Uudised

Osale 35. Balti Kriminoloogia Seminaril „Kriminoloogia väljakutsed turbulentsetel aegadel"

trepp

Tartu Ülikooli õigusteaduskond korraldab 19.–20. juunini Tallinnas rahvusvahelise teadusseminari „Kriminoloogia väljakutsed turbulentsetel aegadel". Sisekaitseakadeemia sisejulgeoleku instituudi teaduskeskus on sündmuse kaaskorraldaja.

Balti kriminoloogia seminar on üks olulisemaid kriminoloogia ja kriminaalpoliitika sündmusi regioonis. Tavaliselt avaldatakse ka konverentsi ettekanded. Et tagada publikatsioonide kõrge standard ja laiem rahvusvaheline levik, avaldatakse konverentsi ettekannete põhjal ajakirja Juridica International (ETIS 1.2) või ajakirja Proceedings, Estonian Academy of Security Sciences (ETIS 1.2) erinumber. Konverentsiteemad on erialadevahelised ja katavad sotsiaalteaduste valdkonna erialad: üritusel osalevad juristid, sotsioloogid, sotsiaalantropoloogid, majandusteadlased ning julgeoleku- ja sotsiaalpoliitika eksperdid. Erialadevaheliste suundade arendamine on üks sotsiaalteaduste valdkonna põhieesmärkidest.

Konverentsil esinevad silmapaistvad spetsialistid prof. Chris Eskridge (Nebraska Ülikool Omahas, Ameerika Kriminoloogia Assotsiatsiooni president), prof. Frieder Dünkel (Greifswaldi Ülikool) ja prof. Judith Pallot (Helsingi Ülikool).

Osalema ootame teadlasi, õppejõude, poliitikakujundajaid, praktikuid ja üliõpilasi. 

Seminar toimub Tartu Ülikooli õigusteaduskonna Tallinna õppehoones aadressil Kaarli pst 3, Tallinn. Veebis osaleda ei saa.
Osalemine on tasuta, kuid kuna kohtade arv on piiratud, on vajalik eelnevalt registreeruda. Loe sündmusest lähemalt ja registreeru osalema siin.

seminar