Võistlused 2024

Võistlus või spordiüritus Toimumisaeg Koht Täpsustused, juhend Tulemused
  JAANUAR      
EASL aastapäevaturniir töötajatele 05.01.2024 Tartu Osaleda saavad kõrgkoolide ja nende spordiklubide töötajad Sisekaitseakadeemia sai üldarvestuses 1. koha
Mini-Talimängud 10.01.2024 Kase 61 territoorium Kolme kõrgkooli talimänge tutvustavad võistlused  
Üliõpilaste suusaorienteerumise MM 12.-16.01.2024 Šveits Uudis EASL kodulehel Osales Birgit Rõõm, sprinditeates 9. koht
Akadeemia suusatamise MV 23.01.2024 Pirita suusarada Juhend Võitjad Steve Kümnik ja Liset Vähk
Üliõpilaste talimängud 26.-28.01.2024 Kääriku ylisport.ee Sisekaitseakadeemiale üldarvestuses 6. koht, mitmed alavõidud.
Riigiasutuste ja MUPO saalihoki turniir 30.01.2024 Tallinn, Õismäe hall   Akadeemiale 2. koht
  VEEBRUAR      
VT suusatamise MV 01.02.2024 Aravete Juhend 4 kolledži osalejat medalikohtadel
PPA suusatamise MV 07.02.2024 Haanja Juhend Anette Peltser - 1. koht, Birgit Rõõm - 2. koht
VT võrkpalli MV 08.02.2024 Tallinn, Õismäe hall Juhend 4. koht
EASL ujumise MV 10.02.2024 Tartu Juhend Katriin Hansalu - selili ujumises 2. koht, teatenelik - 4. koht
EASL male MV

10.02.2024

vint.ee keskkonnas Juhend Anna Belova - 2. koht
EASL saalijalgpalli MV 10.02.2024 Tartu Juhend Meeskond 5. koht
Akadeemia bowlinguturniir 12.02.2024 Tallinn, Mere pst Kuulsaal Kuulutus 30 osalejat, meeste parim Mihkel Jürgenson, naiste parim Karina Vaisbein
Vastlapäev 13.02.2024 vastlaliug eri asupaikades Väike-Maarja õppekeskuse üritus Ebaveres kell 18  
VT talvine discgolfi etapp 15.02.2024 Tapa Juhend JK esindajatest oli auhinnakohal P. Levoll
EV aastapäeva varahommikule lipurännak Piritalt Toompeale lipuheiskamise tseremooniale 24.02.2024 Tallinn

See ei ole võistlus! 

Registreerimislink

32 osalejat
EPS Põhja matk 29.02.2024 Rummu PPK kadettidel registreeruda osalemiseks spordijuhile PPKst 4 osalejat
Akadeemia ujumise MV 29.02 ja 02.03.2024 Viimsi kooli ujula, kokkuleppel ka teistes akadeemia asukohtades Juhend Võistkondlik võitja PPK, osalesid veel ka töötajad ja FK.
  MÄRTS      
EASL sisesõudmise MV 02.03.2024 Tartu, TÜ spordihoone Juhend Julija Varšavskaja - 2. koht, teatevõsitkond - 2. koht
VT mälumängu 1. etapp 07.03.2024 eri asukohtades Osaleda saavad VT kolledži kadetid ja töötajad 1 võistkond
EASL kergejõustiku MV 8.03.2024 Tartu Juhend ja ajakava Jelizaveta Mišina uuendas kauguses akadeemia rekordit, tõi 3 esikohta ja 1 teise kohta, lisaks võideti akadeemiale veel 4 medalit.
         
