Praktiline informatsioon

Veebis osalejatele
Konverentsi saab jälgida ja küsimusi esitada veebis Worksupi keskkonnas.

Ülekande vaatamiseks minge aadressile: worksup.com 
ja sisestage event ID: TURVALISELTKRIISIS
või kasutage otselinki: https://worksup.com/app#id=TURVALISELTKRIISIS

Kui konverentsi jälgimise link ei avane, siis proovige palun avada see link mõne teise internetibrauseriga.
Tehniliste probleemide korral võtke ühendust meie tehnilise toe Arleega telefonil: 524 8379

Konverentsikeskusesse tulijad

Sisekaitseakadeemia territooriumile sissesõit toimub ainult Pähkli tänava kaudu. Kaart on lisatud kaasa. Parkimisvõimalus on konverentsil osalejatele Sisekaitseakadeemia territooriumil.
Konverentsikeskusesse sissepääs toimub ainult õppehoone peaukse kaudu. Palun jälgige viitasid.
Turvalisus ja ohutus algab meist igaühest. Paneme südamele, et tuleksite konverentsile kohapeale vaid täiesti tervena. Mis tahes esinenud haigussümptomite korral eelneva 14 päeva jooksul palume kindlasti koju jääda. Samuti palume koju jääda ja konverentsil veebi kaudu osaleda, kui teate või kahtlustate kokkupuudet COVID-19 viirusekandjaga eelneva 14 päeva jooksul.
Külalised saavad konverentsisaalis paikneda hajutatult ja distantsi hoides. Olemas on desinfitseerimisvahendid ja kõigile vajalikus koguses kaitsemaske, mille kandmine Sisekaitseakadeemia avalikes ruumides on kohustuslik.
Järgime ürituse korraldamisel Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse korraldusi, soovitusi ja ennetusmeetmeid. Palume kõigil külalistel hoida teistega distantsi ning liikuda hajutatult. 
Kutsume üles Google Play ja App Store’i kaudu telefoni laadima mobiilirakenduse HOIA, mis aitab rakenduse kasutajate kaasabil piirata koroonaviiruse levikut. 

Konverentsil saab küsimusi esitada ainult veebi vahendusel Worksupi keskkonnas, kust saab jälgida ka konverentsi ülekannet. 
Keskkonda sisenemiseks minge aadressile: worksup.com 
ja sisestage event ID: TURVALISELTKRIISIS 
või kasutage otselinki: https://worksup.com/app#id=TURVALISELTKRIISIS

Konverentsil filmitakse ja pildistatakse. Video ja pildid on hiljem järele vaadatavad Sisekaitseakadeemia veebilehel: www.sisekaitse.ee/et/konverents2020
Sisekaitseakadeemia privaatsustingimustega saab tutvuda veebilehel: https://www.sisekaitse.ee/et/isikuandmed

Konverentsi kantakse üle ka Postimehe veebikeskkonnas. Pange tähele, et küsimusi esinejatele saab esitada vaid konverentsi Worksupi keskkonnas.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust e-maili teel conference [at] sisekaitse.ee või helistage +372 512 6353.