Uudised

Algas kandideerimine spordistipendiumile ja Ida-Virumaa stipendiumile

nooredkoos

Kutsume Sisekaitseakadeemia õppureid kandideerima kuni 1. novembrini spordistipendiumile ning Ida-Virumaa stipendiumile.

Spordistipendiumid määratakse üheks semestriks suurusega kuni 850 eurot. Spordistipendiumide eesmärgiks on silmapaistvate tulemustega sportlaste motiveerimine ühendamaks aktiivse sportlaskarjääri edukate õpingutega akadeemias. Kandideerima on oodatud kõik kõrgete spordisaavutustega õppurid.

Ida-Virumaa stipendium määratakse õppurile üheks õppeaastaks ning selle suurus on 1300 eurot. Stipendiumi eesmärgiks on õppurite motiveerimine pärast õpingute lõppu Ida-Virumaal oma erialal tööle asuma, et kaasa aidata piirkonna arengule. Kandideerima on oodatud Ida-Virumaalt pärit või tulevikus sinna piirkonda tööle suunduvad noored.

Info täpsemate taotlemise tingimuste, nõutavate dokumentide jm kohta on leitav Sisekaitseakadeemia eristipendiumide statuudist kodulehelt või kirja manusest. Stipendiumi taotlemiseks tuleb kuni 1. novembrini 2023. a.  saata vajalikud dokumendid digiallkirjastatult e-posti aadressil: info [at] sisekaitse.ee.

Stipendiume võivad taotleda kõigi õppeastmete õppurid, kes ei ole ületanud õppekava nominaalkestust, ei viibi akadeemilisel puhkusel ning kellel puuduvad õppevõlgnevused ja kehtivad distsiplinaarkaristused.

Head taotlemist!

Epp Jalakas, spordijuht-vanemlektor, epp.jalakas [at] sisekaitse.ee

Kerli Kaldoja, õppeosakonna juhataja kerli.kaldoja [at] sisekaitse.ee