Uudised

Helen Kiis ja Sisekaitseakadeemia naiskond olid taas kõrghoone kuningannad

kõrghoone jooks

Päästeteenistuse 28. augustil korraldatud Kõrghoone kuninga jooksu võitis naistest teist aastat järjest meie päästekolledži täiendusõppe spetsialist Helen Kiis.

Helen jõudis 20 kg kaaluvas päästja varustuses Original Sokos Hotel Viru 22. korrusele 2 minuti ja 48 sekundiga. Heleni sõnul tegi jooksu varasematest aastatest raskemaks kuum ilm, aga vaatamata sellele leidis ta tahtejõudu lõpuni pingutamiseks.

Akadeemia naiskonnale tuli võit seitsmendat aastat järjest. Seekordsetest osalejatest sai meie võistlejatest teise tulemuse justiitskolledži õppur Emma Kinnunen, kes oli naiste arvestuses neljas. Lisaks toetasid heade tulemustega ka Mari Lutšihhin PPKst ja päästekooli vilistlane Nadežda Polkovnikova. Naiskonna nelja võistleja koguaeg oli 12 minutit ja 46,5 sekundit.