Uudised

Märtsis peeti virtuaalne sõudevõistlus ja maleturniir

male

Piirangute perioodil ei ole spordis palju võimalusi ühisteks jõuproovideks. Interneti vahendusel õnnestus aga akadeemias märtsis nii üliõpilaste sõudevõistlusel osalemine kui jõustruktuuride maleturniiri korraldamine.

6. märtsil peeti Eesti virtuaalsete sisesõudmise meistrivõistluste raames ka üliõpilaste meistrivõistlused. Nii Eesti kui üliõpilaste meistritiitli võitis PPK vilistlane Liisu Mitt. Akadeemia meesvõistejatest sai PPK esmakursuslane Ardo Pajur kolme TÜ sõudja järel üliõpilaste arvestuses neljanda koha. Liisu osales võistlustel Pärnu sõudeklubis, Ardo sõudis akadeemia spordisaalis.

12. märtsil korraldas akadeemia spordiklubi vint.ee keskkonnas jõustruktuuride maleturniiri, kokku 33 osalejaga. Esikolmikusse jõudsid seekord Sten Kasela, Agu Kipso ja Jaan Käos. Võistkonna kolme parema maletaja punktide koondsumma alusel sai esikoha Vanglateenistus, teiseks tuli kaitseväe esindus ja kolmandaks spordiklubi TS.

Suurema võistluse kohtade alusel selgusid ka akadeemia medalivõitjad - Jaan Käos, Indrek Allikas ja Andres Idnurm. Akadeemia parim üksus oli PPK.

Keskkonnas sai partiisid nende toimumise ajal jälgida ja huvi korral võib neid ka tagantjärele vaadata ning analüüsida siin.

Suur tänu vint.ee ja Marten Meikopi abile turniiri korraldamisel