Uudised

Ylispordi aktiivsuskarikas toodi tagasi akadeemiasse

talimängudel

Sisekaitseakadeemia tudengid on sel õppeaastal näidanud üles tavalisest veelgi suuremat sportlikku aktiivsust ning kui sügisel õnnestus esimest korda võita Ylispordi kolmikürituse aktiivsuskarikas, siis eelmisel nädalavahetusel kinnitati meie kooli tublit sporditaset ning saavutati taas aktiivsuse kokkuvõttes kõigist kõrgkoolidest parim tulemus.

"Me tuleme Käärikult imeliste rõõmusõnumite ja superemotsioonidega! Meie tudengid on lihtsalt kõige vingemad, sportlikumad ja tublimad!" kiitis üliõpilasesinduse spordi- ja kultuurivaldkonna aseesimees Grete Rüütli talimängudel osalenuid. Muidugi eelnes karikavõidule ka hulk agitatsiooni- ja korraldustööd, aga tänu sellele saadigi kokku tore seltskond, kellega koos nii võistlusrajal pingutada kui ka võistluste järel ühiselt lõõgastuda.

Ehkki sellel aastal on tali taevasse jäänud, pakkusid Kääriku V üliõpilaste talimängud mõnusa spordielamuse kõigile kokkutulnuile. Lumele ja jääle kavandatud tegevusi disainiti veidi ringi (tudengid on ju leidlikud), võistlused said peetud ja auhinnad jagatud.

Seekord jagus piisavalt esikolmikukohti ka akadeemia esindajatele. Alavõidud saavutati talijalgpallis (Rait Kivi, Ilja Kossarev, Kevin Tammekand, Tarmo Randver, Sven, Uue, Karina Kork, Rahel Repkin, Angela Sööt), lumesõjas (Angela Sööt, Sven Uue, Kristen Loid, Astrid Erik, Emma Kinnunen), maskottide (Ketter Kõre) ja rektorite (või nende asendajate) käärlingus (Epp Jalakas). Teiseks tuli kanuusprindi võistkond (Karen-Kristle Salupõld, Angela Sööt, Raivo Pruul) ja taliujumises saadi naiste arvestuses nii teine (Kertu Liis Järvmägi) kui kolmas koht (Katre Meriloo). Meie aktiivseim naisvõistleja oli finantskolledži vilistlane Karina Kork 15 ja aktiivseim mees Fred Viin (JK) 10 erineva võistlusega. 

Palju õnne võitjatele ja aitäh kõigile, kes hea tulemuse saavutamisele kaasa aitasid!