Magistriõppe infotund

magister

Kui soovid oma karjäärile anda lisatõuke või soovid siseneda julgeoleku põnevasse maailma, pakub just sisejulgeoleku magistriõpe selleks suurepärase võimaluse. See on Euroopas ainulaadne õppeprogramm, mille puhul on luubi alla võetud sisejulgeoleku valdkond tervikuna. Õppekava on sündinud eri osapoolte koostöös, kaasatud on tipp-praktikud ja teooriaõppejõud Eestist ja välismaalt. Õppekavas on neli süvaõppesuunda: sisejulgeolek, kriisireguleerimine, politsei ja ametkondlik. Lõpetamisel omandad rahvusvaheliselt tunnustatud sotsiaalteaduste magistri kraadi sisejulgeoleku valdkonnas.

Sisejulgeoleku valdkond ei pea tingimata olema vormikandjate maailm, vaid pigem valdkond, kus õppima tulija on kindel, et ta on valmis ja saab ka tulevikus panustada Eesti riigi ja meist igaühe turvatunde ja julgeoleku tagamisse.

Vastuvõtt magistriõppesse toimub avaliku konkursi korras. Kandideerima on oodatud isikud, kel on bakalaureusekraad, rakenduslik kõrgharidus või neile vastav kvalifikatsioon. Samuti on oluline osata kesktasemel inglise keelt ning sobival kandidaadil on laitmatu taust. 

Kandideerimine kuni  28. juunini infosüsteemi SAIS kaudu, kuhu tuleb esitada avaldus, CV ja planeeritava magistritöö kava.

Vastu võetakse pingerea alusel vastavalt õppekohtade arvule. Vastuvõetute nimekiri avaldatakse pärast sisseastumiskatseid ja sisseastumisvestlust esimesel võimalusel SAISis.

 

Järgmine infotund magistriõppesse sisseastujatele toimub veebis:

10. mail kell 16.30

Infotunnis räägime sisseastumistingimustest, tutvustame õppekava ja vastame Teie küsimustele.
Infotund toimub Teams'i vahendusel. Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, mida saate teha kuni 9.05 õhtuni.
Saadame kõigile registreerunutele eelnevalt e-kirjaga sündmuse lingi.

Küsimuste korral võtke ühendust meie meeskonnaga sisekaitse [at] sisekaitse.ee

REGISTREERU:
Kontakt
Soovin osaleda:
Nõustun Sisekaitseakadeemia isikuandmete töötlemise põhimõtetega