Uudised

EASLi töötajate turniirilt korvpallimeeskonnale teine koht, EASLi õppurite 3x3 korvpalli MV-lt akadeemia naiskonnale pronksmedalid

korvpall

11. jaanuaril Tartus peetud Eesti Akadeemilise Spordiliidu traditsioonilisel aastapäevaturniiril sai Sisekaitseakadeemia esindus kokkuvõttes viienda koha.

Tunnustust väärib Väike-Maarja päästekooli baasil kokku pandud korvpallimeeskonna teine koht, samuti võrkpallimeeskonna hea klapp ja südikas vastupanu hilisematele turniiri võitjatele Tallinna Ülikoolist. Auhinnakohtadest tuleb kindlasti esile tõsta Eger Karuse teist kohta lauatennises ning kolmandat sisesõudmises. Meeste sisesõudmises tuli samuti kolmanda koha auhind akadeemiale - selle võitis Peeter Aan. Osalesime seekord peaaegu kõigil aladel, olles näiteks esimest korda väljas naiste korvpallis. Et korvpalli- ja võrkpallinaiskonna liikmed kattusid ning mitmed mängisid ka lauatennist, viskasid vabaviskeid ja sõudsid, oli meie võistlejate jaoks tegemist tõsise spordipäevaga.

13. jaanuaril võistlesid Tallinnas kõrgkoolide 3x3 korvpallivõistkonnad. Akadeemiast saime seekord välja pandud vaid naiskonna, kes tuli kolmandaks. Palju õnne akadeemiat edukalt esindanutele - Margit Fix, Ruta Lobanova, Kaisi Kalma ja Gerli Valgre!