

 

Üliõpilaste IV Talimängud

25.-27.01.2019

Kääriku

https://ylisport.ee/tlm/

Tulemused

Alfa 2019 sisesõudmise võistlused

26.01.2019

Tallinn

Juhend

Liisu Mitt ind 1. koht, Kärolyn Mäesaar ind 3. koht, SKA naiskond enda võistlusklassis 1. koht

SKA ujumise MV

30.01.2019

Tallinn, Pirita ujula (Regati pst 1)

Juhend

Tulemused

 

VEEBRUAR

 

 

 

PPA suusakilomeetrite kogumine

veebruar-märts

kõikjal

ainult PPK kadettidele ja töötajatele. https://www.endomondo.com/challenges/39239385

 

Jõustruktuuride jõutõstmise AV

8.02.2019

Kõrveküla

Juhend

Helena Veelmaa 1. koht, Amor Loune ja Andry Liiva 2. koht, Mihkel Sudarinen ja Stenver-Kris Pungas 3. koht

Üliõpilaste saalijalgpalli MV

10.02.2019

Kohila

Juhend

Naiskond 1. koht, meeskond 6. koht

SKA talispordipäev ja suusatamise MV

14.02.2019

Pirita, kell 15-17

Juhend

Tulemused

Üliõpilaste ujumise MV

16.02.2019

Tartu

Juhend

Teatevõistkond 3. koht

Politsei suusatamise MV

20.02.2019

Haanja

Juhend

Liisu Mitt 3. koht

VT võrkpalli MV

21.02.2019

Jõhvi

JK õppuritele ja töötajatele Juhend

JK 4. koht

Politsei veespordipäev ja ujumise MV

27.02.2019

Tartu

Ujumise MV ainult PPK töötajatele ja õppuritele

Juhend

Purik kuld ja hõbe, Mitt 2 hõbedat, Aan kuld ja pronks, teateujumises pronks

Akadeemia bowlinguõhtu

28.02.2019

Mere pst Kuulsaal kell 18-20

Osalemiseks tasuda töötajatel 8, õppuritel 5 eurot Sisekaitseakadeemia spordiklubi arvele EE032200221026326767 (Swedbank) 18. veebruariks!

SKA töötajatest parim skoor Sirkka-Leena Nurmse, õppuritest Anu Annus

 

MÄRTS

 

 

Üliõpilaste sisesõudmise MV

02.03.2019

Jüri

Juhend

Liisu Mitt 1. koht, Kärolyn Mäesaar 2. koht

SKA saalihoki MV

13.03.2019

Tallinn

Juhend

Tulemused

Jõustruktuuride male AV

15.03.2019

Tallinn

Juhend

Esikolmik: Sten Kasela, Arvo Piip, Agu Kipso. SKA parimad Jaan Käos, Uno Traat, Ivar Kolosovski

Politsei saalihoki AV

20.03.2019

Tallinn

PPK õppuritele ja töötajatele Juhend

PPKle 6. koht

Üliõpilaste kergejõustiku MV

22.03.2019

Tartu

Juhend; ajakava

 

Vanglateenistuse mälumängu etapp

27.03.2019

Tallinn

JK töötajatele ja õppuritele

 

 

APRILL

 

 

 

SKA saalijalgpalli MV

5.04.2019

Tallinn, Forelli 12

Juhend

Tulemused

Üliõpilaste male MV

14.04.2019

Tallinn, TTK

Juhend

Anna Sulojeva naistest 2. koht, SKA võistkondlikult 1. koht

SKA aastapäevavõistlused

15.04.2019

Tallinn

Ajakava

Tulemused

VT saalihoki MV

16.04.2019

Tallinn, Sparta

JK õppuritele ja töötajatele Juhend

JK 2. koht

Politsei korvpalli MV

17.-18.04.2019

Pärnu

PPK töötajatele ja õppuritele Juhend

PPK naiskond 4. koht

Laskejooks "Saatse saabas"

18.04.2019

Saatse kordon

Juhend

Politsei discgolfi MV

30.04.2019

 

PPK töötajatele ja õppuritele Juhend

 

MAI

 

 

SKA Fitness Five MV

2.05.2019

Tallinn, Kase 61

Juhend

võistlus jäi ära

SKA orienteerumise MV

7.05.2019

Tallinn, Pirita

Juhend

Tulemused

Üliõpilaste sulgpalli MV

04.05.2019

Tartu

Juhend

Osalesime, medaleid ei võidetud.

