Uudised

Kandidaadid akadeemia 2017. aasta parima sportlase valimistel

SKA medal

Akadeemia 2017. aasta parima sportlase kandidaadid on esitatud ning meesõppurite kandidaadid ja nende tulemused leiate siit, naisõppuritest esitatud aasta sportlase kandidaadid siit. Töötajate mõningast sporditulemuste valikut näete siit.

Spordijuhi Epp Jalaka hinnangul on mitmed õppurid ja kolleegid olnud ilmselt liiga tagasihoidlikud ning arvanud, et nende tulemused ei ole piisavalt kõrged, et ennast kandidaadiks esitada või ei ole kaaslased märganud andmeid küsida ja saata. Parima mees- ja naissportlase valimisteks nii õppurite kui töötajate kategoorias on siiski kandidaatidel eelmisest aastast päris häid tulemusi ette näidata. Akadeemias ei ole valimisteks tehtud rahvahääletust ning otsus selgub valimiskomisjoni häälte põhjal. Valimiskomisjon on palutud 15. jaanuaril kell 12-13 hääletama rektoraadi saali. Kolledžite kaupa on võimalik ÜE liikmetele ja kolledžite direktoritele, kes ise või nende nimetatud esindajate läbi hääletuses osalevad, teha eelnevalt ettepanekuid, keda kandidaatidest toetada. Valimiste korra leiate siit.

Nominentideks ja parimaks valitute tunnustamine on kavas töötajate osas Väike-Maarja Talveakadeemias, õppurite osas 20. veebruari vabariigi aastapäeva pidulikul rivistusel.