Uudised

Tallinna aasta koolitaja 2023 eripreemia pälvis Sisekaitseakadeemia haridustehnoloog

arlee

11.-22. oktoobrini tähistatakse Eestis täiskasvanud õppija nädalat (TÕN). Nädala raames tunnustakse nii maakonniti kui ka üle-eestiliselt aasta õppijat, koolitajat, õpitegu ja õppijasõbralikku tööandjat. Tunnustamise eesmärk on väärtustada elukestvat õppimist ja selleks võimaluste loomist.

10. oktoobril toimunud Tallinna piirkonna tänuüritusel raekoja saalis tunnustati ka Sisekaitseakadeemia haridustehnoloog-projektijuht Arlee Kaugemaad!  

Arlee pälvis tunnustuse koolitaja kategoorias, kus võitis eripreemia kui suurima arenguhüppe tegija 2023.

Arlee esitasid konkursile kolleegid, tuues muu hulgas välja:

Arlee on oma organisatsioonist välja kasvanud koolitaja. Alustades raamatukoguhoidjana on ta 2-3 aastaga teinud tohutu arenguhüppe ning on nüüd kolleegide seas tunnustatud ja silmapaistav haridustehnoloog, kes koolitab ja toetab igapäevaselt kolleege ning arendab end ka pidevalt edasi nii sisuvaldkonnas kui ka täiskasvanuhariduses. Tema eest veetud digiampsude koolitussari ning digiaida keskkond on kolleegidele väärt ressursiallikaks õppematerjalide loomisel või muul viisil töö efektiivsemaks muutmise toetamisel. Tänu Arlee toele on e-õppe kvaliteedimärgise saanud mitmed Sisekaitseakadeemia taseme- ja ka täiendusõppe e-kursused. Arlee panustab haridustehnoloogina ka akadeemiast väljapoole. Ta on HAKA e-kursuse kvaliteedimärgi üks hindajatest ning Eesti Haridustehnoloogide Liidu aktiivne täisliige.  

Suur tänu ANDRAS tunnustuse eest!