Uudised

Sisekaitseakadeemia osaleb noorte infomessil Teeviit 2017

Sisekaitseakadeemia Teeviidal

Täna algab Eesti Näituste messikeskuses noortele suunatud infomess Teeviit 2017, millest võtab osa ka Sisekaitseakadeemia.

Sisekaitseakadeemia kõikide erialade kadettide kõrval tutvustavad Teeviidal sisejulgeoleku valdkonna võimalusi ka koostööpartnerite esindajad. Kadetid räägivad koolist, oma õppimiskogemustest ning sellest, kuidas sisseastumiseks paremini valmistuda. Tööandjate esindajatelt on võimalik uurida, millised on töötingimused ning karjäärivõimalused Politsei- ja Piirivalveametis, Päästeametis, Häirekeskuses, Maksu- ja Tolliametis või vanglateenistuses.

Tavapäraselt on akadeemia esindusboks üks messi suuremaid. Politsei- ja piirivalvekolledži alal saab uudistada kriminalistika kohvrit ning politsei taktikalist varustust ja samuti ka täisvarustuses eravärvides politsei liiklusautot. Päästekolledž on kohale sõitnud oma tuttuue päästeautoga Krõõt. Lisaks saab tutvuda kõikvõimaliku päästja varustuse ja tehnikaga. Justiitskolledž on välja pannud kinnipeetavate kambri ning kohale on sõitnud ka vangla etapibuss, sõiduk, millega transporditakse vange ühest kohast teise. Finantskolledži juures saab aga uudistada sala- ja võltskaupa, tollitehnikat ning operatiivsõiduki sisemust.

7. detsembril kell 12.50 ning 8. detsembril kell 12.30 on võimalik pealaval näha teenistuskoerte etteastet. 8. detsembril astub samas üles vanglateenistuse relvaüksus.

Teeviit 2017 toimub 7.-8. detsembril Eesti Näituste Messikeskuses, Tallinnas. Noorte Infomess on kõigile külastajatele tasuta!

Uksed on avatud:

7. detsembril 10.00-19.00

8. detsembril 10.00-18.00.

Infomess Teeviit keskendub noorte haridusvalikute ja tegeliku tööelu kokku viimisele, et noorte valikud vastaksid võimalikult täpselt nende huvidele ja tööturu vajadustele. Noored soovivad messilt leida haridus- ja tööturuinfot. Eriti väärtustavad nad otsekontakti haridus- või tööturuvalikuid tutvustavate eestkõnelejatega ning hindavad kõrgelt käed-külge kogemuse saamise võimalusi. Teeviit liidabki õppeasutused, tööandjad, tugiteenused, vabatahtliku ja huvitegevuse pakkujad ning teised osapooled kokku valdkondlikeks aladeks. Nii saab noor võimalikult mitmekülgse ja tervikliku ülevaate valdkonna võimalustest, väljavaadetest ja vajadustest ning eeldused langetada kaalutletud otsus.

Kohtume Teeviidal!

#sisekaitse #teeviit2017 #sisekaitseakadeemia #SKAteeviidal #tuleSKAsse