Uudised

Saalijalgpallimeeskond naaseb ühe võidu ja Ausa Mängu auhinnaga

jalgpall

17.-27. juulil Horvaatias Splitis Euroopa kõrgkoolide saalijalgpalli meistrivõistlustel osalenud Sisekaitseakadeemia meeskond sai turniirilt ühe võidu, üldarvestuses 18. koha ning neid tunnustati Fair Play auhinnaga.

Meeskonna treeneri Tarmo Randveri sõnul tuli meie meestel vastu võtta mitmeid suureskoorilisi kaotusi väga esinduslikelt meeskondadelt, aga turniiri lõpp oli positiivne, sest tugeva pingutuse, emotsioonide ja õnne toel saadi 6:1 jagu samuti tasemelt meie võistkonnast tugevamast Bristoli ülikoolist. Ka Ausa Mängu auhinna võitmine valmistas rõõmu.

"Turniir oli väga kõrgetasemeliselt korraldatud ning paljud kõrgkoolide futsalimeeskonnad mängivad enda riikide meistriliigades. Üks meie vastu mängima pidanud ukrainlane lendas näiteks võistluste ajal korraks Hispaaniasse profilepingut allkirjastama," tõi Randver näiteid vastaste kohta ning lisas, et meeskonnale andis kogu võistlusreis tugevalt positiivse laengu ja ollakse tänulikud akadeemiale ning spordiklubi kaudu võistlussõitu toetanutele, kelle abiga õnnestus Eesti kõrgkoolide meistrivõistluste esikohaga kaasnenud osalemisõigus realiseerida.

Horvaatias võistlustel kohtunikuna osalenud Jagnar Jakobsoni hinnagul oli tase nii kõrge, et esimesed 10 meeskonda oleks mänginud Eestis medalitele ning esimesed neli võinuks kõik võita Eesti konkurentsis meistritiitli.

Sisekaitseakadeemiaga samas alagrupis olnud Ukraina Ivano-Frankivski Kehalise Kasvatuse kolledži meeskond tuli ka kogu turniiri võitjaks ning meie alagrupist oli pärit ka teine finalist - üks Horvaatia meeskondadest - Bernays rakenduskõrgkool. Naistest tuli võitjaks Rey Juan Carlose ülikool Hispaaniast. Kokkuvõtet saab lugeda võistluste kodulehelt.

Osalemise põhikulu kandis Sisekaitseakadeemia. Toetajateks olid ka Sisekaitseakadeemia spordiklubi, Eesti Jalgpalliliit ja paljud vabatahtlikud annetajad.

Aitäh kõigile toetuse eest!