Uudised

Saalijalgpallimeeskond alustab Horvaatia reisi

jalgpallimeeskonna foto

17. juulil lendavad Horvaatiasse Euroopa kõrgkoolide meistrivõistlustele akadeemia saalijalgpalli meeskonna liikmed. Palju keerukaid asjaajamisi on tehtud, osavõtukulud tasutud ning mehed võistluseks valmis.

Delegatsiooni juht ja treener on Tarmo Randver ja meeskonda kuuluvad Vladislav Tsvetkov, Joosep Piirisild (TLÜ), Sten Org, Gregory Fenko, Andre Merilepp, Aare Aarma, Ahto Liivamäe, Nikita Solovjov, Rait Kivi ja Marcus Põder. Algselt kavandatud meeskonnas tuli muudatusi seoses võistlejatele seatud vanusepiiri ja vigastustega.

Panustame ka turniiri kohtunike töösse, meie poolt sõidab rahvusvahelise kohtunikuna Horvaatiasse Jagnar Jakobson.

Meeskondade võistlusel osaleb lisaks akadeemiale veel 18 kõrgkooli: Horvaatia - Bernays University of Applied Sciences, University of Zagreb ja University of Split, Ungari - University of Pecs, Soome - Lappeenranta-Lahti University of Technology ja University of Jyvaskyla, Aserbaidžaan - Azerbaijan State Academy of Physical Education and Sport, Suurbritannia - University of Bristol, Prantsusmaa - University of Toulouse II - Jean Jaures ja University of Reims Champagne Ardenne, Holland - Eindhoven University of Technology, Ukraina - Ivano-Frankivsk College of Physical Education, Poola University of Gdansk, Saksamaa - University of Mainz, Norra - Norwegian University of Science and Technology, Šveits - Swiss Federal Institute of Sport Magglingen, Georgia - Caucasus International University, Portugal - University of Minho.

PPK vilistlane Tarmo Randver, kes viimased neli aastat akadeemia jalgpallimeeskonna eest on vastutanud, avaldas heameelt, et mehed on terved ja võistlustel osalemise kinnituse saamisest alates enda vormi parandanud. „Muidugi on vastased tugevad ja veel ei tea, kuidas meid hakkab mõjutama väga suur kuumus, mis praegu Horvaatias valitseb, aga anname endast parima,“ vahendas ta meeskonna hoiakut.

Hoiame omadele pöialt, et nad suudaksid Horvaatia kliimat ning võistluspinget taluda!

Aitäh kõigile spordiklubi kaudu meeskonna toetuseks annetajatele ning Eesti Jalgpalliliidule, kust saime kasutamiseks võistlusvormid!