Uudised

Akadeemia sõudjad näitasid jälle head taset

sõudjad

Sisekaitseakadeemia võistkonnad on igal aastal osalenud Tallinnas jaanuari lõpus toimuvatel sisesõudmise võisltustel ning seekord suudeti taas võita kõrgkoolide ja kaitseväe kategoorias nii meeskonna kui naiskonnaga.

Meeste neliku 500 m läbimise koondajaks tuli 1.25,5. Võistkond oli moodustatud Väike-Maarja päästekooli õppuritest - Nikita Gorlov, Mikhael Kushteyn, Tõnis Peil, Ben Lilleoja.

Naiskond - Liisu Mitt, Kärolyn Mäesaar PPKst, Helena Veelmaa, Kristi Toomla justiitskolledžist - läbis sama distantsi koondajaga 1.43,0 ning edestas teiseks tulnud Riia Stradinsi Ülikooli 1,2 sekundiga.

Lisaks akadeemia õppuritele oli võistlemas mitmeid meie vilistlasi, kas Vanglateenistuse võistkondades või siis individuaalselt. Nii Liisu Mitt kui ka PPK vilistlane Allar Raja ja justiitskolledžis kutseõppe lõpetanud Rainar Piik said seekordsel võistlusel individuaaldistantsil teise koha. Meeste arvestuses järgnesid võidu võtnud Tõnu Endreksonile sama ajaga lausa kolm võistlejat - Allari ja Rainari kõrval ka Pavel Šurmei.