Uudised

SELLi mängudelt 5 medalit!

SELL

Akadeemia võistlejad olid 17.-19. maini Kaunases toimunud rahvusvahelistel üliõpilasvõistlustel XXXV SELL Student Games hoos ja saavutasid häid tulemusi.

Kaks kulda riputati kaela Kelly Nevolihhinile, kes võitis nii 800 kui 1500 m jooksu. Soolojooksudes olid ajad vastavalt 2.14,27 ja 4.38,67. Uute rekorditega kükis (Eesti rekord) ja jõutõmbes (isiklik rekord) sai klassikalises jõutõstmises esikoha Helena Veelmaa. Helena järel võttis hõbemedali Anni Kurik, kes samuti uuendas samades harjutustes isiklikke rekordeid. Ka teised jõutõstmises akadeemiat esindanud - Katri Karindi ja Allan Rasva püstitasid võistlustel uusi isiklikke rekordeid, mõlemad said sel korral oma kaaluklassides kuuenda koha.

Kreeka-rooma maadluses oli enda võistlusklassis pronksmedalit väärt Gerrith Pungas. Kergejõustikus tugevat leedulaste konkurentsi kogenud Mihkel Holzmann sai nii kaugushüppes kui tõkkejooksus 7. koha.

Kokkuvõttes võib seekordse väikese delegatsiooni tulemustega väga rahule jääda. Koolide üldtabelis sai Sisekaitseakadeemia 42 osalenud kõrgkooli seas 14. koha, olles edukaim Eesti kõrgkool. Palju õnne kõigile medalistidele!

EASLi uudist võistluste kohta saate lugeda siit.