Uudised

Sisekaitseakadeemia võitis Eesti Akadeemilise Spordiliidu aastapäeva turniiri

võrkpallinaiskond

Jaanuari alguses oli akadeemial suur rõõm osaleda Tartus Eesti Akadeemilise Spordiliidu aastapäeva auks korraldatud turniiril ning üllatuslikult tõime taas koju üldvõidu karika.

 

Spordijuhi Epp Jalaka sõnul oli tema panus seekord päris väike, sest igal alal oli eraldi vastutaja, kõik pingutasid selle nimel, et ühtegi osalemiskohta ei jääks täitmata ning mõnel pool läks ka tulemuse vaates hästi nagu näiteks meeste korvpallis, vabavisetes, males ja sisesõudmises.

Fotol on seekord võrkpallis, sisesõudmises, lauatennises ja vabavisetes osalenud naised - õppejõud, täiendkoolituse läbiviijad,välissuhete, turunduse ja kommunikatsiooni spetsialistid ning praktikajuhendajad, kes võistluse korraldajaid heal tasemel turniiri eest tänavad ning on juba alustanud treenimist järgmise aasta samaks võistluseks.

Teiste alade osalejate seas oli samuti nii õppejõude ja õppetooli juhte, spordiklubi töötajaid, praktika juhendajaid kui ka mitme muu valdkonna esindajaid. Võistlejaid toetas ja elas neile kohapeal kaasa ka akadeemia rektor Kuno Tammearu.

Kohalviibinud said vaadata üliõpilasspordi näitust, katsetada punktialade kõrval ka spike-balli, suhelda oma kõrgkoolikaaslaste ning teiste kõrgkoolide ja EASLi partnerasutuste inimestega.

Täpsemalt saab turniiri kohta lugeda EASL kodulehelt.