Eesti keele kursus Ida-Virumaa eesti keelest erineva emakeelega sisseastujatele

Kui sul on plaan Sisekaitseakadeemiasse õppima tulla, tahad rohkem teada erialadest ja õppida eesti keelt, siis oled oodatud eesti keele kursusele!

 

Et asuda õppima Sisekaitseakadeemiasse, peab iga eesti keelest erineva emakeelega sisseastuja tegema eesti keele testi.

Testi paremaks õnnestumiseks korraldab Sisekaitseakadeemia keelekeskus Ida-Virumaa eesti keelest erineva emakeelega kandidaatidele eesti keele testiks ettevalmistava kursuse. Kursus toimub kontaktõppena Narvas ja veebiõppena Zoomis. Kursuse maht on 50 akadeemilist tundi.

Narva kursus algab 25. jaanuaril 2023. Tunnid toimuvad kolmapäeviti ja neljapäeviti 17.00–18.30 Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskuses (Paul Kerese 14).

Veebikursuse tunnid algavad  25. jaanuaril ning toimuvad ainult veebipõhisena Zoomis kolmapäeviti ja neljapäeviti kl 17.00–18.30.
Veebikursus on mõeldud neile, kes ei ela Narvas.

 

Kursusel osalemise tingimused:

  • soov Sisekaitseakadeemiasse õppima tulla;
  • eesti keele oskus vähemalt B1-tasemel. Kursusel osalemiseks on vaja kirjutada motivatsioonikiri (miinimum 150 sõna) ja saata e-postiga aadressile: elen.laanemaa [at] sisekaitse.ee;
  • õppimine vähemalt 12. klassis.

Kursus on TASUTA.


Kursuse lõpus on võimalik teha eesti keele sisseastumistest ning positiivse tulemuse korral ei ole vaja keeletestile teist korda tulla.Registreerumine on lõppenud!