Üliõpilaste jõutõstmise MV

10.05.2019

Kõrveküla

Juhend

1 kuld, 3 hõbemedalit

Politsei MV praktilises laskmises

15.05.2019

 

PPK töötajatele ja õppuritele

Osalesime, kõrgeim O. Puriku 4. koht

SELLi mängud

17.-19.05.2019

Kaunas

Individuaalalade osalejatele. Koduleht

3 kulda, 1 hõbe, 1 pronks

SKA discgolfi MV

22.05.2019

Saku

Juhend

R. Kimmel 1. koht, K. Mäesaar 3. koht

Vanglateenistuse frisbee MV

23.05.2019

Tartu

Ainult JK õppuritele ja töötajatele. Juhend

JK ei osalenud

Rapla Selveri jooks

26.05.2019

Rapla

SKA inimestele soodustus 30%

SKAst 3 osalejat, M. Vint vanusegrupi 2. koht

Politsei kevadolümpia, sh kergejõustiku ja jalgpalli MV

30.-31.05.2019

Viljandi

PPK töötajatele ja õppuritele. Üldjuhend.

 

 

JUUNI

 

 

 

Vanglateenistuse kergejõustiku MV

06.06.2019

Kose

Ainult JK õppuritele ja töötajatele. Juhend

 

Põhjamaade politsei jalgpalli MV

9.-14.06.2019

Tallinn

PPKst valitud koondislastele ja vabatahtlikele abilistele

 

Politsei orienteerumise MV

18.06.2019

Elva

PPK töötajatele ja õppuritele

 

Üliõpilaste suvemängud

28.-30.06.2019

 

Kääriku https://ylisport.ee/svm/

 

 

JUULI

 

 

 

Üliõpilaste suveuniversiaad

3.-14.07.2019

Napoli

 

 

VT crossfiti MV

30.07.2019

Tartu

JK õppuritele ja töötajatele

 

 

AUGUST

 

 

 

VT jalgpalli MV

23.08.2019

Paide

JK õppuritele ja töötajatele

 

         
  SEPTEMBER      
Politsei MV rattakrossis 4.09.2019 Keava PPK õppuritele ja töötajatele Juhend PPK ei osalenud
VT discgolfi etapp 6.09.2019 Kurna JK õppuritele ja töötajatele. Registreeri 3.09 Epule! Parim tulemus - Angela Sööt, etapi 4. koht
Nike Noortejooks 6.09.2019 Tallinn Kodulehe info Naistest võitis SKA magistrant Kelly Nevolihhin.
Tallinna maraton 7.-8.09.2019 Tallinn Kodulehe info Üksikud osalejad
Politsei discgolfi MV 2. etapp 19.09.2019 Ida-Virumaa PPK õppuritele ja töötajatele. Juhend Kokkuvõttes Raimo Kimmel M+35 1. koht, Kärolyn Mäesaar N35 2. koht
Vanglateenistuse jooksukross 19.09.2019 Aravete JK õppuritele ja töötajatele. Juhend Sigrid Turja N35 1. koht, Kevo Jürmann M+35 1. koht, Epp Jalakas N+35 3. koht, võistkondlik 3. koht
SKA spordipäev, rahvusvaheline üliõpilasspordipäev 20.09.2019 Tallinn Ajakava; Krossijooksu juhend Tulemused
Pirita sügisjooks 22.09.2019 Kloostrimetsa Kodulehe info. Soodusregistreerimine kuni 9.09! Üksikud osalejad
         
