Akadeemia

Sisekaitseakadeemia 3. aastapäevaretk

Sisekaitseakadeemia 3. aastapäevaretk toimub tänavu 16.-17. mail ja saab alguse Nelijärvelt. Linnulennult 45-kilomeetri pikkune rada viib osalejad läbi mõnusalt paksude metsade Väike-Maarja päästekolledži hoovile.

Retk algab hommikul kell 8:00 ja kestab umbes 34 tundi. Traditsiooniliselt on kontrollpunktides vaja sooritada sisekaitselisi ning seikluslikke ülesandeid. Kontrollküsimusele, et kas ka sel aastal saab mudaseks, on vaid üks vastus - JAH!

Registreeri oma võistkond varakult, sest kohtade arv on piiratud!

sokid kuivavad

EV aastapäeva rivistus ja Sisekaitseakadeemia uue peahoone avamine

Oled oodatud Eesti Vabariigi 101. aastapäeva pidulikule rivistusele ja Sisekaitseakadeemia uue peahoone avamisele 22. veebruaril 2019 kell 13.50 akadeemia Tallinna õppekeskuses Kase 61.

Rivistus algab kell 14.00 akadeemia lipuväljakul. Rivistusele järgneb ühine Eesti Vabariigi sünnipäevatordi söömine vana õpehoone fuajees.

Kell 16.00 olete oodatud uue õppehoone esisel platsil uue õppehoone avamisele ning sellele järgnevale uue rektori inauguratsioonile ning soolaleivapeole uues hoones.

Loengusari "Turvaline Eesti"

Madis Tiiki loeng "Turvaline terviseteenus"

Mis on tervis ja millest see sõltub? Kuidas saab igaüks meist osaleda tervise säilitamise ja parandamise tagamisel? Terviseinfo kui alus õigete otsuste tegemisel. 
Terviseinfo kui strateegiline ressurss. Terviseinfo kasutamise võimalused täna ja homme, uued tehnoloogilised võimalused tervise valdkonnas. Näiteid Eestist ja mujalt maailmast. 

 

Madis Tiik, MD. PHD on eTervise ekspert ja innovaator, TalTech eTervise labori  vanem lektor.
 

Loengusari "Turvaline Eesti"

Ivo Juurvee loeng "Luurest ja vastuluurest"

Viimasel ajal võib luure kohta käivaid uudiseid tihti lugeda nii sise- kui ka välisuudistest. Tabatud ja süüdi mõistetud spioonide arvult on Eesti demokraatlike riikide hulgas esirinnas, kuid nö nähtamatu sõja kohta käivad uudiseid tuleb ka mujalt, eriti Suurbritanniast. Mida on Eestil selles valdkonnas õppida maailmalt ja mida on maailmal õppida Eestilt?