Uudised

Lisavastuvõtt vabadele õppekohtadele 31.07-6.06

SAIS

Eesti sisejulgeolekuvaldkonna spetsialiste koolitav Sisekaitseakadeemia avab 31. juulist kuni 6. augustini võimaluse esitada täiendava vastuvõtu raames avaldus korrektsiooni ning maksunduse ja tolli erialal õppimiseks. 


Avaldusi saab esitada läbi SAIS keskkonna 31. juulist kuni 6. augustini. Täiendava vastuvõtuga avaldused esitanud kandidaatidega viiakse vajalikud testid ja katsed ning kutsesobivusvestlused läbi augustikuu esimeses pooles.


Vastuvõttu puudutav info on leitav SIIT.


Korrektsiooni erialal õpitakse juhtimist ja leidlikkust, arendatakse inimesetundmist, omandatakse praktilised teadmised õigusest, psühholoogiast ja ühiskonna toimimisest, et aidata vigu teinud kaasmaalased samm-sammult turvalisse argiellu tagasi. Lõpetajatele on garanteeritud kindel töökoht Eesti vanglates.


Maksunduse ja tolli erialal saab teadmised ja oskused tulemaks toime finants-, maksu- ja tolliametniku tööga kaasaegses ühiskonnas. Osakoormusõpe ehk kaugõpe sobib hästi õppimiseks töötamise kõrvalt. Lõpetajatel on karjäärivalik lai alates pangandusest või audiitorfirmadest kuni tolliagentuurideni.


Täiendav informatsioon lisavastuvõtu kohta:
Sisekaitseakadeemia õppeosakond
Sisekaitseakadeemia
Kase 61, 12012 Tallinn
Tel. +372  512 4143
vastuvott [at] sisekaitse.ee