Uudised

Liisu Mitt sai EOK "Märka Järgnevat Põlvkonda" stipendiumi

Liisu Mitt

Akadeemial on taas põhjust olla uhke – meie politsei- ja piirivalvekolledži lõpukursuslane Liisu Mitt ning tema treener Ingrid Võsu valiti välja EOK „Märka Järgmist Põlvkonda“ projekti, mille kaudu toetatakse nende pürgimist kõrgete sporditulemuste poole.

Kokku saab stipendiumitega toetust täiskasvanute seas tulemusi näidanud 31 noorsportlast ja 27 treenerit 23 spordialal. Kandidaadi üliõpilassportlase kategoorias esitas Eesti Akadeemiline Spordiliit. Täpsemalt saate projekti kohta lugeda siit.

Liisu Mitt ise jagas enda positiivseid emotsioone nii: „Mina ja mu treener olime selle stipendiumi üle väga õnnelikud. Veehooaja rahvusvahelised ja tiitlivõistlused on enamikus tühistatud ning kuna praegu ei tea, millal on tulemas esimene võistlus, siis tuleb muuta treeningplaani ja leida väljundeid lähiaja võistlusteks ning eneseteostuseks. Igasugune toetus aitab motivatsiooni hoida sellel keerulisel ajal.“

Liisu, nagu ka tema kursuse teised kadetid, kaasati eriolukorra ajaks PPA-sse tööle. Ta tunnistas, et kasutab selle kõrvalt iga vaba päeva treeninguks ära – kas teeb veetreeningu ühepaadil, jookseb metsas, sõidab ratast, tõmbab ergomeetrit või teeb harjutusi keharaskusega.

Õnnitleme Liisu Mitti ka akadeemia poolt tunnustuse puhul ning soovime jaksu ja leidlikkust treeningute jätkamiseks!