  OKTOOBER      
SKA lauatennise MV 2.10.2019 Tallinn, Kase 61 Juhend Tulemused
Politsei krossijooksu MV 3.10.2019 Jõulumäe PPK õppureile ja töötajatele Juhend N-35 klassis 1. koht Sofia Kosareva, 2. koht Elnora Arnek, 3. koht Dagmar Lui; M-35 klassis 2. koht Kaarel Trepp, N+45 klassis 3. koht Epp Jalakas
XX kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks 3.10.2019 Viimsi Juhend Sõpruskondade/spordiklubide klassis 2. koht.
Üliõpilaste discgolfi MV 5.10.2019 Tartu Juhend Angela Sööt - 3. koht
SKA pehmojalgpalli turniir 10.10.2019 Tallinn Juhend Tulemused
SKA 3*3 korvpalli MV 15.10.2019 Tallinn Juhend Tulemused
VT sisesõudmise MV 16.10.2019 vanglates ja SKAs JK õppuritele ja töötajatele Juhend JK võistkondlik 2. koht, eri võistlusklassides Helena Veelmaa ja Volodymyr Kostiak 1. koht, Eigo Varemäe ja Kristi Toomla 2. koht.  
SKA lamades surumise MV 17.10.2019 Tallinn Juhend Tulemused
Üliõpilaste judo MV 19.10.2019 Tartu Juhend võistlus jäi ära
Politsei teenistusrelvast laskmise MV 19.-20.10.2019 Männiku PPK õppuritele ja töötajatele Oliver Purik - 3. koht, PPK 1. võistkond (Purik, Kümnik, Kiviste) sai 2. koha
SKA võrkpalli MV 21.10.2019 Väike-Maarja Juhend Tulemused
Eesti MV jõutõstmises 26.-27.10.2019 Tallinn   SKA spordiklubi alt võistles Helena Veelmaa, kes tuli naiste arvestuses Eesti absoluutseks meistriks.
VT teenistuspüstolist laskmise MV 29.10.2019 Tartu JK õppuritele ja töötajatele Juhend JKst 1 osaleja
  NOVEMBER      
VT korvpalli MV 7.11.2019 SKA JK õppureile ja töötajatele Juhend JK sai 3. koha
Üliõpilaste lamades surumise MV 9.11.2019 Tartu Juhend SKAle üldvõit, 1. koha said Helena Veelmaa, Allan Rasva ja Rait Kivi.
Üliõpilaste maadluse MV 10.11.2019 Tartu Juhend Madis Naarits 2. koht, Arvi Freiberg 3. koht
Üliõpilaste 3x3 korvpalli MV 10.11.2019 Tartu Juhend Osales 1 meeskond
Talijalgpall 11.11.2019- Tallinn/Tartu Kalevi kunstmurustaadion T, N alates 19.00 Juhend  
Ylipall 16.11.2019 Pärnu Koduleht SKAle aktiivsuse üldvõit, sportlikult 3. koht, pehmojalgpalli võit, teatevõistluste ja M vabavisete 2. kohad.
SKA saalihoki MV 19.-20.11.2019 Tallinn, SKA Juhend Võitjad naistest JK ja meestest PPK üks võistkondadest
Üliõpilaste võrkpalli MV 23.11.2019 Tallinn Juhend SKA meeskonnale hõbe, naiskonnale pronks
Üliõpilaste lauatennise MV 23.11.2019 Tallinn Juhend Ei osaletud
Politsei sügis-spartakiaad, sh sulgpalli ja võrkpalli MV 28.-29.11.2019 Rakvere MV alad PPK õppureile ja töötajaile Üldjuhend, võrkpalli MV juhend, sulgpalli MV juhend, lamades surumise juhend, seikluslik orienteerumine, ergomeetrite neljavõistluse juhend  
  DETSEMBER      
SKA sisesõudmise MV 4.12.2019 SKA, koolides 500 m distants Juhend  
SIM töötajate võrkpalliturniir 7.12.2019 SKA korraldab, Meriküla spordihoone Juhend  
SKA jõuvõistlus 11.12.2019 SKA jõusaal Fitness Five MV juhend  
Üliõpilaste korvpalli MV 15.12.2019 Tartu