Finantskolledži aastakonverentsi lisainfo

Finantskolledži aastakonverentsi traditsioon

Finantskolledži iga-aastasel konverentsil käsitletakse kõige aktuaalsemaid erialaspetsiifilisi teemasid, mis on seotud nii maksunduse, tolli, majanduse kui ka rahanduse valdkondadega, lisaks ka neid puudutavate seaduste muudatustega. Konverents sündis vajadusest nendel teemadel rääkida ning viia kokku erinevad osapooled. Osalema on kutsutud üliõpilased, õppejõud, vilistlased ning koostööpartnerid nii avalikust kui ka erasektorist.

Esimene finantskolledži konverents toimus 2008. aasta detsembris. Tänaseks on välja kujunenud traditsioon, et kolledži konverents toimub iga aasta detsembrikuu teisel nädalal.

Alates 2016. aasta detsembrist tunnustatakse konverentsil parimaid praktika juhendajaid Maksu- ja Tolliametis.

Ülevaate eelnevatest konverentsidest leiate meie koduleheküljelt.

11. aastakonverents

Tänavuseks peateemaks on maksunduse ja tolli integratsioonile sisejulgeolekus. Meiega jagavad mõtteid kolleegid ja koostööpartnerid, oma valdkondade eksperdid Maksu- ja Tolliametist, Riigikogu rahanduskomisjonist, Rahandusministeeriumist, Sisekaitseakadeemiast, Tartu Ülikoolist ja Alkoholitootjate liidust.

Täpsema ajakava leiate SIIT.

Lisalugemist

2001. aastal avaldas Tolliamet Peep Õun koostatud kogumiku Eesti Tolli loost. Selle eesmärgiks on anda ülevaade tolli loomisest ja arengutest, kusjuures suurem tähelepanu on pööratud perioodile vahemikul 1991 kuni 2001. Kogumik koondab inimeste meenutusi, kes olid loomise alguse juures ning lisatud on ka tänaseni ametis olevate töötajate mõtted.

Raamatuga saate tutvuda SIIN.

Otseülekanne

Konverents on jälgitav ka veebis. Aadress on kättesaadav Riigikogu kodulehel otseülekannete alajaotuses; kiirviide SIIN.

Fotod

Konverentsi fotod on kättesaadavad SIIN.