EASL suusatamise MV 15.03.2024 Vooremäe Juhend võistlus jäi lume puudusel ära
VT täpsuslaskmine   eri asukohtades Osaleda saavad VT kolledži kadetid ja töötajad  
Akadeemia sulgpalli MV 19.03.2024 Tallinn, Kase 61 Juhend Võitjad Loretta Plees ja Jaanis Otsla, võistkondlik esikoht töötajatele.
Jõustruktuuride veteranide võrkpall 22.03.2024 Õismäe Juhend Akadeemiast vaid 1 osaleja teise asutuse võistkonnas
Jõustruktuuride male AV, akadeemia male MV 28.03.2024 Tallinn, Kase 61 Juhend Võitis SK TS, teine Kaitsevägi, kolmas PPA.
Scoutsrännak 28.03.2024 Läsna Juhend  
  APRILL      
20x30 min ja 320 000 sammu liikumisväljakutsed YuMuuvi platvormil 1.-30.04.2024 igal pool Juhend  
Sinilillerännak ja sinilille jooksud aprill igal pool Sinilillerännak; sinilillejooks  
Akadeemia sisekergejõustiku MV 3 alal 2.04.2024 Lasnamäe KJH, Punane 45 Juhend  
EASL linnajooksu MV Tartu kevadjooksu raames (5 km) 10.04.2024 Tartu Algus kell 19, juhend  
VT saalihoki 11.04.2024 Tartu Juhend  
Akadeemia aastapäeva teatejooks ja sõpruskohtumised vilistlastega 15.04.2024 Tallinn, Kase 61 Alade ajakava ja juhised  
Balti piirivalvekoolide võistlused 16.-18.04.2024 Tallinn, Kase 61 Koondis moodustatakse PPK kadettidest, võisltuspäev 17.04, alad praktline laskmine, võrkpall, kombineeritud meeskonnavõisltus, sisesõudmine  
Akadeemia discgolfi MV 18.04.2024 Tallinn, Kase 61    
EASL jõutõstmise MV 20.04.2024 Tartu Juhend  
  MAI      
Pirita matk (8 km) 06.05.2024 Algus ja lõpp Pähkli väravas Registreerimine kuni 02.05 siin  
PPA orienteerumise MV 08.05.2024 Padise    
VT discgolfi etapp 09.05.2024 Harjumaa    
PPA Kilvaretk 16.05.2024 Pärnu    
SELLi mängud 16.-19.05.2024 Kaunas Mängude koduleht  
VT mälumängu 2. etapp 23.05.2024 eri asukohad    
PPA PAP laskmise MV 30.05.2024 Rutja    
Vabadusevalvuri jooks   Jõhvi    
  JUUNI      
Põhjamaade politsei jalgpalli MV 2.-7.06.2024 Stockholm    
VT kergejõustiku MV 06.06.2024 Kesk-Eesti    
Jõustruktuuride AV jõuraja läbimises 08.06.2024 Tartu    
PPA MV 3x3 korvpallis ja rannatennis 12.06.2024 Jõulumäe    
PPA MV jalgrattakrossis 19.06.2024 Lehtme    
VT jalgrattakrossi MV 20.06.2024 Lehtme    
Lääne PP matk - Jõulumäe kestvusjooks 26.06.2024 Jõulumäe    
Üliõpilaste suvemängud 28.-30.06.2024 Kääriku    
  JUULI      
Üliõpilaste jõutõstmise MM 23.-27.07.2024 Tartu    
  AUGUST      
VT discgolfi 2. etapp 08.08.2024 Tartumaa    
VT frisbee MV 15.08.2024 Tartu    
PPA kergejõustiku MV 29.09.2024 Põlva    
VT jalgpalli MV 29.09.2024 Paide    
  SEPTEMBER      
Põhjamaade politsei orienteerumise MV 10.-13.09.2024 Taani, Billund Koondisesse saavad kandideerida PPK kadetid ja töötajad  
VT discgolfi 3. etapp 12.09.2024 Ida-Virumaa    
PPA discgolfi MV 19.09.2024 Tapa    
Akadeemia spordipäev, IDUS päev, VT krossijooksu MV 20.09.2024 Tallinn, Pirita    
VT taktikalise laskmise MV 25.-27.09.2024 Tartu    
  OKTOOBER      
Ida PP matk        
PPA krossijooksu MV 03.10.2024 Elva    
PPA teenistuspüstolist laskmise MV 09.-10.10.2024 Tallinn, Männiku    
VT jõuraja läbimise MV 24.10.2024      
  NOVEMBER      
VT korvpalli MV 07.11.2024 Kiili    
VT mälumängu finaal 14.11.2024 Paide    
Akadeemia ja VT sisesõudmise MV 18.-22.11.2024 eri asukohtades    
PPA võrkpalli ja sulgpalli MV 28.-29.11.2024 Rakvere    
  DETSEMBER      
VT aastalõpu võistlus 05.12.2024 Jõhvi