Uudised

Võrkpallimehed teenisid taas hõbemedalid

sport

Sisekaitseakadeemia võrkpallimeeskond saavutas teist aastat järjest üliõpilaste meistrivõistlustel TalTechi järel teise koha.

24. oktoobril Taltechi spordihoones peetud üliõpilaste võrkpalli MV hommik ei alanud akadeemia meeskonnale eriti roosiliselt. Selgus, et mitu võistlejat oli haigestunud ja mõned kohale jõudnuist ka kergelt vigastatud.

Juhtumisi sattus nii, et meie alagrupis jäi üks võistkond aga üldse kohale tulemata, nii et alagrupi võitmiseks oli vaja jagu saada vaid Tallinna Tehnikakõrgkoolist. Meie esmase korraliku eduseisu järel vastased ärkasid ning seis kujunes üpris tasavägiseks. Vähesest kokkumängust tulenevad ebakõlad platsil suudeti aga lahendada ning kahe geimivõiduni peetavates mängudes TTK alistamiseks lisageimi vaja ei läinud.

Alagrupist edasipääsu järel kohtuti Tallinna Ülikooliga, kes hilisemas 3. koha mängus jäi punkt-punkti heitluses TTKle kolmandas geimis alla 23:25 (muidu pidi geim kestma 15 punktini).

Meie mehed pääsesid finaali. Esimene geim TalTechi vastu oldi veidi aukartlikud. Teine geim sujus juba paremini, aga lõpuseis kujunes seal 19:25 meie kahjuks. Lõppkokkuvõttes on aga suur rõõm, et meie kuus vaprat võistluspäeva lõpuni vastu pidasid ning selle eest hõbedased medalid kaela said.

Meeskonda kuulusid Karl Lumi, Kardo Liitmäe, Madis Parrol, Gustav Lankei ja Sten Haasma.

Akadeemia naiskond, kes samuti vastastele korralikku vastupanu osutas, sai 4. koha.