Uudised

Akadeemia sportlaste edukas nädalalõpp

rekord

Akadeemia tudengeil läks novembri keskme nädalalõpul spordis hästi - Helena Veelmaa püstitas Eesti meistrivõistlustel uue Eesti rekordi lamades surumises ja meie suur esindus Ylipallil võitis aktiivsuse arvestuse ning oli spordipunktides kolmas.

 

16. novembril Kundas toimunud Eesti klassikalise lamades surumise meistrivõistlustel surus naistest üles suurima raskuse - 94 kg Sisekaitseakadeemia spordiklubi esindanud Helena Veelmaa. Tulemus tähistab ka uut isiklikku ja Eesti rekordit. JK teine võistleja sellel jõuproovil, Alex-Edward Raus sai -105kg kategoorias teise koha tulemusega 187,5.

Samal päeval peeti Pärnus üliõpilaste sügisesed võistlused Ylipalli ürituse raames. Akadeemia võitis pehmojalgpalli turniiri, sai teatevõistlustes teise koha ning ka korvpalli vabavisetes saavutas meeste seas teise tulemuse akadeemiat esindanud Kristen Loid. Kõigi alade kokkuvõttes kuulus Sisekaitseakadeemiale Taltechi ja TTK  järel kolmas koht. Eraldi peetavas aktiivsuse arvestuses oli aga akadeemia seekord parim.

Palju õnne heade tulemuste puhul!